Beata Tadla w niezwykle szczerej rozmowie z Krzysztofem Ibiszem. Po raz pierwszy wyznała mu fakty o których nigdy wcześniej nie mówiła! Będziecie naprawdę zaskoczeni! Dziennikarka urodziła się w Legnicy, rodzice stworzyli jej ciepły dom, w którym została wychowana w miłości do wolności. Od dziecka marzyła o telewizji, imponowała jej Krystyna Loska.

Polecamy:  Zobacz, czym Krzysztof Ibisz zaskoczy nas w kolejnym sezonie „Demakijażu”

W rodzinnej Legnicy przeżyła pierwszą miłość ale także… pierwsze małżeństwo, o którym dziennikarka po raz pierwszy opowiada publicznie. Dziennikarka przyznaje, że miała niecałe 20 lat jak wzięła ślub. W rozmowie z Krzysztofem Beata zdradzi także, że otarła się o śmierć. Całą dramatyczną historię usłyszymy w programie. Czy Beata była świadoma, że ksiądz przychodzi do niej z ostatnim namaszczeniem?

Dziennikarka opowiedziała także o swoich kolejnych związkach. Dowiemy się m.in. czym ją ujął obecny partner Jarosław Kret i jak wygląda ich wspólne życie. Krzysztof Ibisz zada również pytanie, na które Beata Tadla jeszcze nigdy nie odpowiedziała. Czy Kret jest już jej mężem? Na to pytanie i wiele innych Beata udzieli odpowiedzi na antenie Polsat Café w poniedziałek, 3 października w programie „Demakijaż” o g. 22:00.

Zobacz też: Alicja Bachleda – Curuś gościem Krzysztofa Ibisza w „Demakijażu”!

fot. materiały prasowe

Bądź na bieżąco z show-biznesem i muzyką. Polub nas na Facebooku!


Nie ma więcej wpisów