pNJMfAeTr6w

Katarzyna Sokołowska, Paulina Krupińska i Agnieszka Woźniak-Starak jako modelki. Jak sobie poradziły? Ocenia sam Dawid Woliński!

To było po prostu święto mody! 19 kwietnia Pałac Kultury i Nauki w Warszawie przemienił się w prawdziwy Pałac Przyjemności. Tego dnia Dawid Woliński zaprezentował kolekcję, która inspirowana była klasycznymi smakami lodów Mangum. Na wybiegu w zjawiskowych kreacjach projektanta zobaczyliśmy Katarzynę Sokołowską, Paulinę Krupińską oraz Agnieszkę Woźniak-Starak. O współpracy z gwiazdami porozmawialiśmy z Dawidem Wolińskim. Sprawdźcie, co zdradził nam sam projektant!

HOT NEWS – Jessica Mercedes na imprezie ze światową diwą w Las Vegas!

Dawid wyznał, że na samym początku rzeczywiście się przestraszył! Dlaczego? 

“Pomyślałem, że będą to straszne zmagania. Przyjdą gwiazdy, każda będzie miała wymagania” – powiedział w rozmowie z naszym portalem. 

Okazało się jednak, że dziewczyny były bardzo pomocne. 

“Były tak cudowne! Tak mnie inspirowały, że poszło nam naprawdę łatwo” – dodał.  

POLECAMY – Honorata Skarbek bez biustonosza na czerwonym dywanie! Tą kreacją podkreśliła kobiece kształty

Projektant zdradził nam także, jak dziewczyny jego zdaniem poradziły sobie na wybiegu. Która z pań miała najłatwiej, a która wręcz przeciwnie? Czy jest zadowolony z efektów końcowych? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w naszym materiale wideo. Koniecznie musicie to zobaczyć!

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!

fot. StrefaGwiazd/Marcin Kmieciński


Nie ma więcej wpisów