Deynn i Majewski są po ślubie. Zdjęcie blogerki na to wskazuje.

Deynn i Majewski stanęli na ślubnym kobiercu i to w tajemnicy przed wszystkimi, albo raczej mediami społecznościowymi. To dziwne, że para, która jeszcze jakiś czas temu miała przyrośnięty telefon do dłoni, nagle bierze ślub w tajemnicy. A jednak!

POLECAMY – STACJA TVN KOŃCZY PRODUKCJĘ UWIELBIANEGO SERIALU!

Wczorajsze zdjęcia Daniela Majewskiego i Marity Deynn Surmy Majewskiej zatrzęsły internetem. O tym pisaliśmy >tutaj<. Długo nieobecni w mediach, w końcu postanowili wrócić i możliwe, że zacząć wszystko od nowa. Mężczyzna dodał zdjęcie z Californii, na którym trzyma w dłoniach swojego pieska, a blogerka fotografię, na której podskakuje z radości na Venice Beach. Całkiem prawdopodobne, że para zaczyna nowe życie za oceanem. 

Jak można było się spodziewać jedni kibicują tym zakochanym, a inni hejtują każdy ich ruch. Umiejętność kasowania komentarzy i blokowania użytkowników na pewno im nie uleciała, bo negatywne komentarze spod wczorajszych postów znikają momentalnie. Oczywiście Państwo Majewscy o niczym nie wiedzą i cieszą się życiem na całego. Daniel pod swoim zdjęciem również zapowiedział, że planują oni zacząć kręcić vlogi, które będą umieszczać na swoim You Tube. Już nie możemy się wprost doczekać!

Aby szczęścia i radości, oczywiście z powodu ich powrotu, było mało, Maritka postanowiła zaatakować media jeszcze jedną informacją. Blogerka, sportsmenka, makijażystka w jednym dodała zdjęcie w welonie, na którym całuje się ze swoim…mężem! Podpis fotografii mówi sam za siebie:

“Zapomniałam dodać…Pani Majewska” – napisała

W opisie ich profili również nastąpiły zmiany. Zakochani na swoich Insta Stories podzielili się również sesją zdjęciową, z której wynika, że wesele spędzili w kominiarkach, na strzelnicy, w luksusowym samochodzie oraz oczywiście zaśnieżonym Wrocławiu. Zobaczcie zdjęcia w galerii!

ZOBACZ TEŻ – NATALIA KRAKOWIAK W BAŚNIOWEJ PIOSENCE W KOLEJNYM ODCINKU TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO? [WIDEO]

Gratulacje!

 

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!

fot.Instagram/Deynn/Daniel Majewski


Nie ma więcej wpisów