To już koniec serialu “Druga Szansa”!

To będzie cios dla fanów serialu Druga Szansa, Małgosi Kożuchowskiej i historii Moniki Boreckiej. Stacja TVN podjęła decyzję, że po piątym sezonie skończy realizację serialu. Dobrą wiadomością jest informacja, że wiosną przyszłego roku Małgosia pojawi się w nowym serialu z jej udziałem.

POLECAMY – NATALIA KRAKOWIAK W BAŚNIOWEJ PIOSENCE W KOLEJNYM ODCINKU TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO? [WIDEO]

Dlaczego to koniec i czemu narodziła się taka decyzja? Zastępca dyrektora programowego TVN, Bogdan Czaja, tłumaczy Wirtualnym Mediom zaistniałą sytuację.

“Lepiej jak skończymy na takim poziomie zamiast wyciskać tę cytrynę do ostatniej kropli” – wyznał

Druga Szansa figuruje w ramówce TVN od marca 2016 roku. Monika Borecka (Małgorzata Kożuchowska) jest agentką gwiazd i producentką telewizyjną. W każdym z pięciu sezonów na kobietę czyhały niebezpieczeństwa. W pierwszym sezonie została skazana za handel narkotykami, a jej życie prywatne legło w gruzach, natomiast w obecnym, piątym, producentka jest ofiarą przemocy na tle seksualnym. W serialu przewijali się wybitny aktorzy m.in: Maja Ostaszewska, Bartłomiej Świderski, Magdalena Boczarska, Michał Żurawski, Rafał Królikowski, Magdalena Różczka, Bartłomiej Topa, Katarzyna Herman, Maciej Musiałowski, Kamila Baar-Kochańska, Karolina Gorczyca, Agnieszka Żulewska, Marcin Bosak czy Jacek Poniedziałek.

Mimo, że stacja jest ogromnie zadowolona z oglądalności to produkcja chce się zaangażować w coś nowego i świeżego. Z informacji Wirtualnych Mediów wynika, że w przyszłorocznej wiosennej ramówce znowu zobaczymy Gosię natomiast w zupełnie innej odsłonie. 

“Mamy już pomysł na nowy serial z udziałem Małgosi Kożuchowskiej i skupimy się na pracy nad tamtym projektem” – dodaje zastępca dyrektora programowego TVN

Jak zakończy się wątek Moniki Boreckiej i czy w ogóle historia życia agentki gwiazd ujrzy jeszcze światło dzienne? Producenci nie powiedzieli ostatniego słowa, ale szanse są znikome. 

“Oczywiście nigdy nie należy mówić nigdy, ale ja nie wierzę w takie powroty po latach. Każdy serial ma swój czas i jeśli nawet jest bardzo udany to już należy do przeszłości. Nie zdecydowaliśmy się na powrót ani do „Kasi i Tomka”, ani do „Kryminalnych”, ani do „Magdy M.”, chociaż wszystkie te seriale mają swoich fanów i ciągle nieźle się oglądają w powtórkach. Nie sądzę żeby taki powrót był możliwy w przypadku „Drugiej szansy” podkreślił

ZOBACZ TEŻ – ESMERALDA GODLEWSKA CHWALI SIĘ SUTKAMI NA INSTAGRAMIE! [ZDJĘCIA]

Będziecie tęsknić?

Takie newsy jeszcze przed świętami🌸Przed nami jeszcze 6 odcinków V transzy Drugiej Szansy! Tuż po świętach spotkamy…

Opublikowany przez Małgorzata Kożuchowska 29 marca 2018

 

fot. TVN Player

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!


Nie ma więcej wpisów