Kim jest Asza z Umów się ze mną. Take me out?

Asza, to jedna z najbardziej wybrednych uczestniczek. Nawet prowadzący – “Guma” zauważył, że ciągle wciska czerwony guzik

“Chciałam, żebyś mi się podobał, naprawdę”

POLECAMY – LUCAS MEIJER NIE MOŻE SIĘ ZDECYDOWAĆ… A EUROWIZJA JUŻ NIEDŁUGO!

Asza Ewa egzotyczne imię zawdzięcza armeńskim korzeniom, bo choć wychowała się w Stargardzie, jej rodzina pochodzi z Erewania. Jest wybredna, ponieważ jak mówi:

Zawsze daję  z siebie 101% we wszystkim co robię”.  Jestem „człowiekiem orkiestrą”. Od małego robię to, co może sprawić mi przyjemność i przy czym się nie nudzę. Kiedy miałam 4 latka chciałam zostać fryzjerką. Już mam certyfikat! […]Studiuję pedagogikę resocjalizacyjną, a w weekendy robię kurs kosmetyczny. Kiedyś uczyłam się grać na instrumentach, ale nie wychodziło mi to idealnie, więc tylko śpiewam w chórze gospelowym “Cantore Gospel” w Stargardzie, który jest dla mnie szczególnym miejscem. Kocham koreańskie i japońskie dramy, mój ideał faceta to Lee Min Ho (koreański aktor). Jestem zafascynowana tą kulturą, strojami i wszystkim co się z nią wiąże. Najbardziej (jednak) kocham książki. W tym roku narzuciłam sobie ograniczenie, że mogę kupić  w ciągu miesiąca jedną, bo już nie mam na nie miejsc. Jeszcze się nie dorobiłam własnej biblioteki.

Umów się ze mną. Take me out jest emitowane w każdą środę, o godzinie 20:05 na antenie telewizji Polsat.

ZOBACZ RÓWNIEŻ – ESMERALDA GODLEWSKA CHWALI SIĘ SUTKAMI NA INSTAGRAMIE! [ZDJĘCIA]

fot. informacja prasowa/T. Mirosz/Fremantle/Polsat

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!


Nie ma więcej wpisów