Najbliższy odcinek Umów się ze mną z nietypową osobą.

Umów się ze mną. Take Me Out to nowy program w Polskiej telewizji. Do tej pory był emitowany w 30 innych krajach, a teraz jedna z naszych stacji postanowiła wykupić licencję i zrealizować show. Wielkimi krokami zbliża się trzeci odcinek, w którym zobaczymy Gwiazdę. Elizę Gwiazdę.

POLECAMY – TYLKO U NAS! WIKTORIA GĄSIEWSKA MUSIAŁA ODPAŚĆ Z TAŃCA Z GWIAZDAMI! TO BYŁO ZAPLANOWANE?

Eliza Gwiazda o sobie:

Tak, to jest moje nazwisko – śmieje się Eliza Gwiazda – I wbrew pozorom ja nie gwiazdorzę, tylko z gwiazdami pracuję. Przeprowadzam z nimi wywiady i prowadzę relacje z wydarzeń modowych, kosmetycznych i kulturalnych. Mam też własny serwis, w którym skupiam się na życiu w tak zwanym show – biznesie, pojawiam się w Superstacji w programie „Na Tapecie” w roli komentatora w temacie życia gwiazd. Do „Umów się ze mną. Take Me Out” zgłosiłam się, bo uwielbiam emocje i najlepiej czuję się przed kamerą. To jest mój świat. Kiedy zobaczyłam ogłoszenie o castingach, poczułam, że to jest to i wysłałam zgłoszenie, a po kilku dniach okazało, się, że jestem w programie. To jest dla mnie nowe doświadczenie i przede wszystkim praca z najlepszymi w tej branży. Lubię ciekawych świata i pełnych pasji facetów, którzy wolą patrzeć na mnie niż na siebie w lustrze. Musi być 100% faceta w facecie. W„Umów się ze mną. Take Me Out” zgłębimy tajniki flirtu. Będą rozmowy pełne niedomówień, aluzji i podtekstów. Flirt to przecież początek, rozpoznanie partnera, pierwotny rytuał, przystawka przed daniem głównym, rozgrywka przed porywającym utworem… moje serce jest wolne. Za chwilę wiosna… więc kto wie ;-).

Elizą Gwiazdą mieliśmy również przyjemność porozmawiać osobiście. Co powiedziała o programie i jak to wygląda z jej perspektywy? Zobaczcie wywiad na samym dole ⬇⬇⬇

Trzeci odcinek będzie można zobaczyć już w środę, 21 marca o godzinie 20:05 na antenie telewizji Polsat.

ZOBACZ RÓWNIEŻ – ZNAMY IMIĘ DRUGIEJ CÓRECZKI KORONIEWSKIEJ I DOWBORA! W JAKIM STANIE JEST ASIA?!


fot. T. Mirosz/Fremantle/Polsat

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!


Nie ma więcej wpisów