Wiktoria Gąsiewska i Oskar Dziedzic odpadli we wczorajszym odcinku Tańca z Gwiazdami. My wiemy dlaczego!

Wiktoria Gąsiewska była jedną z faworytek obecnej edycji tanecznego programu Taniec z Gwiazdami. Nie dość, że w poprzednich odcinkach zdobywała wysokie, jak na tę edycję, noty od jurorów, to ma również duże grono fanów, które wspierało ją w głosowaniu przez sms. Wiktoria gra aktualnie w dwóch uwielbianych przez Polaków serialach, Barwach Szczęścia oraz Rodzince.pl, dlatego też jej odpadnięcie wczorajszego wieczora wywołało dużo kontrowersji.

POLECAMY – IWONA BURNAT Z “ŻONY HOLLYWOOD” POFARBOWAŁA PSA NA RÓŻOWO! MY WIEMY DLACZEGO!

We wczorajszym odcinku już po gorącej salsie, którą zatańczyła para, zaczęło się dziać źle. Iwona Pavlović skrytykowała ruchy stóp dziewczyny oraz, że nie była ona w ogóle skupiona na tańcu. Ola Jordan natomiast dodała od siebie, że oczekuje o wiele więcej od Wiktorii, ze względu na jej młody wiek, w porównaniu do innych uczestników.

Gdy głosowanie sms dobiegło końca, dziewięć par stanęło na słynnym parkiecie. Prowadzący zamiast eliminować po kolei uczestników, już na początku wywołali dwie zagrożone pary. Wśród nich była Renata Kaczoruk i Michał Jeziorowski oraz Wiktoria Gąsiewska i Oskar Dziecic. Wszyscy byli w szoku, ponieważ te dwie pary były jednymi z faworytów tegorocznej edycji. Gdy werdykt padł, nikt nie wiedział co powiedzieć. Idealnym podsumowaniem wyniku była reakcja chłopaka Wiktorii, Adama Zdrójkowskiego, który siedział na widowni i łapał się za głowę. Nikt nie mógł w to uwierzyć tym bardziej, że sms-ów na tę parę było z pewnością co nie miara.

Po werdykcie jedni widzowie rozpaczali, a inni zaczęli węszyć spisek. Udało się nam dotrzeć do informacji, która może zszokować fanów młodziutkiej aktorki.

“Wiktoria w ostatnim czasie zaczęła więcej pracować, a widzowie mogli zauważyć, że jej serialowe wątki nabrały tempa. Do tego wszystkiego doszedł udział w Tańcu z Gwiazdami. To było nieprzemyślane. Razem z bratem <Mateusz Gąsiewski> od pewnego czasu organizowali wspólny wyjazd do Dubaju, który zapowiedzieli na kwiecień. Wszyscy zastanawiali się jak ona pogodzi wyjazd z programem, ale jak widać, wszystko się wyjaśniło. Ona musiała i “chciała” odpaść. Miała inne “zobowiązania”. Jej brat od dawna chwalił się znajomym, że niedługo czeka ich wyjazd.” – mówi nasz informator

Fani Wiktorii mogą być zawiedzeni, bo wysyłali na tę parę z pewnością dużo sms-ów. Podobna sytuacja miała miejsce w pierwszym odcinku, gdy produkcja programu zadrwiła z widzów. Wszyscy telewidzowie głosowali na pary, po czym okazało się, że w dzisiejszym odcinku nikt nie odpada.

ZOBACZ TEŻ – PAULINA SYKUT-JEŻYNA KOMENTUJE SŁOWA MASERAKA. JAK WYGLĄDA ATMOSFERA NA PLANIE “TAŃCA Z GWIAZDAMI”?

Mimo wszystko bardzo żałujemy, że Wiktoria odpadła z programu, bo po cichu trzymaliśmy za nią kciuki! W wywiadzie z nami aktorce było bardzo przykro! Zobaczcie sami.

fot.Instagram/Wiktoria Gąsiewska/Mateusz Gąsiewski

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!


Nie ma więcej wpisów