Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor dali córeczce na imię…

Joasia na początku lutego urodziła swoje drugie dziecko. Niezmiennie ojcem pozostał Maciej Dowbor, który w swoich social mediach nie ukrywa radości, że znów został ojcem!

POLECAMY – Krzysztof Gojdź komentuje wpis Gretkowskiej! Kogo nazwał “obleśnym babsztylem”!?

Para znów musiała przypomnieć sobie jak to jest opiekować się malutkim dzieckiem, gdyż ich pierwsza córka, Janina, ma już dziewięć lat. Aktorka i prezenter unikają ścianek, pytań na temat życia prywatnego, więc długo musieliśmy czekać na tę informację, ale jak czytamy w magazynie Flesz, dali malutkiej na imię…Hela!

“Helenka i jej mama czują się bardzo dobrze. Mała pięknie przybiera na wadze, ale… aniołkiem nie jest. Na razie nie za bardzo lubi spać, więc zarwane noce dają się trochę Joasi i Maćkowe we znaki – donosi znajomy pary.

Przypomnijmy, że w czasie ciąży Koroniewska dostawała bardzo nieprzyjemne, karygodne wiadomości, w których obserwatorzy życzli jej “by dziecko urodziło się martwe”. Zły czas na szczęście minął, a abserwując Asię na Instagramie widać wyraźnie, że jest bardzo szczęśliwa i że bardzo umiejętnie zakrywa twarz maluszka! Możemy tylko trzymać kciuki by rosła zdrowa!

ZOBACZ TEŻ – Hanna Lis tłumaczy się z małżeństwa u Ibisza! Rzadko kiedy mówi o życiu prywatnym!

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!

fot. screen


Nie ma więcej wpisów