Hanna Lis wystąpiła jako gość u Ibisza i…

Kilka tygodni temu do mediów trafiła informacja, że Hanna Lis złożyła papiery rozwodowe, co jest jasnym dowodem, że raz na zawsze chce zakończyć relację z Tomaszem Lisem

POLECAMY – Piotr Adamczyk zrobi międzynarodową karierę? Dostał rolę w…!

O kryzysie w związku mówiło się już od dawna, para nigdzie nie pojawiała się razem, oboje nie chcieli nic komentować, więc można było się domyśleć, że coś niedobrego unosi się w powietrzu. Dziennikarka nie raz była wypytywana o życie prywatne i zawsze odmawiała odpowiedzi. Po ostatnich wydarzeniach, wystąpiła w programie Krzysztofa Ibisza “Demakijaż” i jednak zwierzyła się z…pierwszego małżeństwa:

To była głupota, zdecydowanie za wcześnie” – odpowiedziała szybko, lecz bardzo stanowczo.

Prezenter zapytał również o związek z Lisem:

“Porozmawiajmy o uczuciach, o emocjach. Przemeblowałaś całe swoje życia dla Tomasza Lisa. Podjęłaś tę decyzję na zimno, rozważając plusy i minusy czy był to odruch serca?

Nie mogłeś pewnie o to nie zapytać, a ja nie mogę na to odpowiedzieć. Muszę mieć coś dla siebie, a to „dla siebie” to jest moje życie prywatne, moje wspomnienia, moje wybory. Niektóre trudne, inne łatwiejsze” – ucięła.

Oficjalnych oświadczeń gwiazd nadal nie ma i pewnie się nie doczekamy, ale trzymamy mocno kciuki za Hanię i życzymy powodzenia!

ZOBACZ TEŻ – To trzeba zobaczyć! Michał Szpak w kolczykach jak Cyganka!

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!

fot. screen


Nie ma więcej wpisów