Jak na uczestnika Mistera Polski zareagują panie w Umów się ze mną?

Kuba  – półfinalista konkursu Mistera Polski w 2017 roku oraz finalista Mistera Warszawy w 2018. Jak taki mężczyzna wpłynie na uczestniczki i czy będzie miał do zaoferowania coś więcej niż swój wygląd?

POLECAMY – ANNA SAMUSIONEK W ROLI COACHA I MÓWCY MOTYWACYJNEGO?!

Chciałbym też pomagać innym w osiągnięciu ich wymarzonej sylwetki, układać diety, plany treningów. Tak, zdecydowanie mam plan, żeby zostać trenerem – marzę o tym z całego serca.

To chyba jeden z częściej wykonywanych zawodów przez przystojnych mężczyzn. Trener personalny, który ułożyłby kobiecie trening, dbał o sylwetkę i pomagał w ćwiczeniach. Rozbudza wyobraźnię?

Kiedy byłem młodszy, poszedłem do cyrku, zainteresował mnie jeden z artystów i postanowiłem, że spróbuję swoich sił i nauczę się najpierw żonglowania dwiema piłkami, a następnie trzema.

Szukam kobiety, która mnie zaintryguje, zainspiruje, ma ciekawą osobowość i ma w sobie “to coś”. Najbardziej pociąga mnie kobiecość i opiekuńczość – te dwie cechy uwielbiam. Nienawidzę i nie toleruję szeroko pojętego chamstwa – u płci przeciwnej tym bardziej.

Przekonajcie się, co sam o sobie ma do powiedzenia Jakub!

„Umów się ze mną. Take Me Out” w środę 9 maja o godzinie 20:05.

ZOBACZ RÓWNIEŻ – TOP CHEF: WIELKI FINAŁ! KTO PRZYGOTUJE DANIE WARTE 100 TYS. ZŁOTYCH?! [WIDEO]

 

Fot. T.Mirosz/Fremantle/Polsat

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!


Nie ma więcej wpisów