Co się stanie w najbliższym odcinku Diagnozy? Czy dzieci Artmana zostaną mu zwrócone?

Sprawa nowego leku Global Vity wciąż nie jest rozstrzygnięta. Artman, pomimo umowy, nie odzyskuje z Anną swoich dzieci. Zostały mu postawione nowe warunki. Marcel i Zosia wrócą do rodziców dopiero, gdy nowy medykament wejdzie na rynek bez zakłóceń. Jak zareaguje doktor?

POLECAMY – “KATOLICKA” MET GALA 2018! JAK PREZENTOWAŁY SIĘ GWIAZDY W PAPIESKICH ORNATACH?

Artman postanawia zaszantażować Oliwiera, grając va banque. Nie będzie odpowiadał na pytanie dziennikarzy ani wyrażał pochlebnych opinii na temat leku na endometriozę dopóki nie odzyska dzieci.

Michał kontaktuje się z Patrycją, córką Oliwiera. Mówi jej, że lek, który chce wprowadzić na rynek jej ojciec, jest śmiertelnie niebezpieczny. Poruszona tą rozmową dziewczyna domaga się wyjaśnień od Krynickiego. Oliwier przekonuje córkę, że środek na endometriozę przeszedł wszystkie badania i pomoże wielu kobietom. Michał natomiast został przysłany przez konkurencję.

Klaudia, sprzedawczyni w przyszpitalnym food trucku, przychodzi do Marii Kalety, skarżąc się na bóle brzucha. Ordynator, przyzwyczajona do hipochondrii dziewczyny, odsyła ją z kwitkiem. Jednak kilka godzin później Klaudia dostaje ataku potwornego bólu i trafia na SOR. Piotr oraz Michał diagnozują perforację. Dziewczyna musi być natychmiast operowana. Kaleta ma do siebie pretensje, że zlekceważyła objawy Klaudii. Od momentu, kiedy spotyka się z Langerem jest roztargniona, nie potrafi skupić się na pracy. Maria zastanawia się czy nie powinna zerwać z Karolem…

EMISJA 8 MAJA o godz. 21:30 w TVN

ZOBACZ RÓWNIEŻ – ESMERALDA GODLEWSKA POCHWALIŁA SIĘ ZDJĘCIEM ZE SWOJEJ CIĄŻOWEJ SESJI!

Image_1024-9

fot. informacja prasowa/TVN/x-news

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!


Nie ma więcej wpisów