Takiego show w polskiej telewizji jeszcze nie widzieliście! Polsat rozpoczyna pracę nad randkowym show – “Take Me Out”. 

“Take Me Out” to polska wersja australijskiego programu randkowego – „Taken out”. Show transmitowane jest w ponad 30. krajach, a teraz nadszedł czas na Polskę. Programy randkowe zyskują ogromną popularność, dlatego Telewizja Polsat zdecydowała się na ten format w swojej wiosennej ramówce. Jak dowiedział się portal wirtualnemedia.pl, “Take Me Out” to jeden z dwóch lub trzech nowości, jakie stacja pokaże na swojej antenie w przyszłym roku. Sprawdźcie szczegóły show!

HOT NEWS – Marka “Ania Kruk” świętuje już piąte urodziny!

Formuła całego programu polega na tym, aby mężczyzna umówił się z jedną z 30-stu kobiet na randkę. Nie jest to jednak takie proste! W trakcie trzech rund uczestnik musi przekonać do siebie singielki w jedyny, niezastąpiony i najbardziej skuteczny sposób. Każda z kobiet może natomiast zrezygnować z daleszego udziału w show. Jeżeli uczestnik nie zachwyci samotnej kobiety, może ona natychmiast zgasić światło przy swoim stanowisku i zrezygnować z dalszej zabawy! Gdy zostaną już tylko dwie ostatnie singielki, mężczyzna zadaje mi decydujące pytanie i ostatecznie to on wybiera kobietę, z którą umówi się na randkę. 

POLECAMY – Święta według Joanny Jędrzejczyk! Przede wszystkim rodzinnie!

Telewizja Polsat szuka już chętnych singli i singielek, którzy wezmą udział w pierwszej polskiej edycji programu “Take Me Out”! Trzeba przyznać, iż formuła show jest na pewno nietypowa i oryginalna. Będziecie oglądać? 

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!

fot. screen www.polsat.pl


Nie ma więcej wpisów