Śledź nas
'

news

DJ ADAMUS I MARIUSZ TOTOSZKO – “OD NOWA”

DJ Adamus – wywodzący się ze sceny klubowej dj i producent oraz Mariusz Totoszko – wokalista ze świata muzyki popowo-rockowej, stworzyli wspólny projekt.

Poznali się w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” i zaiskrzyło …pomysłami. Mariusz – uczestnik show, DJ ADAMUSAdam Jaworski – juror, mimo różnic okazało się, że mogą stworzyć ciekawe połączenie. Efektem jest nowoczesny, popowy utwór z mądrym tekstem, który opowiada o miejscu w życiu, w którym obydwoje się znaleźli.
Piosenką „OD NOWA” zamykają pewien rozdział i budują swoje nowe ja. Przemiana DJ-a Adamusa zauważalna jest nie tylko na etapie twórczości, ale i wizerunku. W ciągu kilku ostatnich miesięcy ukazał światu swoja zmianę nie tylko fizyczną, ale i mentalną.  Udowodnił również, że jego umiejętności poparte są fachową wiedzą, docenioną przez organizatorów festiwali i wydarzeń, podczas których występuje w roli eksperta i zajmuje się oprawą muzyczną (m.in. Sopot TOPtrendy Festiwal 2014). Mariusz Totoszko – do niedawna wokalista zespołu Volver, dzisiaj dojrzały wokalista i ojciec, który ceni sobie rodzinne zacisze tak samo jak dobrą muzykę.
Mogłoby być zaskoczeniem, że DJ Adamus mierzy się z taką materią muzyczną. Jednak po projektach klubowych i utrzymanych w klimacie chillout (m.in. 1000 miejsc z Adą Szulc) zapragnął wyprodukować dobrze brzmiącą piosenkę. Nie bez znaczenia jest tu przykuwający uwagę wokal Mariusza Totoszko. W utworze pojawiają się wszelkie elementy nowoczesnej muzyki pop, ale korzenie klubowe czuć na pewno w groovie i produkcji.
Zapraszamy do posłuchania!

news

Najpierw gościł Kaczyńskiego, teraz on chce go wykończyć – dramatyczny apel biznesmena!

kaczyńskiego

Biznesmen Norbert Dąbek wystosował dramatyczny apel do Jarosława Kaczyńskiego!

Epidemia koronawirusa to bezwątpienia tragedia dla zakażonych i ich rodzin. Jednak mocno ucierpią osoby niedoświadczone bezpośrednio przez wirusa, czyli wszyscy przedsiębiorcy i ich pracownicy. Biznesmen Norbert Dąbek na swoim profilu na Facebooku w obszernym poście przedstawił dramat osób prowadzących biznes w tym czasie. Apel skierował do Jarosława Kaczyńskiego, który niestety ma decyzyjny głos w sprawie najważniejszych spraw w państwie…

Od ponad 20 lat daję zatrudnienie wielu pracownikom. Płacę podatki.
Stroniłem od polityki, unikałem jakichkolwiek sporów, bo lubię ludzi. Wszystkich traktuję równo i z szacunkiem. Pana także wiele razy gościłem w mojej restauracji w Szczecinie i traktowałem z szacunkiem.

HOT NEWS- TVP wyciąga rękę do seniorów – nowy, codzienny program “Bądźmy razem w domu” z Ulą Rogalą

W swoim apelu wyjaśnił, że nadal płaci swoim pracownikom pensje, bo jeszcze go na to stać. Jest jednak świadomy, że wielu przedsiębiorców już zaraz nie będzie mogło sobie na to pozwolić – firmy będą zwalniać pracowników lub bankrutować. Niestety zaproponowane przez rząd rozwiązania nie są wystarczające:

Zaproponowaliście firmom kredyty 5 tys zł. Czy Państwo jesteście poważni? Panie Jarosławie, czy Pan kiedykolwiek prowadził działalność gospodarczą? Bo mam wrażenie, że nie…Proszę Pana, wie Pan co można sobie kupić za 5 tys? Rasowego kota. Na pewno nie uratować firmę, w której pracują ludzie.

Biurokracja (kilkadziesiąt stron) skutecznie zniechęca do starania się o to Wasze 5 tys – kredytu, który później trzeba będzie oddać.

Według biznesmena działania władz były zdecydowanie za wolne, a teraz wprowadzanie nowych zakazów przypomina teatr. Jest druzgoczące, że pomimo tak szerokich obostrzeń, wg. Kaczyńskiego wybory nadal mogą się odbyć:

To Pański rząd jest dzisiaj odpowiedzialny za pełzający w Polsce dramat gospodarczy, społeczny i generalnie ludzki. Rząd, nie epidemia. Pan jest odpowiedzialny Panie Jarosławie. Bo to Pan gra ludzkim życiem, mając w głowie tylko jeden cel „Duda2020”.

Gdy usłyszałem Pana wypowiedź: „Wybory się odbędą”, zmroziło mnie. Pan nie ma sumienia? Dlaczego chce Pan wysłać obywateli na pewną śmierć? Przecież wiadomo, że w trakcie wyborów wiele osób się zarazi i wiele umrze. Władza budowana na trupach?

Dostało się również prezydentowi Dudzie:

Prezydent Duda nie mówi prawdy, twierdząc w telewizji, że ilość zakażeń i zgonów się zmniejsza. Jak można? Jak można?!!!

Moja firma leży na łopatkach, kraj jest w stanie klęski, a prezydent zakłada sobie konto na Tik Toku, żeby poprawić wizerunek wśród młodych wyborców?
Jak można????!!!!

Na koniec zaapelował, by w końcu wprowadzono stan klęski żywiołowej:

Oczekuję od Pana, bo dziś jest Pan prezydentem, premierem i ministrem zdrowia, żeby wprowadził Pan stan klęski żywiołowej, który zamknie nas na miesiąc, po to, żebyśmy nie byli przez Was dożynani całe lato, jesień, a może nawet rok. Po to, żeby się Pan później nie rozpędził i nie wykorzystał środków przymusu, żeby nas w domach zatrzymać na bardzo długo, tak byśmy nie mogli w razie czego protestować, gdy będzie Pan łamał prawo.

Norbert Dąbek będzie gościem naszego live’a na Instagramie, we wtorek o 18:00! Serdecznie zapraszamy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Tę torebkę pokochały gwiazdy – sprawdź największy hit tej wiosny

Do Pana Jarosława Kaczyńskiego,Panie pośle, jestem przedsiębiorcą. Prowadzę hotel i kilka restauracji. Buduję…

Opublikowany przez Norberta Dąbka Wtorek, 31 marca 2020

Fot. Screen Instagram/Facebook

AW

Kontynuuj czytanie

lifestyle

Musisz je mieć – naturalne świece do Twojego mieszkania

SWOYE – Ekologiczne świece stworzone z myślą o naturze

Ręcznie robione świece to alternatywa dla produktów wytwarzanych mechanicznie. Charakteryzują się one oryginalnym zapachem i wyglądem. Warto zatem skorzystać z oferty manufaktury SWOYE i napełnić dom niepowtarzalnym klimatem lasu.

ZOBACZ – Edyta Herbuś uspokaja: Nie dajmy się koronawirusowi!

Naturalne produkty cieszą się coraz większym zainteresowaniem klientów. Firma, wytwarzające ekologiczne świece, powstała na wschodzie Polski jako niewielka manufaktura. Tworzone przez nią produkty czerpią inspiracje z natury. Zwijane świece przypominają bowiem  swoje strukturą słoje przyrostu wtórnego, powstające na drzewach w wyniku kambium.  Produkty SWOYE stanowią unikatowe połączenie wosku pszczelnego oraz knotów, wytwarzanych z wykorzystaniem bawełny. Świece zamykane są w słojach wykonanych z ciemnego szkła lub zwijane w klasyczną rolkę. Produkty SWOYE odznaczają się nowoczesną prostotą oraz minimalizmem. Świece nie zawierają dodatkowych barwników, dlatego mają one miodowy kolor. Produkty tworzone są z zachowaniem niezwykłej precyzji. Nie znajdują się w nich sztuczne olejki zapachowe.

W ofercie firmy znaleźć można m.in.:

– wyroby klasyczne (grube lub cienkie)

– produkty miodowe w charakterystycznym słoju;

– świece stołowe.

Pierwszy rodzaj artykułów stworzony został z myślą o osobach, ceniących sobie radość, płynącą z wykonywania codziennych, wydawać by się mogło banalnych czynności. Świece miodowe to idealny sposób na uczynienie rodzinnych i przyjacielskich spotkań wyjątkowymi,  małymi świętami, które można urozmaicić niepowtarzalnym klimatem złotych płomieni. 

HOT NEWS – Wiktoria Gąsiewska zszokowana zakończeniem Rodzinki.pl – to boli!

Produkty firmy SWOYE wyróżniają się na tle innych wyrobów minimalizmem i prostotą wykonania. Nazwa manufaktury idealnie oddaje inspiracje, z których czerpią twórcy oryginalnych świec. Warto zatem odwiedzić instagram i stronę internetową firmy, by napełnić swój dom pięknym zapachem i naturalnym klimatem.

 

Kontynuuj czytanie

news

TVP wyciąga rękę do seniorów – nowy, codzienny program “Bądźmy razem w domu” z Ulą Rogalą

bądźmy razem

“Bądźmy razem w domu” to program, który ma pomóc seniorom!

Epidemia koronawirusa sparaliżowała życie na całym świecie. W Polsce cały czas są wprowadzane nowe zasady, które mają za zadanie ograniczenie rozprzestrzeniania się patogenu. Jednak w tych trudnych czasach bardzo cierpią osoby starsze. Seniorzy nie tylko są najbardziej narażeni na powikłania spowodowane wirusem, ale również dotyka ich samotność. Aby trochę łatwiej było przejść seniorom przez ten czas TVP stworzyło nowy program “Bądźmy razem w domu” skierowany właśnie do osób starszych.

HOT NEWS- Tę torebkę pokochały gwiazdy – sprawdź największy hit tej wiosny

Autorski program Telewizji Polskiej ma za zadanie pomoc widzom w odnalezieniu się w trudnych czasach epidemii. W opisie programu czytamy:

Cykl ma zachęcić widzów do pozostania w domu, a także przedstawiać propozycje spędzania czasu w ciekawy i wartościowy sposób we własnych mieszkaniach. Poruszane tematy będą dotyczyć profilaktyki przeciwwirusowej, umiejętności zauważenia u siebie i innych niepokojących objawów zakażenia, radzenia sobie z codziennością, a także dbania o dobrą formę fizyczną i psychiczną

Prowadzącą program została Urszula Rogala, a wśród zaproszonych gości znajdą się lekarze, psychologowie oraz znani i lubiani, w tym Teresa Lipowska, Tadeusz Chudecki, bohaterowie programów „Sanatorium miłości” i „The Voice Senior”. Swój głos w programie będą mieli również seniorzy, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami.

Premierowe odcinki „Bądźmy razem w domu” na antenie TVP1 będzie można oglądać od poniedziałku do piątku o godz. 15.35, począwszy od 1 kwietnia! Będziecie oglądać?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Monika Jarosińska relacjonuje kwarantannę na Malcie – surowsze obostrzenia niż w Polsce?

AW

Kontynuuj czytanie

news

Oburzona Magdalena Ogórek broni Annę Popek- poszło o konferencję Andrzeja Dudy

Podczas ramówki stacji TVP, Magdalena Ogórek stanęła murem za Anną Popek! Chodzi o konferencję Prezydenta- sprawdź szczegóły.

Podczas wiosennej ramówki stacji TVP, Magdalena Ogórek w wywiadzie dla naszego portalu przeAmbitni.pl, obroniła Annę Popek, która jakiś czas temu była ostro hejtowana. Fani Popek oburzyli się, że poprowadziła ona konferencję Andrzeja Dudy związaną z wprowadzeniem 13. emerytury. Fani zarzucali Popek, że jako dziennikarz nie powinna angażować się w politykę i być neutralna. Magdalena, która jest związana z polityką, skomentowała sprawę jasno:

Odniosę się do tej kwestii z dużym bólem, dlatego ponieważ dzieje się coś strasznego. Tak piętnowani jak są obecnie dziennikarze Telewizji Polskiej, to ja takiej sytuacji nigdy nie zauważyłam w stosunku do pracowników żadnych mediów…

Polecamy – Piotr Kraśko już dawno był gotowy na koronawirusa- bardzo mądry wywiad

Według Ogórek, inni “koledzy dziennikarze” wyrzucają dziennikarzom z TVP, to co sami robią:

Mierzmy wszyscy siebie taką samą miarą…To jest praca, podejmujmy się każdej pracy. Wszyscy dziennikarze prowadzą też różnego rodzaju imprezy. Ja nie pamiętam żeby ktoś dziennikarzom telewizji komercyjnej patrzył na ręce, sprawdzał dokładnie, które imprezy prowadzą, a myślę że znaleźlibyśmy przynajmniej kilkanaście, gdzie zaczęlibyśmy się zastanawiać czy ta granica pewna nie została przekroczona.

Magdalena apeluje do wszystkich dziennikarzy, żeby szanowali się nawzajem, bo:

hejt ma zawsze dwa końce, to jest miecz obusieczny; dzisiaj dotyka jedną grupę, a kiedyś może obrócić się przeciwko drugiej. Nie róbmy tego sobie, bądźmy dla siebie dobrzy.

A czy Magdalena Ogórek chciałaby poprowadzić konferencję w obecności Andrzeja Dudy lub innego polityka? Odpowiedź w wideo!

Zobacz również – Patrycja Markowska ostro komentuje: Pier**lnięta gwiazda

fot. inf prasowa

S.S.

Kontynuuj czytanie
Reklama Enter ad code here

HITY

Copyright © 2019 Przeambitni.pl. Stworzona z miłością przez Agencję BEOKAY.