Dorota Michałowska dziennikarka SuperStacji otworzyła swojego bloga. Dziś zaprosiła na jego odsłonę. Przyszło sporo gwiazd show-biznesu.

Dorota Michałowska jest dziennikarką w SuperStacji, która prowadzi program show-biznesowy “Na Tapecie”. Każda gwiazda ją na pewno zna ponieważ to ona przepytuję je na warszawskich czerwonych dywanach. 

HOT NEWS – Kinga Korta pokazała twarz syna jeszcze przed narodzinami!

Dziś w Cosmoplitam odbyła się premiera jak to dziennikarka nazwała swojego “drugiego dziecka” nad którym pracowała od kilku miesięcy. Blog dmbeuty.pl można już podziwiać, a na nim poradniki modowe, urodowe oraz ekskluzywne materiały z gwiazdami, które przyjęły zaproszenie dziennikarki.

Na imprezie pojawiło się sporo gwiazd, a wśród nich:Klaudia Halejcio, Julia Wróblewska, Klaudia Wiśniowska, Jakub Kucner, Anna Lucińska,Marek Kaliszuk, Łukasz Kędzior, Agnieszka Kałuża, Milena Rostkowska-Galant, Sylwia Nowak, Paula Rodak, Natalia Jakuła, Magdalena Antosiewicz, Anna Piszczałka, Karolina Pilarczyk, Agata Załęcka. 

HOT NEWS – Marcelina Zawadzka po raz pierwszy skomentowała swoją nieobecność podczas finału Eurowizji! “Musiałam odpuścić”

akpa20180515_dm_beauty_pp_18034

fot.AKPA


Nie ma więcej wpisów