Śledź nas

news

“Shape of You” – Ed Sheeran prezentuje drugi teledysk zwiastujący album!

Ed Sheeran pokazał nowy klip. Fajny?

Wielkimi krokami zbliża się premiera trzeciego albumu Ed’a Sheerana. Już 3 marca 2017 roku do sprzedaży trafi wyczekiwany przez fanów na całym świecie krążek pt. “÷”. Wydawnictwo będzie zawierać 12 autorskich kompozycji. 

Zobacz również: ED SHEERAN POWRÓCIŁ PO PRZERWIE. POSŁUCHAJCIE NOWYCH UTWORÓW!

W ubiegłym tygodniu odbyła się premiera pierwszego teledysku Ed’a do singla z tej płyty, a więc do singla pt. “Castle on The Hill”. Świetny klip zrealizowany w rodzinnym miasteczku artysty w Framlingham. Za reżyserię odpowiada George Belfield.

Polecamy: “CASTLE ON THE HILL” – ED SHEERAN PREZENTUJE NAJNOWSZY KLIP!

Zgodnie z zapowiedziami, dziś do sieci trafił kolejny teledysk Ed’a promujący “÷”. Tym razem przyszła pora na video do drugiego singla z albumu, mianowicie do “Shape of You”. Do tej pory, w serwisie YouTube lyric video do tej piosenki wyświetlono blisko 164 ml razy. Teledysk do utworu wyreżyserował Jason Koenig.

Jak się Wam podoba “Shape of You”? Dajcie znać!

 

 

news

SZOK! Ostaszewska ostro o Rzeczniku Praw Dziecka

Na premierze filmu “JA TERAZ KŁAMIĘ” Maja Ostaszewska udzieliła mocnego wywiadu na temat polityki. Sprawdź to!

Maja Ostaszewska znana aktorka filmowa i teatralna, ale również aktywistka. Maja jest osobą, która nie boi się głośno mówić tego co myśli. Często wykorzystuje to, że jest znaną osobą publiczną do tego by nawoływać i szerzyć dobro. Nie dziwi nas więc fakt jak bezpośrednio wypowiedziała się o Rzeczniku Praw Dziecka, dla którego klaps na pupie dziecka to nie jest bicie!

Dla mnie to jest nie do zaakceptowania.

Polecamy – Elegancka Maja Ostaszewska ze słonecznikiem na premierze “Ja teraz kłamię” 

To prawda, takie słowa w ustach Rzecznika Praw Dziecka są niedorzeczne. Ktoś kto ma działać po stronie wszystkich dzieci, staje przeciwko nim. Jak ktoś kto toleruje dawanie klapsów dzieciom ma stawać w obronie dzieci, które doświadczają przemocy domowej i nie tylko? 

Uważam, że natychmiast powinien się podać do dymisji. – skomentowała Ostaszewska

Mimo, że Rzecznik próbuje się teraz tłumaczyć ze swoich słów to raczej i tak już każdy Polak wyrobił sobie zdanie na jego temat i prawdopodobnie nie jest to dobre zdanie….

Zobacz jak jeszcze Maja Ostaszewska skrytykowała skandaliczne zachowanie Rzecznika Praw Dziecka. Tylko w naszym wideo!

Zobacz także – Kolejne nagie gwiazdy w sieci – mamy zdjęcia!

 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Art. 96 ze znaczkiem 1 [Zakaz stosowania kar cielesnych wobec dzieci] kodeksu rodzinnego i opiekuńćzego: “Osobom wykonującym władzę rodzicielską oraz sprawującym opiekę lub pieczę nad małoletnim zakazuje się stosowania kar cielesnych.” Ustawodawca nie przewidział jednak sankcji za złamanie tego zakazu. Chciano jedynie zmienić postawę i przyzwolenie społeczne na tego typu zachowania. Nie ma znaczenia czy chodzi o bicie, szturchanie czy klapsy. Jest to PRZEMOC. A jeśli ktoś ma jeszcze wątpliwości: Zgodnie z art. 2 ust. 2 ustawy o Przeciwdziałaniu przemocy w Rodzinie: “o przemocy w rodzinie – należy przez to rozumieć jednorazowe albo powtarzające się umyślne działanie lub zaniechanie naruszające prawa lub dobra osobiste osób wymienionych w pkt 1, w szczególności narażające te osoby na niebezpieczeństwo utraty życia, zdrowia, naruszające ich godność, nietykalność cielesną, wolność, w tym seksualną, powodujące szkody na ich zdrowiu fizycznym lub psychicznym, a także wywołujące cierpienia i krzywdy moralne u osób dotkniętych przemocą.” Wiele z nas było bitych mniej lub bardziej, pasem albo czym było pod ręką. Taka była rzeczywistość. Niektórzy twierdzą nawet, że skoro ich okładano pasem i żyją to nic się nie stanie jeśli czasem moje dziecko dostanie klapa w tyłek. STANIE SIĘ. Poniżenie i ból mogą zostać i kłaść się cieniem na całe życie. To porażka rodzica, który jeśli nie umie zatrzymać się w odpowiedniej chwili powinien poszukać pomocy Źródło www.facebook.com/matkaprawnik/ #RzecznikPrawDziecka #wypowiedź #wywiad #MikołajPawlak #GazetaPrawna #prawo #ustawodawca #przepisy #kodeksrodzinnyiopiekuńczy #władzarodzicielska #małoletni #karycielesne #klaps #bicie #przemoc #dzieci #instadziecko #rodzice #wychowanie #opieka #mama #intamateczki #nieinstameteczki #instamama #instamatki @blogojciec @dajemydzieciomsile @matka_prawnik #dajemydzieciomsile #matkaprawnik #blogojciec

Post udostępniony przez ksiegarnia_animos (@ksiegarnia_animos)

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Trudno tę wypowiedź skomentować inaczej, niż językiem samego Pana Rzecznika. Biuro Rzecznika Praw Dziecka ————————————————— Panie Rzeczniku Polskich Dzieci, klaps to przemoc. Klaps boli fizycznie i psychicznie. Klaps powoduje, że dziecko czuje się upokorzone, głupie i nic niewarte. Klaps nie uczy i nie “wychowuje”. Klaps najwyżej tresuje. Określanie klapsa jako formy przemocy nie jest wyssanym z palca gadaniem psychologów – w świecie nauki istnieją już tysiące badań nad mózgiem, analiz i opracowań, potwierdzających destrukcyjny wpływ przemocy na człowieka. A dziecko jest człowiekiem. Małym, bezbronnym człowiekiem, którego praw – kiedy zawiodą najbliżsi dorośli – to Pan, Rzecznik Praw Dziecka powinien bronić. Z szacunkiem i nadzieją, że zweryfikuje Pan swoje przekonania, Redakcja dziecisawazne.pl #dzieci #dzieciaki #dziecisawazne #rodzice #rodzicielstwo #rodzicielstwobliskosci #instamatki #instamateczki #prawadziecka #rzecznikprawdziecka #szacunek #milosc #matka #matkapolka #matkawariatka #polskamama #szczesliwedziecko #skarb #mojedziecko #polishmom

Post udostępniony przez @ dziecisawazne

Kontynuuj czytanie

news

Kolejne nagie gwiazdy w sieci – mamy zdjęcia!

Ostatnimi czasy bardzo modnym trendem są pojawiające się w internecie nagie fotki gwiazd. Zobacz, które się tym razem rozebrały!

Dwa dni temu swoje zdjęcia toples w sieci umieściła Edyta Górniak, która opalała się podczas dnia wolnego na łódce w Poznaniu. Wszystkich zaskoczył ten wpis piosenkarki, jednak odzew w komentarzach był pozytywny. 

Kolejną gwiazdą bez ubrań jest Kinga Rusin! Naga sesja zdjęciowa dziennikarki już niebawem ukaże się w magazynie Viva! Zrobiła to by promować ekologię i walkę o środowisko oraz dla swojej inicjatywy społecznej Zielone Serca.

Rozebrałam się dla eko wydania Viva! i społeczności Zielonych Serc. – podpisuje swoje zdjęcie na Instagramie

Polecamy –Górniak opala się topless – zobacz ile pokazała!

Następna naga dziennikarka to Ania Wendzikowska, która co prawda często raczy nas swoimi zdjęciami w bikini, jednak teraz poszła o krok dalej. Dodała na swojego Instagrama zdjęcie bez stanika, gdzie widać nawet kawałek piersi! Podpisując je po prostu.. “klimacik”. Miejmy nadzieję, że to nie koniec fotek z wakacji na Malediwach i poczęstuje nas jeszcze jakąś kusą fotografią.

Od dawna jest nam wiadome, że Anna Mucha lubi pokazywać swoje ciało w social mediach. Często chwali się pięknym krajobrazem na tle swoich nagich pleców. Jednak w ostatnim czasie dostaliśmy jedynie zdjęcie w bikini. Nic straconego, czekamy na więcej, wakacje dopiero się zaczęły!

Zobacz także – Wzruszona Kinga Rusin wspomina swojego tatę. Czego żałuje?

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Rozebrałam się dla eko wydania Vivy! i społeczności Zielonych Serc @zielone_serca (wejdź i dołącz do nas!), żeby zwrócić uwagę na małe eko-kroki i duże eko decyzje rządu. Bo tu chodzi o nasze zdrowie i nasze życie! Na Ziemi jest już grubo pond 7 miliardów ludzi i jeśli każdy z nas zrobi mały eko krok to razem to będzie siedmiomilowy skok! Nie popadajmy w ekstremizm. Zróbmy tyle z małych eko-kroków ile możemy i myślmy o następnych! Oto co ja zrobiłam do tej pory, a jestem w połowie drogi: – nie jem mięsa. Produkcja mięsa (wylesianie pod pastwiska i uprawę pasz, woda, procesy trawienne zwierząt rzeźnych, ubojnie) jest odpowiedzialna za 18% wszystkich gazów cieplarnianych – to więcej niż cały transport. – Często jeżdżę rowerem. – Mam samochód hybrydowy – przynajmniej po mieście poruszam się bezemisyjnie, chociaż nie mogę zapominać, że prąd w Polsce jest z węgla… Staram się jeździć samochodem jak najmniej, – unikam kupowania ubrań z materiałów syntetycznych, kupuję rzeczy dobrej jakości, wymieniam się, oddaję – nie wyrzucam, – segreguję śmieci, – wyłączam zbędne światło (mam w zasadzie oświetlenie wyłącznie ledowe), – wyciągam z kontaktu ładowarki, których nie używam, – kiedy wyjeżdżam nie zostawiam urządzeń na „stand by”, – biorę szybki prysznic zamiast kąpieli, – staram się chodzić po schodach zamiast jeździć windą, – piję wodę z kranu, – mam własne lniane siatki na zakupy i metalową butelkę na napoje. Myśląc o kolejnych eko krokach postanowiłam jeszcze bardziej zaangażować się w przekonywanie innych, stąd wspomniana społeczność Zielone Serca @zielone_serca . Taką wybraliśmy sobie misję z moim partnerem, Markiem Kujawą. Liczę, że do nas dołączycie i namówicie do tego znajomych. @zieloneserca to ludzie którzy chcą oddychać czystym powietrzem, mieć dostęp do czystej wody, nie zgadzają się na dewastację przyrody, na wycinanie starych drzew, niszczenie parków narodowych, zabijanie dzikich zwierząt. Im będzie nas więcej tym większy będziemy mieć wpływ na rzeczywistość i na duże eko decyzje rządu.

Post udostępniony przez Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin)

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

klimacik #maldives #vacaystyle

Post udostępniony przez Ania Wendzikowska (@aniawendzikowska)

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

water, sand & sun #najlepiej #maldives #wakacje #totalnychillout 🏝🌍☀️

Post udostępniony przez Ania Wendzikowska (@aniawendzikowska)

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

always look on the bright side of life ❤️

Post udostępniony przez Anna Mucha (@taannamucha)

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

bez komentarza …

Post udostępniony przez Anna Mucha (@taannamucha)

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Hello world! 😎❤️💋

Post udostępniony przez Anna Mucha (@taannamucha)

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Moje małe – wielkie szczęścia. 🦋🧞‍♂️ #polishlake @maggie_sowa @filipurbaniakcom @rafalxadamski @piotrso.hair @marcin__wieczorek #edytagorniak #dayoff

Post udostępniony przez Edyta Górniak (@edytagorniak)

 

Fot. Screen Instagram

Kontynuuj czytanie

news

Każda matka powinna uczyć tolerancji? Hyży uczy!

Agnieszka Hyży w wywiadzie podpowiada wszystkim czego powinna uczyć każda matka swojego dziecka. Zgadzacie się ze zdaniem Agnieszki?

Agnieszka Hyży, polska dziennikarka i prezenterka w wywiadzie na See Bloggers opowiedziała nam czego powinna uczyć każda matka żeby przede wszystkim nie było hejtu.

Na pewno szacunku do drugiego człowieka; do tego, że ktoś może być inny, biedniejszy, bogatszy, innego koloru skóry, innej orientacji seksualnej…

Agnieszka w swojej wypowiedzi, że mimo tego, że wszyscy są różni, każdy jest człowiekiem.

Polecamy – Cezary Pazura w końcu pokazał córkę – do kogo jest podobna?

Jaka jest misja Hyży w wychowaniu dziecka?

Zaszczepienie w nim takiej pewności siebie. Takiego poczucia, że jest kimś ważnym, wyjątkowym, że nikt absolutnie nie może w nim tego zniszczyć

Czy według Agnieszki hejt będzie zawsze? Jak przygotować do tego swoje dzieci zobaczycie w wideo z wywiadem Agnieszki Hyży!

Zobacz również – Dawid Kwiatkowski ma dziewczynę?! To prawdziwa piękność!

Fot. Screen z Instagram

Kontynuuj czytanie

news

Szokujące doniesienia! Lady Gaga i Bradley Cooper spodziewają się dziecka?!

Jak donoszą zagraniczne media Lady Gaga już wkrótce zostanie mamą! 

Plotki na temat romansu Lady Gagi z Bradleyem Cooperem nie ustają na sile! Jak podaje jastrząbpost.pl zagranicznymi mediami wstrząsnęła informacja o tym, że Lady Gaga spodziewa się ich wspólnego dziecka! Ile w tym prawdy?

ZOBACZ- Cezary Pazura w końcu pokazał córkę – do kogo jest podobna?

Po burzliwym rozstaniu z Iriną Shayk w mediach szybko pojawiły się spekulacje, że powodem rozpadu ich związku jest właśnie Lady Gaga. Czyżby wokalistka faktycznie spodziewała się dziecka? Ta informacja nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona. Gdyby jednak okazało się, że w owych plotkach jest ziarnko prawdy, wiadomość ta z pewnością wzbudziłaby sensację na miarę royal baby!

HOT NEWS – Dawid Kwiatkowski ma dziewczynę?! To prawdziwa piękność!

Jak myślicie, czy Lady Gaga rzeczywiście może być w ciąży? Ciekawe jak do tych plotek odniesie się Bradley Cooper

View this post on Instagram

Awh my heart… ❤ Can't breathe ❤

A post shared by Bradga fanpage 💘 (@gagaandbradley) on

View this post on Instagram

Miss this sm! ❤

A post shared by Bradga fanpage 💘 (@gagaandbradley) on

View this post on Instagram

How she hold him 😍 Adore them sm! ❤

A post shared by Bradga fanpage 💘 (@gagaandbradley) on

View this post on Instagram

Scene from ASIB ❤

A post shared by Bradga fanpage 💘 (@gagaandbradley) on

Foto. Screen Instagram

Kontynuuj czytanie

HITY

Copyright © 2018 Przeambitni.pl. Stworzona z miłością przez Agencję BEOKAY.