Brawo!

Jak dowodzą badania popularności w wyszukiwarce Google, Margaret jest najczęściej wyszukiwanym hasłem w tym miesiącu. Rekordowa liczba wyszukiwań przebiła nawet hasło “Rihanna” a nawet “Adele”, a obydwie w ostatnim czasie skupiały na sobie uwagę mediów i internautów najmocniej.

Polecamy: Eurowizja 2016: Posłuchajcie premierowo utworu Margaret „Cool Me Down”!

Popularność Małgosi pokazują także wyświetlenia w serwisie YouTube. Od publikacji video do utworu “Cool Me Down” – propozycji na tegoroczną Eurowizję minęło zaledwie 6 dni, a “klip” ma już ponad milion odsłon. To gigantyczny sukces!

Nie chcę powiedzieć, że to światowy poziom, ale na pewno nawiązuje do tego, co dzieje się teraz w muzyce popowej (…) Na pewno nie jest to piosenka, w której jest jakieś drugie dno. Skupiliśmy się na tym, żeby była rytmiczna i dodawała energii, gdy usłyszy się ją rano. Sam tekst jest tu, moim zdaniem, dość mocno wyzwolony – mówiła Małgosia w Polskim Radiu

Przypominamy, że już 5 marca w Warszawie odbędą się polskie preselekcje do konkursu Eurowizji. Z ankiet i komentarzy internautów można wywnioskować, że to właśnie Margaret i jej “Cool Me Down” będzie reprezentował Polskę podczas głównej gali Eurowizji w Sztokholmie – 14 maja. Wokalistka ma największe wsparcie wśród odbiorców a szczególnie u swoich fanów  – Tonias Power.

A Wam “Cool Mee Down” wpadł w ucho? Nam bardzo!


Nie ma więcej wpisów