Wczoraj oficjalną premierę w stacjach radiowych miała najnowsza piosenka Margaret. Utwór pt. “Cool Me Down” nie jest kolejnym singlem artystki z albumu, lecz propozycją na tegoroczny konkurs Eurowizji. Wokalistka zdecydowała się wziąć udział w konkursie, traktując to jako przygodę i możliwość sprawdzenia samej siebie. I co najważniejsze, Małgosia wierzy w potencjał tego utworu. Po premierze pojawiło się mnóstwo głosów, że piosenka jest idealna na konkurs i wybija się “optymizmem” na tle innych propozycji z Polski.

Przypominamy, że polskie preselekcje do konkursu odbędą się już 5 marca w Warszawie. Wtedy poznamy laureata, który zakwalifikuję się do drugiego etapu, a następnie będzie reprezentował nasz kraj w Sztokholmie 14 maja.

Zdecydowałam się na udział w preselekcjach bo mam wrażenie, że to jest dobra piosenka i mam nadzieje, że się państwu też spodoba – mówiła artystka

Polecamy: Eurowizja 2016: Posłuchajcie premierowo utworu Margaret „Cool Me Down”!

Kilka minut temu do sieci trafił  klip do “Cool Me Down”. Niestety nie powstał pełnometrażowy film, a jedynie animowane video typu “lyrics video”. Mimo wszystko fani nie kryją podekscytowania samym utworem, a teledysk nie jest dla nich aż tak ważny. “Tonias Power” uruchamiają już na portalach społecznościowych akcje i wydarzenia, mające na celu dopingowanie swojej idolki.

Jak sie Wam podoba taki klip?


Nie ma więcej wpisów