Okulary przeciwsłoneczne to nieodłączny element garderoby każdej gwiazdy. Sprawdziliśmy ile gwiazdy ich mają i na jakie trendy stawiają w tym roku!

Lato, czas wakacji, pora słoneczna, a wraz z nią moc promieni słonecznych z nieba. Jest to idealny moment na zakup nowych okularów przeciwsłonecznych. Jakie najlepiej wybrać? Dopytaliśmy o to eksperta z ocpsport.eu oraz nasze gwiazd!

HOT NEWS – Gala Plebiscytu “Serce dla Zwierząt”: Joanna Krupa, Jacek Rozenek z ukochaną, Joanna Racewicz. Kto jeszcze się pojawił?

Gwiazdy kochają okulary! Ich codzienne stylizację oraz wyjścia na ścianki zawsze zawierają ten nieodłączny element. 

Okulary to jest tak jakby mój drugi nos i moje drugie oko. Na ten moment nie wyobrażam sobie życia bez okularów – komentuje Michał Szpak

Okularów nigdy za mało, bo nie chodzi tylko o to żeby wygodnie, komfortowo móc patrzeć, kiedy to słońce świeci, tylko też o ochronę przeciwzmarszczkową – dodała Ola Ciupa

Na naszym rynku jest bardzo duży wybór okularów przeciwsłonecznych. Na co zwrócić uwagę, żeby wybrać te, które mają nam pomóc i chronić nasze oczy?

Podstawową funkcję jaka powinny mieć okulary to chroniące nasz filtry. Profesjonalne okulary OPC z polaryzacją ograniczają do minimum wpływ wszelkiego rodzaju lśnień, odblasków i oślepień. Przepuszczona zostaje jedynie wiązka światła spolaryzowana. Dzięki temu odbicia promieni świetlnych od szyb samochodów, tafli wody, połaci śniegu są widziane jedynie jako plamki światła i nie oślepiają nas – zdradza Adam Siejak właściciel marki opcsport.eu

Julia Wróblewska pomimo młodego wieku zwraca uwagę na bardzo istotna rzecz:

Wydaje mi się, że okulary przy cenie 30 złotych nie mają filtra i nie są dobre dla zdrowia ponieważ używamy ich myśląc, że chronią nas przed słońcem, a tak na prawdę jest to tylko plastikowa brązowa szybka.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ –  “M jak miłość”. Do obsady serialu dołączy mąż Barbary Kurdej-Szatan! Kogo zagra?

Ile okularów i jakie kwoty są w stanie wydać na nie gwiazdy w naszym wideo!

Na stronie opcsport sprawdzone modele okualrów przeciwslonecznych: 
www.opcsport.eu

 


Nie ma więcej wpisów