news
Gwiazdy na Wiosnę!

Pierwszy Dzień Wiosny, został hucznie przywitany przez warszawskich studentów. Zorganizowana przez Społeczną Akademią Nauk impreza przyciągnęła do Klubu 1500 m2 do wynajęcia, także kilka gwiazd znanych ze srebrnego ekranu.
Za sprawą Filipa Mettlera, Michała Kaczorowskiego „Kaczorexa” i DJ-a Adamusa, studenci poznali kulisy tworzenia najpopularniejszych programów telewizyjnych ostatnich lat: „X Factor”, „Got To Dance”, czy „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. „Takie praktyczne doświadczenie jest najcenniejsze. Nie każda szkoła daje możliwość spełniania marzeń i przecierania nowych szlaków” – przyznaje młody adept dziennikarstwa i odkrycie ostatnich dni „Kupa W.” Czy łudząco podobny do Kuby Wojewódzkiego student poradzi sobie w szołbiznesie? Okaże się niebawem.
Tymczasem uczestnicy zabawy mogli posłuchać koncertów, obejrzeć pokazy artystyczne, a także zaprezentować swoje umiejętności wokalne, taneczne i Dj-skie, korzystając z cennych porad profesjonalistów. W evencie wzięli również udział przyjaciele SAN Warszawa:Marek Kościkiewicz, Wojtek Ezzat, Olga Barej, Maja Hyży i Kasia Nova. Wszyscy bawili się do rana, przy udziale partnerów wydarzenia: Warka Cider i Agwy.
Świętowanie pierwszego dnia wiosny zostało połączone z premierą teledysku Inez Bodio (uczestniczki „Bitwy na głosy” i „X Factor”) do piosenki „Powiedz jak”.
Fot. Wojtek Lewicki
news
Adrianna Borek PRZYKRO o werdykcie – odpadła Magda Narożna i Ola Filipek z “Tańca z Gwiazdami”
news
Maria Jeleniewska szczerze o PRZEŚLADOWANIU w szkole przez rówieśników i… nauczycieli. Teraz CIŚNIE Jacka Jeschke w “Tańcu z Gwiazdami”
news
TYLKO U NAS! Ola Filipek i Wojtek Kucina ODPALI z “Tańca z Gwiazdami”. Zdradzamy co będą robić po programie – nowa PARA prowadząca w “Halo tu Polsat”?
news
Magda Narożna smutna – ODPADŁA niesłusznie? Zdradzają plany po “Tańcu z Gwiazdami” – będziecie zaskoczeni
-
news5 dni temu
Maciej Pela o RODZINIE bez Agnieszki Kaczorowskiej: Żałuje przerwania KARIERY
-
moda5 dni temu
Jupitery Roku: Gessler w piżamowym stylu, Blanka z groźnym lookiem, Wędzikowska w różu, Rozenek-Majdan w klasyce [FOTO]
-
news4 dni temu
Magda Mołek żegna się z „Tańcem z Gwiazdami” w emocjonalnym wpisie, głos zabrała także sama Agnieszka Kaczorowska
-
news4 dni temu
Julia Żugaj nie zwalnia tempa! Po „Tańcu z Gwiazdami” wystąpi w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” – oto lista uczestników
-
news3 dni temu
TYLKO U NAS: TVP szykuje zaskoczenie – wiemy, z kim Łukasz Kadziewicz ma prowadzić „Pytanie na śniadanie”
-
news5 dni temu
Michał Piróg wraca do „You Can Dance” – wiemy, w jakiej roli wystąpi! Sprawdź, co wydarzy się w najnowszym odcinku
-
news1 dzień temu
Gurłacz i Kaczorowska pod ostrzałem mediów. „Mam żonę, która to czyta, mam dzieci” – emocjonalny apel aktora
-
news5 dni temu
TYLKO U NAS: Daria Marx wystąpi w nowej edycji „Tańca z Gwiazdami”? “To jest jakaś paranoja” – znamy szczegóły