Karolina Czarnecka, wokalistka słynnej już piosenki o narkotykach, dzięki datkom internautów zebrała potrzebną sumę na klip w jeden dzień.

Karolina podczas tegorocznego Przeglądu Piosenki Autorskiej zaprezentowała przeróbkę nagrania „Heroin And Cocain” zepołu The Tiger Lillies. Wykonanie z miejsca stało się hitem internetu. Jednak niektórzy komentujący zarzucali wokalistce promowanie brania narkotyków.

– Chciałabym zrealizować teledysk do piosenki „Hera koka hasz LSD” („Heroin and cocaine” z repertuaru The Tiger Lillies”), który byłby zadowalający zarówno pod względem artystycznym jak i merytorycznym. Nakręcenie autorskiego wideoklipu dałoby mi możliwość podkreślenia i wydobycia sensów mojej interpretacji utworu. Przy projekcie pomógłby mi reżyser Maciek Sterło-Orlicki oraz operator Kuba Czerwiński. Nasze głowy pękają pod naciskiem najróżniejszych, odjechanych pomysłów, ale do ich realizacji potrzebujemy waszego wsparcia!”-napisała Czarnecka na jednym z portali społecznościowych.

Dzięki internautom uzbierała potrzebne 8 tysięcy złotych w ciągu jednego dnia.

– Jestem szczerze zszokowana odzewem, naprawdę. Dzięki Wam na pewno powstanie teledysk do “Hera koka hasz LSD”. Kolejnym celem jest EPka (krótka płyta), która będzie oczywiście jedną z nagród. Będziecie mogli ją wybrać po przekroczeniu 150% wsparcia. Już niebawem więcej info na jej temat… “- zapowiedziała artystka.


Nie ma więcej wpisów