Doda i Honey od jakiegoś czasu utrzymywały bardzo dobre stosunki i często pokazywały się razem. Obie pojawiły się  na urodzinach 4fun.tv, które odbyły się w  lipcu w warszawskim klubie La Playa i udzieliły nam krótkich wywiadów.

Dorota Rabczewska to wielka gwiazda, niestety jej wysoka samoocena powoduje, że wszystkich tych, co chcą się na niej wypromować bardzo szybko usuwa ze swojego życia. Tak było w przypadku wszystkich partnerów artystki czyli Radka Majdana, Adama Darskiego i Błażeja Szychowskiego.

Jednak nie tylko swoich mężczyzn podejrzewa o wykorzystywanie wizerunku, podobno oberwało się też jej przyjaciółce – Honoracie Skarbek, która  w rozmowie z naszym reporterem powiedziała, że jest fanką duetów. Otrzymała też pytanie odnośnie kolaboracji z piękną blondynką. Następnie podczas wywiadu z Dodą znów poruszony został temat współpracy muzycznej z artystką. Piosenkarka jednak nie podeszła do tego pomysłu tak optymistycznie jak jej koleżanka:

To troszeczkę zależy też ode mnie. Nie nagrywam raczej duetów. Nie jestem przekonana. Jeżeli już, to bym chciała nagrać duet z mężczyzną. Wystarczy, żeby był przystojny. – powiedziała Doda.

Zobacz – Doda o swoim duecie z Honey oraz ostro o wypadku męża E. Górniak! oraz Kiedy Honey nagra duet z Dodą? Wywiad z urodzin 4fun.tv

Fakt poinformował, że cała ta sytuacja zdenerwowała gwiazde, która nie lubi rzucać słów na wiatr i mówić o rzeczach, które nie istnieją.

Wkurzyła się, bo się dowiedziała, że Honey rozpowiada, że nagrają wspólnie singiel. A takich rozmów między nimi w ogóle nie było. Później przeprowadziła dalsze śledztwo i wyszło, że Honey zdradziła komuś jakieś jej tajemnice. Tego było już za dużo. Stwierdziła więc, że nie pozwoli kolejnej osobie lansować się na jej plecach – czytamy w Fakcie

 Honey od razu skomentowała informację z tabloidu :

zdradź mi więcej swoich tajemnic, o których będę mogła mówić! FAKTycznie mnie ,,rzuciła”, ale śmiechem po przeczytaniu tych bzdur 😉

Jak myślicie, to kolejna plotka, czy jednak następna przyjaźń w show-biznesie się rozpadła? Zobaczcie koniecznie wywiady, które spowodowały, że artystki podobno zakończyły swoją znajomość:

 

 


Nie ma więcej wpisów