Kim są (Nie)zależne? To przede wszystkim osoby takie jak my. Każda może nią być, jeśli będzie ze sobą w zgodzie, a to co przeszła wykorzysta i uzna za bardzo cenną lekcję. Każde przeżycie nas czegoś uczy. Każda chwila jest tylko jedna i warto nauczyć się czerpać z nich.

Polecamy: Ilona Felicjańska w delikatnej odsłonie – zobacz zdjęcia autorstwa Arcadiusa

Projekt społeczny (Nie)zależne ma poruszyć trudny ale jakże ważny i coraz bardziej aktualny temat różnych uzależnień oraz zaburzeń odżywiania wśród kobiet. Chcą zmieniać stereotypy, stygmatyzację i edukować. Dawać szansę i wspierać, bo to tego najczęściej potrzebują osoby uzależnione. Tak niewiele, a zarazem tak wiele. (Nie)zależne to wyjściowo piękny, sensualny kalendarz inspirowany zdjęciami kalendarza Pirelli, wydany w formacie A3, a jego bohaterkami jest 12 kobiet. Autorem zdjęć jest Arcadius Mauritz. W połowie grudnia odbędzie się konferencja prasowa inicjująca start projektu.

W ramach (Nie)zależnych organizowane będą spotkania z ambasadorką oraz bohaterkami kalendarza. Ilona Felicjańska, fotograf Arcadius Mauritz oraz bohaterki akcji zdradzili nam, skąd wziął się pomysł na akcję! Koniecznie zobaczcie nasze wideo!

Zobacz też: Ilona Felicjańska jest szczęśliwa! Wiemy dlaczego!

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=z_rZulL2Jos]
[youtube https://www.youtube.com/watch?v=5iVQ4z-_V1Q][youtube https://www.youtube.com/watch?v=uOEipa-sV9A]

fot. screen z YouTube

Bądź na bieżąco z show-biznesem i muzyką. Polub nas na Facebooku!


Nie ma więcej wpisów