Śledź nas

news

Top Model – wielokrotne łzy Klaudii El Dursi oraz walka o Fashion Week, kto odpadł?

Opublikowano

w dniu

top

Program Top Model wszedł w decydującą fazę, modele wprost z Polski wylecieli do Stambułu. Tam musieli przekonać do siebie miejscowych projektantów. Komu poszło najlepiej i pójdzie we wszystkich pokazach, a kto stracił bezpowrotnie szansę na zaprezentowanie się na tureckim Fashion Week, poprzez eliminacje z Top Model, sprawdź poniżej. 

Ostatnio z programem Top Model pożegnało się aż dwóch uczestników – Ania Jaroszewska i Michał Gała. Wyeliminowanie przez jury tego drugiego spotkało się z oburzeniem widzów. Internauci od razu utworzyli na Facebooku wydarzenie, które miało przekonać jury do zmiany decyzji. Do grupy dołączyło już ponad 27 tys. osób! Chłopak zaskarbił sobie sympatię fanów Top Model przede wszystkim ogromnym poczuciem humoru oraz urokiem osobistym. Niestety przypominamy, że wszystkie odcinki programu zostały nagrane wcześniej, więc jurorzy Joanna Krupa, Dawid Woliński, Katarzyna Sokołowska i Marcin Tyszka nie mogli zmienić swojej decyzji. Na pocieszenie pozostaje fakt, że Michała Gałę jak i pozostałych uczestników, którzy już odpadli z show Top Model zobaczymy w Wielkim Finale na antenie TVN – 25 listopada.

Dzisiejszy odcinek rozpoczął się wylotem modeli na Fashion Week do Stambułu. Niestety okazało się, że podczas pobytu w Turcji nie będzie uczestnikom towarzyszyć przewodnicząca jury Joanna Krupa, ze względu na swój błogosławiony stan. Jak już wiemy Joanna Krupa 2 listopada urodziła swoje pierwsze dziecko – córeczkę, którą nazwała Asha-Leigh.

POLECAMY – Joanna Krupa urodziła – pokazała pierwsze zdjęcia z córką!

Pierwsze zadanie polegało na udaniu się na miejscowy bazar i wyszukaniu elementów garderoby, tak aby na końcu zaprezentować się w tureckich strojach przed jurorami. Modele zostali podzieleni na trzy zespoły: Staszek i Klaudia, Dawid i Kinga oraz Sandra i Olga. W trakcie pokazu uczestnicy musieli przejść się po wybiegu ze specjalnymi rekwizytami. Jeden model miał nieść na głowie talerz baklawy, a drugi model w obu dłoniach miał nieść tacę z herbatą. Zadanie wygrali Klaudia El Dursi i Staszek Obolewicz, którzy w nagrodę udali się na relaksujący pobyt w hammamie, czyli łaźni tureckiej.

Wieczorem Sandra udzieliła kilku rad Klaudii jak odpowiednio chodzić po wybiegu. Klaudia podczas nauki wyznała, że ma problem z biodrami od dziecka:

Nazywali mnie w podstawówce Donald, bo kręciłam pupą, miałam taki kuperek i tu tu tu – wyznała roześmiana Klaudia

Przyszedł czas na castingi u znanych tureckich projektantów. Modele podzieleni na dwie grupy: Olga, Kinga, Dawid oraz Klaudia, Sandra, Staszek mieli za zadanie dotrzeć do atelier 5 projektantów. Podczas castingów okazało się, że najgorzej radzą sobie Kinga Wawrzyniak i Klaudia El Dursi. Główny zarzut wobec dziewczyn to nieumiejętne chodzenie po wybiegu oraz w przypadku Klaudii nieśmiałość i typ urody nie nadający się na wybiegi. Kolejne uwagi pod adresem Klaudii spowodowały, że modelka nie wytrzymała napięcia i popłakała się podczas jednego z castingów.

Najlepiej poradziła sobie Sandra, jej uroda i osobowość przekonała do siebie wszystkich 5 projektantów. Sandra na castingi ubrała majtki z nadrukiem Myszki Miki, na co zwrócił uwagę jeden z projektantów. Jak podkreśliła modelka, jest to jej ulubiona bielizna, która przynosi jej szczęście. I coś w tym było, bo udało jej się wygrać 5 castingów i pójdzie we wszystkich pokazach na tureckim Fashion Week. Olga przekonała do siebie 4 projektantów, a Staszek – dwóch. Najgorzej poradzili sobie: Klaudia, Kinga i Dawid. Oni dostali tylko po jednym zleceniu. 

Sesja zdjęciowa odbyła się na tle pięknych zabytkowych uliczek Stambułu. Modele pozowali w kolorowych wieczorowych strojach.  

Podczas sesji Klaudia El Dursi przyznała ze łzami w oczach, że boi się porozmawiać ze swoim 11-letnim synem na temat swojej przeszłości, zwłaszcza że jej dziecko może usłyszeć w szkole od swoich kolegów coś niedobrego na temat własnej matki. Jak wiadomo Klaudia El Dursi ma barwną przeszłość. Swoją karierę zaczynała jako Wodzianka u Kuby Wojewódzkiego, na noszeniu wody nie poprzestała, w jednym odcinku nawet zatańczyła na rurze. Była też sesja dla Playboya oraz występ w filmie Och Karol 2

Decyzją jurorów najgorsze zdjęcie podczas panelu jurorskiego miała Kinga Wawrzyniak i to ona musiała pożegnać się z programem Top Model oraz szansą pójścia w tureckim Fashion Week

Czy według Was jurorzy podjęli słuszną decyzję o eliminacji Kingi z Top Model? Kto dostanie się do Wielkiego Finału i wygra 8 edycję Top Model?

ZOBACZ RÓWNIEŻ – Joanna Krupa chwali się manicurem córki – wiemy jak wymawiać jej imię


 


Fot. screen z Instagram
 

 

news

Dorota Gardias przeszła piekło w szpitalu – boi się 4 fali?

Opublikowano

w dniu

przez

Dorota Gardias

Dorota Gardias dzieli się swoim traumatycznymi doświadczeniami po przebyciu koronawirusa

Dorota Gardias nie ma za sobą łatwego czasu. W zeszłym roku ciężko przeszła Covid i trafiła do szpitala, a później zmagała się z powikłaniami. Z kolei w tym roku usłyszała diagnozę, że ma nowotwór piersi i jak najszybciej będzie musiała przejść operację.

HOT NEWS- Gosia Andrzejewicz odpiera zarzuty o koncertowaniu po wsiach – zapowiada też nową muzykę

Prezenterka przyznaje, że obecna sytuacja jest dla niej bardzo dziwna. W czasie wakacji życie wróciło niemal do normy i było bardzo mało zachorowań, jednak z nadejściem jesieni pandemia zdaje się ponownie wracać. Sama wspomina swoje doświadczenia z chorobą:

Ja przeżyłam Covida, wiem, że on jest, że on istnieje, bo że tak powiem sprawił, że musiałam wylądować w szpitalu i nie było wesoło. Także nie mam, co do tego wątpliwości, że on istnieje. Natomiast jesteśmy już w dużej części zaszczepieni, chciałabym żeby troszeczkę niektóre rzeczy były poluzowane, żeby te dzieci, które idą do szkoły też miały więcej możliwości

Tym samym zauważa, że nadal wszyscy powinni być racjonalni i słuchać się zaleceń. Dystans, noszenie maseczek i dezynfekcja dłoni do minimum, które może coś zmienić. Sama też jest już zaszczepiona:

Tak przeszłam koronowirusa w tamtym roku i już jestem po drugiej dawce szczepionki

Czy czuje się bezpieczniej dzięki szczepieniu? Dorota zdradza w wideo!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Sara Egwu-James polską reprezentantką na Eurowizji Junior – wiemy, co zaśpiewa

Fot. Screen Instagram

AW

Kontynuuj czytanie

news

Gosia Andrzejewicz odpiera zarzuty o koncertowaniu po wsiach – zapowiada też nową muzykę

Opublikowano

w dniu

przez

Gosia Andrzejewicz

Gosia Andrzejewicz zdradziła nam swoje plany na przyszłość!

Zeszły rok i początek tego nie był łatwy dla wokalistów i zespołów muzycznych, którzy z powodu pandemii nie mogli koncertować. Teraz artyści starają się nadrobić zaległości i grają masę koncertów. Do grona takich wokalistów należy Gosia Andrzejewicz, która jest zachwycona, że na jej występy przychodzą tłumy fanów, którzy znają wszystkie teksty!

HOT NEWS- Sara Egwu-James polską reprezentantką na Eurowizji Junior – wiemy, co zaśpiewa

Przy okazji wokalistka odpiera zarzuty, że grywa jedynie po wsiach:

Kiedyś było mi zarzucane, że ja gram tylko po małych miejscowościach. To jest nieprawda. Tydzień temu grałam w Krakowie, dwa tygodnie temu we Wrocławiu. Ja gram wszędzie tam, gdzie po prostu moi fani chcą mnie posłuchać, tam śpiewam

Gosia wyjawiła też, że bardzo się cieszy, bo właśnie pracuje nad nową muzyką. Podekscytowana zapowiada, że nowe single będą naprawdę mocne.

Troszkę zrewolucjonizuje postrzeganie mojej osoby, także naprawdę jestem pełna zapału i naprawdę się nie mogę doczekać aż pokażę nowy muzyczny materiał

Czego możemy się spodziewać? Gosia zdradza w wywiadzie!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Adam Małysz zdradza kulisy ślubu i wesela swojej córki jedynaczki

Fot. Screen Instagram

AW

Kontynuuj czytanie

news

Sara Egwu-James polską reprezentantką na Eurowizji Junior – wiemy, co zaśpiewa

Opublikowano

w dniu

przez

Sara Egwu-James

Sara Egwu-James od razu podbiła serca Eurowizji Junior w Polsce. Czy ma szansę na sukces w Paryżu?

Eurowizja Junior błyskawicznie zyskała ogromną popularność w Polsce po zwycięstwie Roksany Węgiel w 2018 roku. Rok później Polska po raz kolejny święciła triumfy, tym razem za sprawą Viki Gabor. Niestety w 2020 roku dobra passa się skończyła i młodziutka Ala Tracz nie zachwyciła europejczyków.

HOT NEWS- Adam Małysz zdradza kulisy ślubu i wesela swojej córki jedynaczki

Dziewczynka została wybrana, dzięki specjalnej edycji “Szansy na Sukces” i także w tym roku reprezentant został wyłoniony w ten sposób. W finale “Szansa na sukces. Eurowizja Junior 2021” znalazło się trzech kandydatów: Marysia Stachera, Miłosz Świetlik oraz znana z “The Voice Kids” Sara Egwu-James. Ostatecznie decyzją widzów oraz jury do Paryża pojedzie Sara, która zaśpiewa piosenkę “Somebody”! Młoda wokalistka otrzymała największa liczbę punktów zarówno od jurorów jak i telewidzów.

Będziecie trzymać za nią kciuki?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Taniec z Gwiazdami: rodzinne trio na parkiecie – wiemy, z kim zatańczą uczestnicy

scena z: Sara Egwu-James, SK: Koncert TVP “Abba Ojcze – Pielgrzymi śpiewają ulubione piosenki Jana Pawła II”, , fot. Podlewski/AKPA
scena z: Sara Egwu-James, SK: Koncert TVP “Abba Ojcze – Pielgrzymi śpiewają ulubione piosenki Jana Pawła II”, , fot. Podlewski/AKPA

Fot. Akpa/Instagram

AW

Kontynuuj czytanie

news

Adam Małysz zdradza kulisy ślubu i wesela swojej córki jedynaczki

Opublikowano

w dniu

przez

Adam Małysz

Dumny tata Adam Małysz zdradził, jak się czuł, gdy wydał jedyną córkę za mąż!

5 września córka Adama i Izabeli Małysz, Karolina wyszła za mąż. Ślub odbył się w bardzo intensywnym dla rodziny momencie, bo w tym czasie jej mama Iza brała udział w “Tańcu z Gwiazdami” i spędzała długie godziny na wyczerpujących treningach.

HOT NEWS- Taniec z Gwiazdami: rodzinne trio na parkiecie – wiemy, z kim zatańczą uczestnicy

Karolina jest jedynaczką, ale mimo to Adam nie przeżywał mocno ślubu córki. W wywiadzie z naszym portalem powiedział:

Powiem szczerze, że w ogóle o tym nie myślę, dlatego że oni przez 8 lat już byli razem jako para. Na pewno myśmy to potraktowali bardzo bardzo luźno i nie czuliśmy wręcz tego. Tym bardziej, że córka z zięciem właściwie oni sami to wesele przygotowali. Myśmy dwa lata temu byli na spotkaniu takim: gdzie, co i jak, a później to już się działo samo, oni sami pewne rzeczy wykonywali, myśmy mieli głowę zupełnie gdzie indziej

Orzeł z Wisły zdradził nam, że wesele trawo do białego rana, skończyło się dopiero o 8 rano następnego dnia. Taka impreza nie mogła odbyć się bez poprawin, jednak Adam z żoną musieli tego dnia już jechać do Warszawy, bo Izę czekał odcinek live.

Na pewno to troszkę przeżywaliśmy oboje

Jednak Adam wiedział, jak pocieszyć żonę w tej sytuacji! Jak? Odpowiedź w wideo!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Nowa postać w “M jak Miłość” – nieźle namiesza?

Fot. Screen Instagram

AW

Kontynuuj czytanie

HITY