Śledź nas
'

news

Top Model – wielokrotne łzy Klaudii El Dursi oraz walka o Fashion Week, kto odpadł?

top

Program Top Model wszedł w decydującą fazę, modele wprost z Polski wylecieli do Stambułu. Tam musieli przekonać do siebie miejscowych projektantów. Komu poszło najlepiej i pójdzie we wszystkich pokazach, a kto stracił bezpowrotnie szansę na zaprezentowanie się na tureckim Fashion Week, poprzez eliminacje z Top Model, sprawdź poniżej. 

Ostatnio z programem Top Model pożegnało się aż dwóch uczestników – Ania Jaroszewska i Michał Gała. Wyeliminowanie przez jury tego drugiego spotkało się z oburzeniem widzów. Internauci od razu utworzyli na Facebooku wydarzenie, które miało przekonać jury do zmiany decyzji. Do grupy dołączyło już ponad 27 tys. osób! Chłopak zaskarbił sobie sympatię fanów Top Model przede wszystkim ogromnym poczuciem humoru oraz urokiem osobistym. Niestety przypominamy, że wszystkie odcinki programu zostały nagrane wcześniej, więc jurorzy Joanna Krupa, Dawid Woliński, Katarzyna Sokołowska i Marcin Tyszka nie mogli zmienić swojej decyzji. Na pocieszenie pozostaje fakt, że Michała Gałę jak i pozostałych uczestników, którzy już odpadli z show Top Model zobaczymy w Wielkim Finale na antenie TVN – 25 listopada.

Dzisiejszy odcinek rozpoczął się wylotem modeli na Fashion Week do Stambułu. Niestety okazało się, że podczas pobytu w Turcji nie będzie uczestnikom towarzyszyć przewodnicząca jury Joanna Krupa, ze względu na swój błogosławiony stan. Jak już wiemy Joanna Krupa 2 listopada urodziła swoje pierwsze dziecko – córeczkę, którą nazwała Asha-Leigh.

POLECAMY – Joanna Krupa urodziła – pokazała pierwsze zdjęcia z córką!

Pierwsze zadanie polegało na udaniu się na miejscowy bazar i wyszukaniu elementów garderoby, tak aby na końcu zaprezentować się w tureckich strojach przed jurorami. Modele zostali podzieleni na trzy zespoły: Staszek i Klaudia, Dawid i Kinga oraz Sandra i Olga. W trakcie pokazu uczestnicy musieli przejść się po wybiegu ze specjalnymi rekwizytami. Jeden model miał nieść na głowie talerz baklawy, a drugi model w obu dłoniach miał nieść tacę z herbatą. Zadanie wygrali Klaudia El Dursi i Staszek Obolewicz, którzy w nagrodę udali się na relaksujący pobyt w hammamie, czyli łaźni tureckiej.

Wieczorem Sandra udzieliła kilku rad Klaudii jak odpowiednio chodzić po wybiegu. Klaudia podczas nauki wyznała, że ma problem z biodrami od dziecka:

Nazywali mnie w podstawówce Donald, bo kręciłam pupą, miałam taki kuperek i tu tu tu – wyznała roześmiana Klaudia

Przyszedł czas na castingi u znanych tureckich projektantów. Modele podzieleni na dwie grupy: Olga, Kinga, Dawid oraz Klaudia, Sandra, Staszek mieli za zadanie dotrzeć do atelier 5 projektantów. Podczas castingów okazało się, że najgorzej radzą sobie Kinga Wawrzyniak i Klaudia El Dursi. Główny zarzut wobec dziewczyn to nieumiejętne chodzenie po wybiegu oraz w przypadku Klaudii nieśmiałość i typ urody nie nadający się na wybiegi. Kolejne uwagi pod adresem Klaudii spowodowały, że modelka nie wytrzymała napięcia i popłakała się podczas jednego z castingów.

Najlepiej poradziła sobie Sandra, jej uroda i osobowość przekonała do siebie wszystkich 5 projektantów. Sandra na castingi ubrała majtki z nadrukiem Myszki Miki, na co zwrócił uwagę jeden z projektantów. Jak podkreśliła modelka, jest to jej ulubiona bielizna, która przynosi jej szczęście. I coś w tym było, bo udało jej się wygrać 5 castingów i pójdzie we wszystkich pokazach na tureckim Fashion Week. Olga przekonała do siebie 4 projektantów, a Staszek – dwóch. Najgorzej poradzili sobie: Klaudia, Kinga i Dawid. Oni dostali tylko po jednym zleceniu. 

Sesja zdjęciowa odbyła się na tle pięknych zabytkowych uliczek Stambułu. Modele pozowali w kolorowych wieczorowych strojach.  

Podczas sesji Klaudia El Dursi przyznała ze łzami w oczach, że boi się porozmawiać ze swoim 11-letnim synem na temat swojej przeszłości, zwłaszcza że jej dziecko może usłyszeć w szkole od swoich kolegów coś niedobrego na temat własnej matki. Jak wiadomo Klaudia El Dursi ma barwną przeszłość. Swoją karierę zaczynała jako Wodzianka u Kuby Wojewódzkiego, na noszeniu wody nie poprzestała, w jednym odcinku nawet zatańczyła na rurze. Była też sesja dla Playboya oraz występ w filmie Och Karol 2

Decyzją jurorów najgorsze zdjęcie podczas panelu jurorskiego miała Kinga Wawrzyniak i to ona musiała pożegnać się z programem Top Model oraz szansą pójścia w tureckim Fashion Week

Czy według Was jurorzy podjęli słuszną decyzję o eliminacji Kingi z Top Model? Kto dostanie się do Wielkiego Finału i wygra 8 edycję Top Model?

ZOBACZ RÓWNIEŻ – Joanna Krupa chwali się manicurem córki – wiemy jak wymawiać jej imię

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Kto pójdzie w tureckich pokazach na #fashionweek? Piszcie! 🔥 #topmodelpolska #tvn #tv #player #topmodel #catwalk #tvshow #modeling #ootd #beauty #fashion #instanbul #stambul #fashionweek #turcja #turkey

Post udostępniony przez Top Model Polska TVN (@topmodelpolskatvn)


 


Fot. screen z Instagram
 

 

news

Marta Żmuda-Trzebiatowska na planie “Blondynki” – co czeka nas w kolejnych odcinkach?

Zobacz zdjęcia z planu “Blondynki”. Co czeka nas w kolejnym sezonie?

Już niedługo widzowie będą mogli zobaczyć kolejne odcinki serialu “Blondynka”. Niespełna rok temu Marta Żmuda-Trzebiatowska zastąpiła Natalię Rybicką w roli głównej bohaterki. W najnowszych odcinkach Sylwia będzie musiała zmierzyć się z nowymi wyzwaniami. Właścicielka trzech krów: Afryki, Europy i Azji z pomocą Dawida będzie inseminować krowy. Scena ta wymagała odpowiedniego przygotowania. Jak zdradza sama Marta Żmuda-Trzebiatowska:

Moi dziadkowie mieli dom na wsi, gdzie hodowali domowe ptactwo, mieli świnie, konie i krowy. I muszę przyznać, że te ostatnie budziły we mnie wielki lęk. Wszystko zmieniło się po rozmowach ze specjalistami. Dziś wiem, że krowy to niezwykłe zwierzęta, które czują ludzkie emocje, jeśli ja jestem spokojna, one odpowiadają tym samym.

POLECAMY – Zobacz jak Radek Majdan trenuje z podopiecznymi fundacji AMP Futbol

Co jeszcze wydarzy się w kolejnych odcinkach “Blondynki”? Serialowa Sylwia będzie musiała podjąć ważną decyzję – czy wybaczyć Marcinowi zdradę? A może Jurek postanowi wykorzystać trudną sytuację w ich małżeństwie, zbliżając się do Sylwii? Przekonajcie się sami!

HOT NEWS – Ruszyły zdjęcia do 11. edycji The Voice of Poland – kiedy premiera?

Foto. AKPA/ Screen Instagram/ info prasowa

Kontynuuj czytanie

news

Zobacz jak Radek Majdan trenuje z podopiecznymi fundacji AMP Futbol

Radek Majdan wziął udział w treningu podopiecznych fundacji AMP Futbol. Jak poradził sobie w roli trenera?

Radosław Majdan jako ambasador poprowadził swój inauguracyjny trening z podopiecznymi fundacji AMP Futbol określającymi się jako Futbolowa Banda Warszawa. Grupa ta to pierwsza szkółka piłkarska, której członkowie są dziećmi z różnymi rodzajami niepełnosprawności. Fundacja ta zapewnia im możliwość bezpłatnego trenowania, organizuje obozy piłkarskie i zawody dostosowane do możliwości podpiecznych.

POLECAMY – #Dare to Be Better: Sisterhood – zobacz nową kampanię Olimpu!

Jedną z atrakcji, jakie cieszą się ogromną popularnością wśród podopiecznych fundacji są spotkania z gwiazdami sportu. Tym razem organizatorzy na wspólny trening zaprosili Radka Majdana, który poprowadził rozgrzewkę, pomagał uczestnikom przy podaniach oraz odpierał ataki z rzutów karnych. Nie zabrakło również słynnego komentatora sportowego, Bartosza Ignacika, który relacjonował przebieg treningu. Swoimi wrażeniami po treningu Radek Majdan podzielił się z redakcją AKPA

Dostałem w kość. Żadnej taryfy ulgowej. Jestem zachwycony umiejętnościami dzieciaków, ich determinacją i precyzją. Od dzieciaków możemy się uczyć szczerości i prawdy. Dzieci są bezkompromisowe, idą jak burza w realizacji swoich marzeń i pasji. Nie ma dla nich żadnych barier w dążeniu do celu, jak się okazuje, także zdrowotnych. Dzieci nigdy się nie poddają, czego im zazdroszczę. Poza tym są świetnymi piłkarzami. Nie mogłem zatem trafić lepiej niż do Futbolowej Bandy.

HOT NEWS – Ruszyły zdjęcia do 11. edycji The Voice of Poland – kiedy premiera?

Poniżej możecie zobaczyć jak Radosław Majdan trenował z podopiecznymi Fundacji AMP Futbol. Świetna inicjatywa!

Foto. AKPA

Kontynuuj czytanie

news

Ruszyły zdjęcia do 11. edycji The Voice of Poland – kiedy premiera?

Jedenasta edycja The Voice of Poland już niedługo pojawi się na ekranie!

Program The Voice of Poland cieszy się ogromną popularnością od lat! Już niedługo widzowie będą mogli ocenić zmagania kolejnych uczestników jedenastej już edycji programu. Kogo zobaczymy w roli trenerów?

ZOBACZ – Gimper szczerze o przeszczepie włosów – ile kosztował go ten zabieg?

Na fotelach trenerskich zobaczymy niezmiennie Michała Szpaka oraz Tomsona i Barona. W roli trenerki wystąpi także Edyta Górniak, która zdecydowała się wrócić do programu po dwóch latach przerwy. Kolejną trenerką, mającą swój debiut w programie The Voice of Poland zostanie Urszula Dudziak, która ma za sobą rolę trenerki w programie “The Voice Senior”. W roli prowadzących zobaczymy z kolei Maćka Musiała i Tomasza Kammela. Premiera jedenastej edycji The Voice of Poland została zaplanowana na 12 września w TVP2. Będziecie oglądać?

POLECAMY – #Dare to Be Better: Sisterhood – zobacz nową kampanię Olimpu!

Foto. Screen Instagram/Jan Bogacz TVP, Info prasowe

Kontynuuj czytanie

news

#Dare to Be Better: Sisterhood – zobacz nową kampanię Olimpu!

Olimp Sport Nutrition startuje z nową kampanią, która z pewnością przypadnie do gustu wszystkim paniom. Szczegóły znajdziecie poniżej!

Kampania Dare to Be Better: Sisterhood zrealizowana przy udziale ambasadorek Olimpu pokazuje prawdziwą siłę kobiecości i tkwiącego w niej potencjału. Siła, kreatywność, przyjaźń, wsparcie to tylko niektóre cechy, jakie próbuje podkreślić kampania Olimpu. W ramach jej pierwszego etapu została przygotowana sesja odzwierciedlająca ideę słynnego już “girl power”. Wszystko, by pokazać, że przyszłość jest kobietą!

POLECAMY – Wellman, Romanowska i Gwit – te gwiazdy kochają swoje kilogramy

Celem ambasadorek #OlimpGirls jest pokazanie, że bycie kobietą to nie tylko uroda i wdzięk, lecz także siła i zapał do osiągania wymarzonych celów. Koniecznie zobaczcie co przygotowały dziewczyny w ramach kampanii Dare to Be Better: Sisterhood. A według Was w czym tkwi siła kobiecości?

ZOBACZ – Podwójne szczęści Pauli Tumali – jak zareagowała na bliźniaczki?

Foto. Screen Instagram

Kontynuuj czytanie

HITY

Copyright © 2019 Przeambitni.pl. Stworzona z miłością przez Agencję BEOKAY.