Iron Majdan miało być szczere, piękne i prawdziwe. Małgosia i Radek popsują wizję montażystów?

Iron Majdan ma wzmocnić sukces uwielbianej polskiej pary Małgosi Rozenek i Radka Majdana. Czy aby tak było, zakochani naprawdę muszą czuwać nad montażystami? Czyżby para chciała podważyć słowa lektora w zwiastunie programu-Iron Majdan, wszystko dzieje się naprawdę?

POLECAMY – KLAUDIA HALEJCIO BŁYSZCZY PODCZAS TELEKAMER 2018. CENA SUKIENKI ZWALA Z NÓG!

Po niekorzystnym przedstawieniu niektórych uczestników w Azji Express,  gwiazdy wyciągnęły słuszne wnioski. Najlepszym przepisem na sukces jest bycie sobą, co zresztą pokazali Małgosia i Radek właśnie w Azji. Polacy tak pokochali tę parę, że dyrektor stacji, Edward Miszczak, postanowił umieścić ich w nowym formacie. To właśnie specjalnie dla nich został stworzony Iron Majdan, który miał pokazać prawdziwe oblicze duetu.

Już po zwiastunie śmiało można stwierdzić, że to będzie prawdziwy hardkor. Po słowach Małgosi pod koniec spotu- I gdzie są kur** paparazzi– nie możemy doczekać się reszty uroczych powiedzonek Perfekcyjnej. Z informacji do jakiej udało się dotrzeć informatorowi Faktu wynika, że para nie chce być pośmiewiskiem i stara się załagodzić pewne sceny.

“Trwa właśnie montaż odcinków pod ich czujnym okiem. Majdanowie mieli już trochę uwag. Nie chcieli, by widzowie zobaczyli pewne fragmenty ich wyjazdów.” – ujawnia informator

Wszyscy w stacji zdają sobie sprawę, że nowe show Majdanów jest szansą na znaczące podniesienie oglądalności stacji. Jednocześnie warto byłoby podtrzymać korzystny wizerunek duetu, aby angażować ich w nowe projekty. Jednym słowem wszystko musi być na tyle przemyślane, aby para pozostała nadal lubiana i uwielbiana.

“Na planie dochodziło do spięć między Małgosią i Radkiem. Padały niecenzuralne słowa, różne epitety. Po negocjacjach z zawstydzonymi bohaterami większość z nich znajdzie się jednak na ekranie. Bez tego mogłoby być nudno.” – ujawnia osoba z produkcji show

ZOBACZ TEŻ – AGNIESZKA DYGANT ZMIENIŁA WYGLĄD! METAMORFOZA JEST OGROMNA!

Miejmy nadzieję, że mimo wszystko zobaczymy Małgosię i Radka takimi jakimi są naprawdę!

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!


Nie ma więcej wpisów