Anna Mucha od dawna nie pracuje regularnie. Zajmuje się wychowaniem dzieci. Na swoim blogu pochwaliła się jakie atrakcje zapewnia, na co dzień swoim pociechom.

“Wczoraj hitem dnia było wrzucanie ziemniaków do malaksera i smażenie placków ziemniaczanych. Wcześniej wrzucanie truskawek do blendera, żeby zrobić koktail mleczny. Tak samo robienie lodów z soku pomarańczowego. A już podlewanie borówek i pomidorów w ogródku konewką bije na głowę wszystko.
Poza domem atrakcją dnia okazuje się zwiedzenie namiotów, siadanie na krzesełkach rozkładanych i kładzenie się na matach samopompujących w markecie ze sprzętem turystycznym. Innym razem udany dzień polega na wybieraniu kafelek ceramicznych w pobliskim markecie budowlanym i zażartej dyskusji o tym, że nie, nie zorbimy w łazience ścian w kratkę czerwono-żółtą z zielonymi jabłuszkami na białym tle.”

Jak widać nawet bogate matki nie chcą rozpieszczać najdroższymi gadżetami od małego. “Cieszmy się z małych rzeczy” – takimi słowami można najlepiej podsumować wpis aktorki.

z11136186X,Anna-Mucha

Zdjęcie: mamadu.pl

Zdjęcie: mamadu.pl


Nie ma więcej wpisów