7R1ubZHnlXs

Jakub Kucner o swoich relacjach z Rafałem Maślakiem, oraz o tym, czy w polskim show-biznesie istnieje szansa na prawdziwą przyjaźń. 

To Rafał Maślak, który w 2014 roku zdobył tytuł najprzystojniejszego mężczyzny Polski, rozpoczął prawdziwy szał na Misterów. Model godnie reprezentował nasz kraj na zagranicznych konkursach, występował już w rozmiatych programach telewizyjnych, a niedawno zasiadł w jury pierwszej poolskiej edycji show “Supermodelka Plus Size”. Dzięki takim osiągnięciom Rafała, łatwiej na początku swojej kariery miał teraz Jakub KucnerMister Polski 2017. Podczas minionego finału Mister Supranational 2017 zapytaliśmy Jakuba, czy Panowie się przyjaźnią i wspierają, a może po prostu rywalizują…?

HOT NEWS – Paulina Chylewska ocenia polską reprezentację piłki nożnej!

Jakub Kucner szczerze przyznał, iż nie ma dużego kontaktu z Rafałem, ze względu na ogrom pracy i obowiązków: 

“Zawsze się mijamy. Czasem zobaczymy się na siłowni, więc wtedy zawsze przybijemy sobie piątkę i się przywitamy” – mówi Mister 2017.

Kucner stwierdził w rozmowie z nami, iż nie ma on żadnych powodów, aby nie kolegować się z Rafałem. Przyznaje, że mają kontakt, lecz jest on ograniczony, ponieważ każdy z Panów ma swoje liczne zobowiązania. Zapytaliśmy Jakuba również o to, czy uważa on, że w polskim show-biznesie istnieje jeszcze szansa na prawdziwą przyjaźń? 

“Oczywiście, że tak. Myślę, że w show-biznesie jest wystarczająco miejsca dla każdego, więc uważam, że jak najbardziej” – dodaje Jakub.

POLECAMY – Pokaz mody w MNW! Zobacz zdjęcia!

Mister Polski 2017 zdobył już dość dużą popularność. Jego profil na Instagramie śledzi ponad 270 tysięcy osób! Czy ze względu na to, Jakub Kucner, jako osoba już znana, weryfikuje teraz nowe znajomości? Czy bierze pod uwagę możliwość wykorzystywania swojej pozycji przez innych? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w naszym materiale wideo! Zobaczcie koniecznie: 

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!


Nie ma więcej wpisów