Jarosław Bieniuk z trójką dzieci w reklamie telefonii komórkowej.

Jarosław Bieniuk od trzech i pół roku samotnie wychowuje trójkę dzieci, które osierociła Anna Przybylska. Samotnemu tacie z pewnością nie raz ciężko jest okiełznać swoje pociechy, ale tym razem dał upust emocjom i zdecydował się zaangażować całą czwórkę w popularny projekt.

POLECAMY –KLIMENT SZUKA MĘŻA TADLI. DZIENNIKARKA NIE KRYJE ZAKŁOPOTANIA

Jeśli chodzi o rodzinę Bieniuków, to aktualnie najbardziej rozpoznawalnym członkiem rodziny jest najstarsza Oliwia. Piętnastolatka intensywnie prowadzi swojego Instagrama, na którym nie raz chwaliła się kontrowersyjnymi zdjęciami z dużym dekoltem lub zmysłowymi ustami. Dzięki zgrabnej figurze i ładnej twarzy wzięła niedawno udział w sesji zdjęciowej dla jednej z sieciówek, ale jej ojciec szybko się zorientował, że w tak młodym wieku to nauka jest najważniejsza.

Jarosław chyba szybko zapomniał jak odradzał córce wielką karierę, którą mogła otworzyć jej sesja dla marki. Podobno razem z trójką dzieci weźmie w ostatnio popularnym projekcie dla rodzin czyli reklamie sieci Play. W ostatnim czasie w reklamie wzięła udział Karolina Malinowska i Oliwier Janiak z dziećmi oraz Martyna Wojciechowska z córką. 

Jarosław ponownie weźmie udział w kampanii sieci telefonii komórkowejI to razem z dziećmi. – informuje pracownik agencji reklamowej

ZOBACZ TEŻ – NATALIA SZROEDER ZAKOCHANA W POPULARNYM RAPERZE?! BĘDZIECIE W SZOKU!

Chcielibyście zobaczyć reklamę z ich udziałem?

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!

fot.Instagram/Jarosław Bieniuk


Nie ma więcej wpisów