Śledź nas

prze.tv

Joanna Przetakiewicz napisała do Morawieckiego – poszło o Strajk Kobiet

Opublikowano

w dniu

Joanna Przetakiewicz otwarcie mówi o swoich odczuciach- ostatnio wspierała Strajk Kobiet i przyznała się, że napisała w tej sprawie do Mateusza Morawieckiego.

Joanna Przetakiewicz od zawsze jest motywacją dla wielu kobiet; zawsze wypowiada się na ważne tematy dotyczące między innymi polityki. Kiedy pod koniec 2020 roku w Polsce i na świecie było bardzo głośno na temat ustawy dotyczącej aborcji i pojawiło się dużo strajków, Joanna specjalnie przyleciała do Warszawy na największy protest. Przy okazji urodzin “La Manii Home” zapytaliśmy się Joasi, czy oczekuje czegoś od Rządu. Od razu otrzymaliśmy szczerą odpowiedź:

Ja napisałam apel do premiera Morawieckiego i do polskiego rządu, napisałam go najpierw sama, a potem dałam wszystkim dziewczynom z Ery Nowych Kobiet… To był apel o natychmiastową pomoc.

Polecamy – Sylwia Lipka wkurzona na zachowanie Oliwki z Love Island!

Napisanie apelu do Mateusza Morawieckiego świadczy o ogromnej odwadze i determinacji ze strony Asi, bardzo cieszymy się, że ktoś odważył się to zrobić. Czy premier odpisał Joannie?

Nie jeszcze, ten list został wysłany i czekamy na odpowiedź.

Mamy nadzieję, że Joanna otrzyma satysfakcjonującą odpowiedź. Jesteście ciekawi czego Przetakiewicz oczekuje w liście zwrotnym? Sprawdźcie nasze najnowsze wideo!

Zobacz również – TYLKO U NAS: Zakonnica odrzuciła pomoc dla samotnych matek od Przetakiewicz!

fot. screen z Instagram

S.S.

news

Marianna Schreiber o reakcji męża ministra PiS na udział w Top Model – jak wspomina program?

Opublikowano

w dniu

przez

Marianna Schreiber

Marianna Schreiber wywołała wiele kontrowersji swoim udziałem w Top Model.

Marianna Schreiber jako nieliczna z uczestników Top Model wywołała spore kontrowersje. Wszystko przez jej męża Łukasza Schreibera, który jest ministrem z ramienia PiS w rządzie Mateusza Morawieckiego. Co więcej, kobieta przyszła na casting, nie mówiąc o tym mężowi. Warto przypomnieć, że partia rządząca stara się zamknąć stację, w której jest emitowany program, poprzez Lex TVN. W ostatnim odcinku “Top Model” żona ministra odpadła, ale nadal pozostaje na językach.

HOT NEWS- “The Voice of Poland”: wstrząsające wyznanie uczestniczki – prawie straciła życie

W rozmowie z naszym portalem Marianna przyznała, że mąż nadal nie pochwala jej decyzji o udziału w programie.

Nie do końca pozytywnie, jednak stara się mnie wspierać z całych sił, chociaż jest mu bardzo trudno, bardzo ciężko

Mimo to, Marianna bardzo dobrze wspomina udział w “Top Model” – była to dla niej przygoda życia, która zmieniła ją na zawsze. Co najlepiej zapamięta?

Myślę, że moment, kiedy wyszliśmy całą grupą na sesję z końmi. To był taki przełomowy moment, który mnie otworzył już tak na 100%

Czy podejście męża do TVN się zmieniło? Modelka odpowiada w wideo!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Kris Florek o drodze do sławy w Holandii – teraz ma pomysł dla Rinke Rooyens

Fot. Instagram

AW

Kontynuuj czytanie

news

Kris Florek o drodze do sławy w Holandii – teraz ma pomysł dla Rinke Rooyens

Opublikowano

w dniu

przez

Kris Florek

Kris Florek zdradził nam, jak został gwiazdą w Holandii!

Na premierze książki Pawła Nowaka “Most Ikara” pojawił się biznesmen Kris Florek, który od lat mieszka w Holandii. Tam odniósł prawdziwy sukces zakładając kilka firm, a nawet zostając gwiazdą niderlandzkiej telewizji! Gdy emigrował chciał zarobić pieniądze, jednak znalazł tam miłość i osiadł na stałe.

Tam cała moja kariera się rozwinęła. Wydałem dwie książki, jedną w Polsce, jedną w Holandii

HOT NEWS- El Dursi, Wójcik i Brzezińska na premierze singla Soni Szklanowskiej [zdjęcia]

Oprócz tego w Holandii jest ambasadorem polskiej kultury i aktywnie promuje nasz kraj. Teraz chciałby przywieźć kawałek Holandii do Polski, bo ma wiele dobrych pomysłów:

Mam dużo pomysłów na fajne programy i mam nadzieję, że będę miał okazję poznać Rinke Rooyens, który jest właścicielem RochStar

W Holandii ma już za sobą debiut w telewizji w roli prowadzącego program, w którym wspomagał rodzinę w potrzebie.

Rodzina miała problemy finansowe, jak również mentalne. Oni stracili dziecko 4-letnie, które na ich oczach się utopiło w ich basenie. To był okres 8 miesięcy, kiedy musiałem ich mentalnie wesprzeć, zmienić ich mentalność i jednocześnie pomóc im stanąć na nogi

Taki proces wymaga bardzo dużo czasu, więc rodzina nie do końca przeszła swoją metamorfozę. Jednak pomoc Krisa dała im bardzo dużo i pokierowała we właściwą stronę. Jego ogromnym atutem była perspektywa osoby z innego kraju, co dawało Holendrom inny obraz sytuacji.

Jakie programy chciałby robić w Polsce? Odpowiedź w wideo!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Sonia Szklanowska o wrażeniach tuż po premierze “Iluzji” – pomógł jej Jeremi Sikorski

Fot. Screen Instagram

AW

Kontynuuj czytanie

news

Monika Richardson o swoim związku i nowej partnerce Zamachowskiego – coś jeszcze czuje!?

Opublikowano

w dniu

przez

richardson

Monika Richardson w szczerej rozmowie opowiedziała o swoich uczuciach!

Życie uczuciowe Moniki Richardson jest bardzo bogate, prezenterka miała 3 mężów: Rick’a Richardsona, Jamie’go Malcolma oraz Zbigniewa Zamachowskiego. Szybko po ostatnim rozwodzie ułożyła sobie życie u boku Konrada Wojterkowskiego, z którym nie wyklucza stanąć na ślubnym kobiercu.

HOT NEWS- Stenka, Żmijewski i Steczkowska promują regularne badania podczas imprezy “Ochrona wzroku 100%”

Monika chętnie zabiera ukochanego na wydarzenia, gdzie razem pozują na ściankach. W rozmowie z naszym portalem zażartowała o swojej relacji:

Wygląda dobrze i oboje sortujemy śmieci!

Wczoraj portale plotkarskie obiegła wiadomość, że jej były mąż Zbigniew Zamachowski pojawił się na premierze spektaklu wraz z nową partnerką Gabrielą Muskałą. Wcześniej para raczej unikała wspólnych publicznych wystąpień, chyba że na deskach teatru. Monika z szerokim uśmiechem na ustach stwierdziła, że to nie zrobiło na niej żadnego wrażenia. Czy uśmiech był naprawdę szczery?

Ta relacja jest definitywnie zakończona. Odebrałam dowód z nazwiskiem Monika Richardson. Pozdrawiam wszystkie kobiety, które zaczynają od nowa

Jak ona się czuje zaczynając od nowa? Odpowiedź w wideo!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Klaudia El Dursi o kulisach rozstania Bibi i Simona – to JEGO wina?

Fot. Instagram

AW

Kontynuuj czytanie

news

Klaudia El Dursi o kulisach rozstania Bibi i Simona – to JEGO wina?

Opublikowano

w dniu

przez

Klaudia El Dursi

Klaudia El Dursi skomentowała sprawę ze swojej perspektywy

W najlepsze trwa 4. edycja Hotelu Paradise, ale nadal żyjemy losami uczestników z 3. edycji. Jedną z najbardziej udanych par tamtej serii wydawali się Bibi i Simon, niestety po powrocie do kraju ich związek nie przetrwał. Teraz Klaudia El Dursi rzuca więcej światła na sprawę…

HOT NEWS- Sylwia Grzeszczak rozpłakała się w “The Voice” – wiemy, co się stało

Prowadząca przyznała, że Bibi i Simon byli jej faworytami i miała nadzieję, że ich związek przetrwa. Według niej najbardziej zawiniła tu różność charakterów:

Na samym początku było widać, że ten Simon to jest taki typowy amerykański “bad boy”. Bibi go trochę utemperowała, w programie to zagrało, ale po programie takie normalne życie zweryfikowało, że to co drzemie w Simonie jest ciężkie do stworzenia jakiegoś związku, opartego na zaufaniu i szczerości. Niestety to nie przetrwało

Niedługo po zakończeniu programu, Simon został przyłapany na imprezie na pocałunkach z Moniką. Klaudia przyznała, że jego zachowanie ją mocno rozczarowało. Dodaje jednak, że nie chce go krytykować, bo trudno postawić się na czyimś miejscu. Oni są młodzi, a ich życie jest rządzone przez gorącą krew i hormony.

Nie mnie to oceniać

Bibi mu jednak wybaczyła te pocałunki. A czy Klaudia zdobyłaby się na taki gest? Odpowiedź w wideo!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Jej życie zmieni się diametralnie – Julia Wieniawa zdała najważniejszy egzamin!

Fot. Screen Instagram

AW

Kontynuuj czytanie

HITY