DLXtlwQRzhs

Czy Julia Wróblewska jest odporna na negatywne komentarze? Jak radzi sobie z wszechobecnym hejtem? 

Już niedługo to właśnie Julię Wróblewską zobaczymy w 3. edycji show “Agent-Gwiazdy”. Młoda aktorka, która zasłynęła rolą w komedii romantycznej “Tylko mnie kochaj” od lat utrzymuje się na szczycie polskiego showbiznesu. To wiąże się niestety z falą hejtu, jaka często spada na gwiazdy. Niedawno w kierunku Julki padły kolejne mocne słowa. Zarzucono jej, że nie potrafi dobrze prowadzić swojego Instagrama, a co więcej powinna nawet go usunąć. Jak do tego odnosi się sama aktorka? 

HOT NEWS – Pamiętacie Monikę Urlik z The Voice of Poland? Właśnie zaprezentowała singiel na Eurowizję!

Podczas konferencji ramówkowej “Agenta”, Julka zdradziła nam, że nie słyszała wcześniej tych komentarzy. Przyznała także, że obecnie ma naprawdę dużo pracy i nie ma czasu na przeglądanie wszelkich informacji w mediach, które jej dotyczą. 

“Nie zależy mi na tym, co jest tam napisane! Ja robię swoje” – mówi gwiazda. 

Jak dodaje, ma ona swoją grupę odbiorców, która zawsze ją wspiera oraz obserwuje jej poczynania i to właśnie zdanie jej fanów liczy się dla Julii najbardziej. 

POLECAMY – Kasia Warnke zachwyca ciałem na okładce magazynu!

Czy ze względu na hejt Julka zdecyduje się na użycie funkcji zablokowania możliwości dodawania komentarzy na Instagramie? Zobaczcie, co Julia Wróblewska powiedziała nam w tym temacie!

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!


Nie ma więcej wpisów