Julius, znany, m.in. z takich utworów jak: “Zwariowana ukochana”, “Więc tańcz!”, “ALA”, czy ostatniego hitu “La Luna” znów wystąpił na warszawskim Stadionie Narodowym. Tym razem przy okazji mega imprezy disco polo, pt. “Roztańczony Narodowy”. Mimo że warunki stadionowe nie są najlepsze, młody muzyk przyznaje, że ma swoje sposoby na walkę z pogłosem i innymi utrudnieniami.

Satadionowa akustyka, to zmora wszystkich artystów, ale na szczęście nie trafiło na amatorów. Julius i jego ekipa dali świetny koncert. Mieli już bowiem doświadczenie i wiedzieli jak sobie radzić, gdyż to był drugi w przeciągu ostatnich kilku miesięcy występ Juliusa na PGE Narodowy.

Julius to nie tylko świetny wokalista. Nie jest obcy mu również sport. Kiedy mieszkał w Kanadzie, grywał w hokeja. Z pewnością niedługo będzie miał taką szansę również w Polsce, kiedy zimą płyta Stadionu Narodowego, jak co roku, zamieni się w lodowisko. A póki co skupia się na promocji utworu “La Luna”, do którego kip powstawał we Francji i we Włoszech.

Posłuchajcie wywiadu naszej reporterki z Juliusem!

Polecamy też: Zespół Masters jedyną polską gwiazdą na międzynarodowym festiwalu muzyki w Kanadzie!


Nie ma więcej wpisów