Karolina Gilon o diecie pudełkowej. Hit czy kit?

Karolina Gilon kilka lat temu przeszła spektakularną metamorfozę. Z pulchnej dziewczyny stała się w seksowną i zgrabną kobietę. Czy w zrzuceniu zbędnych kilogramów może pomóc dieta pudełkowa?

POLECAMY – NIETYPOWI GOŚCIE W “KOCHAM CIĘ, POLSKO!” – JAK W PROGRAMIE PORADZI SOBIE ZAWODNIK MMA? [WIDEO]

Karolina niektórym mogła zapaść w pamięci jako postać z serialu Miłość na Bogato. Dziewczyna miała wtedy kilka zbędnych kilogramów, które po zakończeniu emisji błyskawicznie postanowiła zrzucić. Niedługo później wzięła udział w programie Top Model. Zostań Modelką, w którym zajęła czwarte miejsce. Mimo, że Karolina nigdy nie miała figury modelki to metamorfoza, którą odbyła dzięki diecie, opłaciła się. Aktualnie dziewczyna jest ambasadorką wielu marek i bierze udział w sesjach zdjęciowych. O jej nadwadze zapomnieli wszyscy…

Obecnie bardzo modnym sposobem zrzucenia zbędnych kilogramów jest dieta pudełkowa, z której korzysta coraz więcej gwiazd polskiego show biznesu. Jednakowa ilość kalorii każdego dnia, zbilansowana dieta i urozmaicone posiłki to sposób na piękną sylwetkę. Jak Karolina podchodzi do tego typu radzenia sobie z nadwyżką kilogramów?

ZOBACZ TEŻ – PIOTR CZAYKOWSKI UWAŻA, ŻE TYLKO JEDNA OSOBA POWINNA WZIĄĆ UDZIAŁ W “AZJI EXPRESS”! KTO?

To wszystko w wywiadzie!

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!

fot.Instagram/Karolina Gilon


Nie ma więcej wpisów