Zbliżający się odcinek Kocham Cię, Polsko! będzie obfitował w niezwykle ciekawych gości, którzy nie są rodowitymi Polakami. 

Antek Królikowski doszedł do wniosku, że wystarczy kochać nasz kraj, by być Polakiem. Jego drużyna składa się z nietypowych osobistości. Tomasz Kammel zdecydował się stworzyć żeńską drużynę aktorską. Kto okaże się lepszy w nadchodzącym odcinku “Kocham Cię, Polsko!“?

POLECAMY – PIOTR CZAYKOWSKI UWAŻA, ŻE TYLKO JEDNA OSOBA POWINNA WZIĄĆ UDZIAŁ W “AZJI EXPRESS”! KTO?

Jeden z najlepszych, Polskich zawodników MMA, na którego spadła niegdyś ogromna fala krytyki z powodu swojej wiary. Jak Mamed Khalidov poradzi sobie z czekającymi przed nim wyzwaniami? Dla odmiany nie będzie musiał używać swoich mięśni tylko umysłu(a może jego sprawność okaże się przydatna?). Dołączy do niego Jan Kliment, z pochodzenia Czech, który jest uwielbiany przez tysiące fanek Tańca z Gwiazdami. Ostatnim zawodnikiem okazuje się być gwiazda “Europa da się lubić” – Paolo Cozza. Naprzeciw nim stanie Daria Widawska, Katarzyna Bujakiewicz, oraz urodzona w Rosji – Elena Leszczyńska

Goście z Czech, Rosji, Czeczenii i Włoch z pewnością stworzą wyjątkową atmosferę. Jakie zagadnienia  sprawią im trudność? Pewne jest, że będziemy świadkami wielu drobnych omyłek, które wywołają dużo śmiechu. Kto wygra ten odcinek „Kocham Cię, Polsko!”?

Podczas programu wystąpią również goście specjalni. Swoje “wykony” zaprezentują Ewelina LisowskaSaszan.

Najbliższy odcinek będzie można zobaczyć w sobotę, 7 kwietnia o godzinie 20:05 na antenie TVP2.

ZOBACZ RÓWNIEŻ – WIKTORIA GĄSIEWSKA ODPADŁA Z “TAŃCA Z GWIAZDAMI” – JULIA WIENIAWA BYŁA W SZOKU!

fot. informacja prasowa/Gabriela Machlowska

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!


Nie ma więcej wpisów