Śledź nas

news

Karolina Korwin Piotrowska była ofiarą mobbingu w “Top Model”? “Próbowano mnie pobić”

Opublikowano

w dniu

Karolina Korwin Piotrowska

Karolina Korwin Piotrowska w rozmowie z Magdą Mołek wyjawiła niepokojące wspomnienia z czasów, gdy pracowała na planie “Top Model”!

Przez lata Karolina Korwin Piotrowska wypracowała sobie miano naczelnej komentatorki show biznesowej rzeczywistości i wszelkiego rodzaju skandali. W programie “Magiel towarzyski” bezlitośnie oceniała gwiazdy, przez co niektóre z nich do dziś nie darzą jej sympatią.

ZBIÓRKA NA RZECZ UKRAINY

Niedawno Karolina wydała książkę, w której podjęła ukrywany jak dotąd temat nadużyć w szkołach filmowych, gdzie kadra miała prześladować studentów. W ramach promocji lektury, autorka zgodziła się na wywiad z Magdą Mołek w jej internetowym programie “W moim stylu”. Przyznała, że nauczyciele w szkole filmowej często są zatrudniani “po znajomości”, co często jest tragiczne w skutkach:

Miałam niejasne poczucie, że przynajmniej w niektórych przypadkach ta szkoła była przechowalnią, mówię o wykładowcach. Była jakimś bocznym torem, gdzie zarabiało się jakieś pieniądze. Ale to nie przeszkadza, żeby kolegom dać miły etat w szkole. To nie przeszkadza dać koledze, żeby dotrwał do emerytury, bez względu na to czy on jest alkoholikiem czy nie, czy wiemy, że ma zapędy seksualne w stosunku do młodych dziewczyn albo chłopców 

Następnie Karolina zdecydowała się wyjawić osobiste wspomnienia z pracy na planie “Top Model”, gdzie była jurorką. Przyznała, że chciała się nawet wycofać z programu, ale wiązałoby się to z ogromną karą finansową:

Różnie bywało. Taka dokładnie sytuacja, żeby ktoś mnie wyzywał czy coś w tym stylu, więcej się nie zdarzyła, choć na planie “Top Model” było ostro, muszę przyznać. Drugi sezon był dla mnie horrorem. Usłyszałam tam pod swoim adresem słowa, których nigdy nikt pod moim adresem ani wcześniej, ani później nie wypowiedział. Wszyscy udawali oczywiście, że się nic nie stało. Ja zadzwoniłam wtedy do prawniczki, która mi powiedziała: “Jeżeli masz wolne 40 tysięcy kary, to możesz zostawić ten program, ale chyba nie masz”, więc musiałam wytrwać 

Dalej wspominała sytuację, gdy prawie ją pobito:

Raz próbowano mnie pobić. [Była to] osoba decyzyjna. Za to, że ja po prostu powiedziałam dowcip. Próbowałam coś obśmiać, bo ja jestem taką osobą, która, jak są sytuacje graniczne, takie trudne, to bardzo często próbuje to wziąć w jakiś cudzysłów, żeby rozluźnić atmosferę i ten ktoś chyba nie zrozumiał dowcipu, ale potem się zreflektował. Kiedy potem rozmawiałam z osobą, która ze mną była w tym pokoju, bo to było w pokoju redakcyjnym, mówię: “Słuchaj, czy ty widzisz co on zrobił?” Ona mówi: “On tak ma”. A ja: “Czyli rzuca się na ludzi, tak?”

Spodziewaliście się tego?

PrzeAmbitni dali dach nad głową dla 30 osób z Ukrainy (w tym 15 małych dzieci) – chcemy pomóc kolejnym, ale potrzebujemy pomocy: wesprzyj ZBIÓRKĘ www.zrzutka.pl/z/przeAmbitniUKRAINA

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Małgorzata Rozenek chce poprowadzić “Dzień Dobry TVN”: Długo chodzę koło Edwarda z tym tematem

Fot. Screen Instagram

AW

news

Sprawdź! Kto wystąpi podczas tegorocznej edycji Sunrise 2024?

Opublikowano

w dniu

przez

Sunrise Festival 2024, jedno z najważniejszych wydarzeń muzyki elektronicznej w Polsce, zbliża się wielkimi krokami. Tegoroczna edycja odbędzie się tradycyjnie w Podczelu, nad pięknym polskim wybrzeżem Morza Bałtyckiego. Festiwal, który odbędzie się w dniach 19-21 lipca, zapowiada się na niezapomniane muzyczne doświadczenie.

Line-up Pełen Gwiazd

Sunrise Festival 2024 przyciąga fanów z całego świata dzięki imponującemu line-upowi, który obejmuje zarówno legendy muzyki elektronicznej, jak i wschodzące gwiazdy. Organizatorzy zapowiedzieli występy takich gigantów jak:

Boris Brejcha – niemiecki twórca gatunku high-tech minimal, zyskał ogromną popularność dzięki swojemu unikalnemu brzmieniu i charakterystycznym maskom, które nosi podczas występów. Jego sety to prawdziwa podróż przez różnorodne dźwięki i rytmy, które wciągają słuchaczy od pierwszych chwil.

Armin van Buuren – holender jeden z najważniejszych DJ-ów i producentów muzyki trance, znany jest z niezwykle energetycznych setów, które porywają publiczność na całym świecie. Jego muzyka łączy emocjonalne melodie z potężnymi bitami, tworząc niezapomniane doświadczenia na festiwalach.

Aly & Fila (Egipt) – specjalizują się w muzyce trance, tworząc utwory pełne emocji i euforycznych melodii. Znani z niezwykle emocjonalnych setów, często współpracują z wokalistami, tworząc wyjątkowe doświadczenia muzyczne.

Lilly Palmer to utalentowana DJ-ka i producentka muzyki techno z Niemiec, która zdobyła uznanie na międzynarodowej scenie muzycznej dzięki swoim energetycznym i mrocznym setom. Jej unikalne brzmienie łączy głębokie basy, hipnotyzujące melodie i dynamiczne rytmy, tworząc niezapomniane muzyczne doświadczenia.

Sunrise Festival 2024 zapowiada się na wyjątkowe wydarzenie, które przyciągnie miłośników muzyki elektronicznej z całego świata. Znakomity line-up, liczne atrakcje i wspaniała atmosfera Kołobrzegu sprawią, że każdy uczestnik przeżyje niezapomniane chwile. Przygotujcie się na trzy dni pełne muzyki, tańca i pozytywnych emocji!

Szczegółowy Line up dostępny jest na oficjalnej stronie Sunrise.

Kontynuuj czytanie

news

Małgorzata Rozenek TWARDO o posłach PSL i adopcji DZIECI przez GEJÓW i LESBIJKI!

Opublikowano

w dniu

przez

Kontynuuj czytanie

news

Katarzyna Dowbor odpowiada hejterom: “ZA STARA” do “Pytania na Śniadanie” TVP?

Opublikowano

w dniu

przez

Kontynuuj czytanie

news

Małgorzata Rozenek o maturze syna oraz odejściu z Dzień Dobry TVN

Opublikowano

w dniu

przez

Kontynuuj czytanie

HITY

Copyright © 2019 Przeambitni.pl. Stworzona z miłością