Alexi Lubomirski oficjalnym fotografem na ślubie Meghan Markle i księcia Harry’ego!

To świetna wiadomość dla polskich fanów rodziny królewskiej! Już 19 maja oczy całego świata zwrócone będą na kaplicę św. JerzegoWindsorze, gdzie odbędzie się ceremonia zaślubin Meghan Markle oraz księcia Harry’ego. Jak poinformował sam Pałac Kensington, na oficjalnego fotografa tej niezwykłej uroczystości został wybrany Alexi Lubomirski

HOT NEWS – Taniec z Gwiazdami odc. 6. Kto odpadł z tanecznego show?

Alexi to światowej sławy fotograf, co więcej – syn polskiego arystokraty Władysława Lubomirskiego. To bezapelacyjnie ogromne wyróżnienie dla samego artysty. W oficjalnym oświadczeniu rodziny królewskiej czytamy: 

“Książę Harry i panna Meghan Markle zdecydowali, że Alexi Lubomirski będzie ich oficjalnym fotografem na ślubie w sobotę 19 maja. Pan Lubomirski będzie robił zdjęcia na zamku Windsor oraz w kaplicy świętego Jerzego. Alexi Lubomirski to znany fotograf portrecista, który wykonał zdjęcia księcia Harry’ego i panny Markle w zeszłym roku we Frogmore House, Windsor, by upamiętnić ich zaręczyny.

POLECAMY – Kasia Warnke ogoliła się na łyso! Zobaczcie jak teraz wygląda

“Czuję się niesamowicie uhonorowany i podekscytowany, że będę mógł fotografować tę historyczną okazję. Robiłem zdjęcia zaręczynowe panny Markle i księcia Harry’ego, wiele radości przynosi mi, że znów będę świadkiem kolejnego cudownego rozdziału w ich miłosnej historii” – napisał w odpowiedzi Alexi Lubomirski. 

To kolejny już polski akcent na ślubie Meghan Markle i księcia Harry’ego. Przypomnijmy, że za słodki poczęstunek w ten jakże szczególny dzień odpowie Claire Ptak  – mistrzyni cukiernictwa, której babcia była Polką. Ależ to będzie wydarzenie!

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!

fot. screen Instagram/The Royal Family


Nie ma więcej wpisów