Znany i cieszący się wielką popularnością program odchudzania Diety Cambridge  ogłosił konkurs „Odchudzamy  Polskę”, w którym wzięło udział  50 osób. Uczestnicy poddali się miesięcznej kuracji produktami  Diety Cambridge, a trójka z nich, która osiągnęła najlepsze wyniki wg. regulaminu weźmie w nagrodę udział w metamorfozie, która  w dniach 19 -21.12.2016 odbędzie się w jednym z podwarszawskich SPA.  Podczas treningów, rozmów i działań wizerunkowych obecna będzie Justyna Tomańska, ambasadorka, która będzie zachęcała uczestników do dalszego stosowania diety i dzieliła się swoimi wrażeniami z już uzyskanych, wspaniałych efektów.

Zanim poznacie efekty metamorfoz, zapraszamy do konkursu już dziś (w okresie od 15.12.16 r. do końca dnia 19.12.16 r.), w którym można wygrać voucher na produkty Diety Cambridge w wysokości 100 zł. Fundatorem nagrody i partnerem jest HOL-TRADE Sp. z o.o. – wyłączny dystrybutor produktów Cambridge w Polsce.

Wystarczy:
1.  Odpowiedzieć na jedno pytanie –
Ile jest stopni w Programie Odchudzania Cambridge? Odpowiedź przesłać wiadomością na fanpage profilu naszego Facebooka.

i

2. Udostępnić z ciekawym opisem publicznie na swoim profilu Facebooka ten artykuł oznaczając fanpage naszego portalu (www.facebooka.com/przeAmbitni).

i

3. Zalajkować fanpage naszego portalu przeAmbitni (www.facebooka.com/przeAmbitni).

 

Zapraszamy  – trzymamy za Was kciuki!

Regulamin konkursu dostępny w siedzibie Redakcji Portalu.


Nie ma więcej wpisów