Co o Chylińskiej sądzi Wojewódzki i czy zobaczymy ich jeszcze razem w programie? Znamy odpowiedź.

Małgorzata Foremniak, Agnieszka Chylińska i Kuba Wojewódzki według widzów programu ,,Mam Talent” byli najlepszym jurorskim trio w dziejach programu. Podczas trwania wszystkich edycji show, skład jurorski zmieniał się w obrębie męskiej części. Po odejściu Kuby Wojewódzkiego, na jego miejscu zasiadł Robert Kozyra, natomiast zamiast Roberta, obecnie możemy oglądać Agustina Egurrolę.

Co o jurorkach ,,Mam Talent” uważa Kuba Wojewódzki i czy w stacji planowany jest program z udziałem pierwszego jurorskiego składu? Na to pytanie odpowiedział sam Wojewódzki!

To jest hołd Agnieszce, bo ją znam ponad 20 lat. Uwielbiam z nią pracować. Ta energia między nami, plus ten kwiat lotosu – Małgosia Foremniak – który był między nami, to trio moich marzeń. Chciałbym ukraść jeszcze kilka chwil z Agnieszką na antenie, bo każda wizyta u mnie jest wizytą historyczną. Ona uwielbia wielkie show, a wbrew pozorom ja nie jestem aż tak zachłanny, by być największą gwiazdą więc jest jakiś pomysł. Nie chodziło o program ,,Mam Talent”. Ja już mam dosyć bycia jurorem i już naprawdę powiedziałem wszystko – powiedział  Wojewódzki.

Chcielibyście zobaczyć Kubę i Agnieszkę we wspólnym show? My bardzo!
[youtube http://www.youtube.com/watch?v=YzceQHgXt-c]


Nie ma więcej wpisów