iTilSPFJhdU

Gdy Littlemooonster96 odpadła z “Tańca z Gwiazdami” Popek powiedział nam, że to on powinien znaleźć się na jej miejscu. Czy symulował kontuzję aby jego ulubienia wróciła do programu?

Popek i Littlemooonster96 zaprzyjaźnili się i świetnie dogadywali. Królowi Albanii zrobiło się bardzo żal jego koleżanki gdy ta odpadła z programu. Powiedział nawet, że chętnie odstąpiłby jej swoje miejsce. Czy Popek symulował kontuzję dla Littlemooonster96?

POLECAMY – MAMMA MIA! BEATA TADLA O WIELKIM POWROCIE ZESPOŁU ABBA

Niedługo po odpadnięciu Littlemooonster96 z Tańca z Gwiazdami Popek trafił do szpitala, a jego dalszy udział w programie stanął pod znakiem zapytania. Pojawiły się plotki, że Król Albanii udawał kontuzję, aby jego przyjaciółka, która bardzo przeżyła rozstanie z programem, mogła powrócić wskakując na jego miejsce. Postanowiliśmy zapytać go, jaka jest prawda. Co powiedział nam Paweł Mikołajuw?

Bardzo bym chciał (…) Ja bym oddał chętnie mój stołek w Tańcu z Gwiazdami.

Uszczerbek na zdrowiu Popka był jednak prawdziwy. Paweł za to szybko wrócił do sił, a jak sam mówi, kontuzja była spowodowana jego stylem życia z przeszłości. Jednak od tamtego czasu wiele się zmieniło. Jakie wartości są teraz dla Popka najważniejsze w życiu? Tego dowiecie się z naszego materiału wideo.

ZOBACZ RÓWNIEŻ – SYN BEATY TADLI MA IDEALNEGO KANDYDATA NA JEJ PARTNERA!

Obejrzyj nasz materiał wideo:

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!

fot. screen Instagram


Nie ma więcej wpisów