Andrzej Młynarczyk ponownie w “M jak miłość”? Jak to możliwe? 

SZOK! Co za wiadomość! W mediach od kilku dni aż drży. Czy to możliwe, aby Andrzej Młynarczyk powrócił do “M jak miłość”? Film, który udostępniła Małgorzata Pieńkowska wywołał masę spekulacji. 

HOT NEWS – Joanna Racewicz w poruszającym wpisie chwali Andrzeja Dudę! “Zaskoczył mnie Pan”

Przypomnijmy, że Andrzej od 2007 roku wcielał się w postać Tomka Chodakowskiego. Bohater pewnego dnia został zaatakowany nożem i w krytycznym stanie trafił do szpitala. Tam przez długi czas leżał w śpiączce, gdy jednak w końcu się wybudził, przeżył jedynie godzinę. Jego śmierć była ogromnym szokiem zarówno dla serialowych bohaterów, jak i fanów “Emki”. Internauci w komentarzach wręcz błagali produkcję o powrót aktora do serialu. 

Kilka dni temu Małgorzata Pieńkowska opublikowała na swoim Instagramie wideo, na którym jest wraz z Andrzejem Młynarczykiem. 

“Już niedługo razem z Andrzejem Młynarczykiem będziecie mogli usłyszeć nas w nowej/starej odsłonienie, a na razie gorąco Was pozdrawiamy” – napisała pod filmem. 

Ten film wywołał masę spekulacji! Jedni uważają, że serialowy Tomek powróci np. we wspomnieniach Joasi (Barbara Kurdej-Szatan) czy swojego syna, inni natomiast, że Chodakowski został objęty programem ochrony świadków i jako żywy pojawi się ponownie w “Emce”.  

POLECAMY – Anna Lewandowska reklamuje kapsułki na metabolizm! Internauci są oburzeni

Nikt jednak nie potwierdza, ani nie zaprzecza tych doniesień. Jaka jest więc prawda? Z pewnością okaże się już wkrótce. Chcielibyście ponownie zobaczyć Andrzeja Młynarczyka w “M jak miłość”? 

Tomek !!! 😔😢😭 Takiego go zapamiętamy… #milosc #mjakmiłość #nazawsze

A post shared by M jak miłość (@mjakmilosc.official) on

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!

fot. screen Instagram/Andrzej Młynarczyk


Nie ma więcej wpisów