Już w najbliższy wtorek w programie „Hell’s Kitchen” pojawi się Katarzyna Dowbor. Prezenterka i dziennikarka nie tylko oceniła dania uczestników, ale także Michała Brysia, szefa „Piekielnej Kuchni”.

Katarzyna Dowbor jest kolejną gwiazdą piekielnego programu kulinarnego, która pomoże szefowi „Hell’s Kitchen” ocenić dania przygotowane przez uczestników. W trakcie wizyty na planie dziennikarka miała okazję poznać Michała Brysia, który zrobił na niej piorunujące wrażenie.

Polecamy: Katarzyna Dowbor o wypadku syna: Jestem przerażona!

Michał ma niesamowitą osobowość, świetny kontakt z kamerą, bardzo dobrze ustawiony głos, rewelacyjnie skała zdania i robi to, czego przez wiele lat próbowałam uczyć studentów dziennikarstwa – podczas mówienia używa znaków interpunkcyjnych, co jest bardzo rzadką umiejętnością. Kiedy weszłam na plan zobaczyłam zawodowca, a nie debiutanta, który po raz pierwszy prowadzi tak ogromny show telewizyjny. Moim zdaniem Magda Gessler powinna  się bać – ocenia Katarzyna Dowbor.

Czy Katarzyna Dowbor równie pochlebnie oceni dania uczestników „Hell’s Kitchen”? Przekonamy się już w najbliższy wtorek o godzinie 20:05 w Polsacie.

Zobacz też: Katarzyna Dowbor po raz kolejny pomogła! Zobaczcie dom przed i po remoncie!

hk6_odc7_ch_fot_maciejpiorko-3990 hk6_odc7_ch_fot_maciejpiorko-4054

fot. Maciej Piórko

Bądź na bieżąco z show-biznesem i muzyką. Polub nas na Facebooku!


Nie ma więcej wpisów