Już 7 listopada na antenie TVN zadebiutuje nowy serial paradokumentalny –  “19+” (emisja: poniedziałek – piątek, godz. 16:30). To będzie prawdziwy zastrzyk energii i młodzieńczego entuzjazmu na zimne, ponure jesienne popołudnia! Czy współczesna młodzież jedynie lajkuje, robi selfie i łapie pokemony? A może pod idealnie dopracowanymi profilami na portalach społecznościowym kryją się wrażliwi nastolatkowie, którzy marzą o miłości, są pracowici, ambitni i chętnie pomagają innym? Przekonamy się już wkrótce.

Polecamy: Agnieszka (Szulim) Woźniak-Starak wygryzła Kingę Rusin?! Zastąpi ją w programie TVN!

“19+” jest serialem paradokumentalnym, realizowanym w nowoczesnej, oryginalnej formule. Sceny przedstawiające perypetie bohaterów przeplatane są komentarzami pojawiającymi się na videoblogu Melanii – jednej z bohaterek. W ten sposób produkcja bardzo naturalnie i realistycznie pokazuje świat młodych ludzi.

“19+” to przede wszystkim opowieść o młodości, o dziewiętnastolatkach, którzy cieszą się sobą i odkrywaniem świata. Te historie łączy radość, młodzieńczy entuzjazm, gotowość do zmian i do podejmowania wyzwań. Nasi bohaterowie nie nudzą się i nie znają rutyny, ciągle muszą robić coś po raz pierwszy w życiu i nieustannie ciekawi są każdego następnego dnia. “19+” to serial o tym, jak młodość jest piękna i… jak szybko mija” – podsumowuje Krystyna Lasoń – producentka serii.

Zobacz też: Agnieszka (Szulim) Woźniak-Starak wygryzła Kingę Rusin?! Zastąpi ją w programie TVN!

19

fot. materiały prasowe

Bądź na bieżąco z show-biznesem i muzyką. Polub nas na Facebooku!


Nie ma więcej wpisów