Śledź nas
'

news

Z programu “Ameryka Express” odpadła pierwsza para uczestników!

Zaledwie tydzień temu wystartował najbardziej egzotyczny wyścig jaki widzieli telewidzowie, gdzie głównymi bohaterami są gwiazdy rodzimego show-biznesu, chcący przeżyć przygodę życia w Ameryce Południowej. A już dziś z programem “Ameryka Express” musiała pożegnać się pierwsza para uczestników.

Nowy sezon “Ameryka Express” na antenie TVN rozpoczął się z impetem. W roli prowadzącej zadebiutowała Daria Ładocha znana widzom z kącika kulinarnego w Dzień Dobry TVN, zastępując tym samym dziennikarkę Agnieszkę Woźniak-Starak, która po tragicznej śmierci męża Piotra, nie wróciła już do pracy w telewizji. Jako miejsce wyścigu wybrano Gwatemalę i Kolumbię, gdzie na uczestników czekały ekstremalne warunki pogodowe od tropikalnych deszczy po uporczywy skwar. Mając dolara dziennie na osobę musieli udowodnić sobie oraz kompanowi podróży, że są wstanie przeżyć, mało tego dobiec na metę przed pozostałymi parami, żeby tylko nie odpaść z programu. 

POLECAMY – Pisarek, Wolszczak i Markowska na konferencji nowego sezonu Ameryka Express – zobacz zdjęcia

Do wyścigu o pieniądze przystąpiło ponownie 8 par:

Patrycja Markowska i Żaneta Lubera 

Karolina Pisarek i Marta Gajewska-Komorowska 

Iwona Benjamin z mężem Reggiem znani z show “Żony Hollywood”

Grażyna Wolszczak z synem Filipem Sikorą

Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał znani z serialu 19+

Paweł Deląg i Dariusz Lipka 

Marcin “Różal” Różalski i Bartosz Fabiński

bracia Grzegorz i Rafał Collins

Po pierwszym odcinku i wygranej konkurencji o immunitet bezpieczni okazali się aktorka Grażyna Wolszczak z synem Filipem Sikorą, którzy automatycznie awansowali do 3 odcinka. Walkę o pozostanie w programie stoczyło zatem 7 pozostałych par.

Pierwszym zadaniem była nauka tradycyjnego tańca Majów. W najgorszej sytuacji znaleźli się Małgosia i Ernest, ponieważ musieli nauczyć tańca aż 7 obcych osób, co wywołało u Małgosi łzy rozpaczy, gdyż nikt nie chciał z nią zatańczyć… Co ciekawe, inne pary poradziły sobie z tym zadaniem błyskawicznie, ale mieli do nauczenia mniej osób.

Kolejnym zadaniem było wyprodukowanie 1,5 metra kiełbasy. Z tym zadaniem poradzili sobie wszyscy oprócz Iwony i Reggiego Benjaminów, którzy po prostu zgubili się po drodze i nie dotarli do miejsca docelowego. Na mecie u Darii Ładochy jako pierwsi pojawili się bracia Collins oraz modelki Karolina i Marta. Obie pary dostały w prezencie nocleg i wyżywienie. Reszta par musiała znaleźć nocleg we własnym zakresie. Następnego dnia ww. pary zmierzyły się w walce o amulet o wartości 10 ooo zł. Konkurencję wygrali bracia Collins.

Ostatnim wyzwaniem w danym odcinku było zbudowanie latawca, który utrzyma się w powietrzu przez co najmniej  10 sekund. Największy problem z zadaniem mieli  Małgosia i Ernest, którym latawiec non stop upadał na ziemię. Koniec końców udało im się wznieść latawiec ponad ląd i jako przedostatnia para wyruszyli w dalszą podróż.

Po wyczerpującym dwóch dniach pełnych zadań i przeciwności losu wszystkim uczestnikom udało się dotrzeć do mety. Jako ostatnia para zameldowali się Iwona i Reggie Benjamin, co oznaczało jedno – eliminacja z programu “Ameryka Express”. Małżeństwo ucieszyło się na wieść o eliminacji, ponieważ podczas wyścigu okazało się, że Reggie ma ogromne problemy z kręgosłupem, do tego stopnia, że była potrzebna interwencja lekarza. Drugim powodem za odpadnięciem była tęsknota pary za ukochanymi pieskami Tobym i Puccim, z którymi nie rozstają się na krok. Wyjątek zrobili dla programu “Ameryka Express”.

Czy będziecie tęsknić za Iwoną i Reggim w “Ameryka Express”? Za kogo trzymacie kciuki w dalszych etapach?

ZOBACZ RÓWNIEŻ – Agnieszka Woźniak-Starak w nowej audycji Life Balance – to nie będą łatwe tematy

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

New songs and new projects 😊💗 Rewona in the house. New song out March 1st. #zonyhollywood #zonyhollywoodtvn #amerykaexpress #tobyandpucci

Post udostępniony przez Iwona Benjamin💋🐶✂️ (@iwonaburnat)

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Red carpet event with the family 😊💗 #zonyhollywood #zonyhollywoodtvn #amerykaexpress #tobyandpucci #redcarpet

Post udostępniony przez Iwona Benjamin💋🐶✂️ (@iwonaburnat)

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Who’s ready for @amerykaexpress.tvn ❤️😎🤔 #amerykaexpress #zonyhollywood #zonyhollywoodtvn #tobyandpucci #race #iwonabenjamin

Post udostępniony przez Iwona Benjamin💋🐶✂️ (@iwonaburnat)

Fot. screen z Instagram

DB 

news

“BrzydUla” wraca w nowej odsłonie – będzie zdziwieni, jak Ula Cieplak teraz wygląda

brzydula

Taka “BrzydUla” to nowość!

Aż 11 lat musieliśmy czekać na nowy sezon uwielbianego serialu “BrzydUla” opowiadającego perypetie niezbyt urodziwej dziewczyny Uli Cieplak. Wiadomo na pewno, że do obsady serialu powróci odtwórczyni głównej roli Julia Kamińska oraz Małgosia Socha i Wacław Warchoł!

HOT NEWS- Przejęty Michał Szpak wspiera środowiska LGBT nowym utworem: Wszystkim Nam życzę wolności.

Teraz telewizja TVN opublikowała pierwsze, promocyjne zdjęcie serialu. W ostatnim sezonie, Ula przeszła zupełną metamorfozę i z brzydkiego kaczątka stała się pięknym łabędziem. Jednak widzimy, że coś znowu poszło nie tak! Bohaterka ponownie jest ubrana w nieatrakcyjne, workowate ubrania i wróciły duże, charakterystyczne okulary. Jej włosy są w nieładzie i znów brakuje makijażu…

Jak myślicie, co się wydarzyło u Uli?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Krupa, Wieniawa i Piróg sprzeciwiają się rasizmowi – gwiazdy dołączają do światowej akcji!

View this post on Instagram

@waikiki_wake ❤️ #cętki #ulubione

A post shared by _julia_kaminska_ (@_julia_kaminska_) on

View this post on Instagram

#longtimeago #longhair 📸 @mazurkiewicz4963

A post shared by _julia_kaminska_ (@_julia_kaminska_) on

AW

Kontynuuj czytanie

news

Przejęty Michał Szpak wspiera środowiska LGBT nowym utworem: Wszystkim Nam życzę wolności

szpak

Michał Szpak wystąpił w duecie z Barbarą Wrońską!

Niestety nadal żyjemy w czasach, kiedy rasizm i homofobia mają się dobrze na całym świecie. Na szczęście coraz więcej zmienia się na lepsze i ludzie rozumieją, że nie ma nic złego w “inności”. Michał Szpak, który nie boi się mówić to co myśl i zawsze wspiera środowiska LGBT, tym razem również zabrał bardzo ważny głos!

HOT NEWS- Krupa, Wieniawa i Piróg sprzeciwiają się rasizmowi – gwiazdy dołączają do światowej akcji!

Razem z Barbarą Wrońską nagrał utwór “Zanim“, który jest częścią  składanki Music 4 Queers & Queens, stworzonej przez Kayah oraz Paradę Równości. Muzyk po premierze przejmującego utworu napisał:

Żyjemy w jednym z najbardziej homofobicznych krajów w Europie, podczas gdy inne państwa uznają równość wszystkich niezależnie od rasy, wyznania, orientacji czy przynależności do jakiejkolwiek grupy. Mam nadzieję, że ten projekt będzie wsparciem dla wolności. To jest niezwykle ciekawa sytuacja i dowód na to, że jeśli się tylko chce i jest się zdecydowanym, to nie ma rzeczy niemożliwych

Barbara Wrońska dodała:

Jestem przerażona tym zjawiskiem, tym, że nie dajemy sobie prawa do życia i bycia w taki sposób, w jaki chcemy. Jako osoba, która jest przeciwko agresji, wywyższaniu się, dyskryminacji, rasizmowi i homofobii – napisałam o tym piosenkę. Utwór porusza kwestię tego, że ludzie niszczą się nawzajem, na oślep uderzając we wszystko, co czułe. Nie biorą pod uwagę tego, że łamią komuś życie. To tyczy się krytykowania czyjejś osobowości, sposobu bycia, twórczości, życia – każdej właściwie sfery. Do współpracy zaprosiłam Michała Szpaka, który bardzo często pada ofiarą takich zachowań. Choć jesteśmy stylistycznie różni, to czujemy to samo, a nasze światy się przeniknęły. To jest moja i Michała Parada Równości 

Słuchaliście już utworu Michała i Basi? Co sądzicie?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Radek Majdan zrobił luksusową niespodziankę Małgosi tuż przed porodem – dobry pomysł?

View this post on Instagram

#barbarawrońska #michałszpak #zanim 🌈

A post shared by Michał Szpak (@michal_szpakofficial) on

View this post on Instagram

#ZANIM już na YouTube! 🌈🤘🏼

A post shared by Michał Szpak (@michal_szpakofficial) on

AW

Kontynuuj czytanie

news

Krupa, Wieniawa i Piróg sprzeciwiają się rasizmowi – gwiazdy dołączają do światowej akcji!

rasizmowi

Polskie gwiazdy też sprzeciwiają się rasizmowi!

25 maja biały policjant zabił czarnoskórego mężczyznę Georga Floyda, którego udusił przygniatając kolanem do ziemi. Po tym incydencie w całych Stanach Zjednoczonych wybuchły protesty przeciwko brutalności policji wobec czarnoskórych, które szybko przeistoczyły się w walkę z rasizmem. Niestety protesty przyjęły z czasem formę zamieszek – podpalano budynki i okradano sklepy…

HOT NEWS- Radek Majdan zrobił luksusową niespodziankę Małgosi tuż przed porodem – dobry pomysł?

Przejmujące nagranie umierającego mężczyzny obiegło cały świat i również w innych krajach ludzie włączyli się do protestów przeciwko rasizmowi. Szczególnie widoczna była akcja #blackouttuesday na Instagramie, kiedy użytkownicy mediów społecznościowych publikowali jedynie czarny kwadrat w ramach protestu.

Również polskie gwiazdy nie pozostały obojętne na wydarzenia w USA. Deynn zjednoczyła się z protestującymi wykonując okolicznościowy makijaż ciała, który składał się z różnych odcieni skóry. Julia Wieniawa, Weronika Rosati, Basia Kurdej-Szatan, Joanna Krupa i Natalia Siwiec opublikowały czarne kwadraty. Martyna Wojciechowska i Michał Piróg pokazali również mocne zdjęcia protestujących! Podróżniczka zacytowała:

„Nie wszyscy czarnoskórzy są kryminalistami, nie wszyscy biali są rasistami, nie wszyscy policjanci są źli… Ignorancja może być w każdym kolorze”

Wy też włączyliście się do akcji?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Maria Sadowska zdradza prawdę jak się pracuje z Dodą – spięcia?

rasizmowi
View this post on Instagram

Około 400 lat temu rozpoczęła się historia niewolnictwa w USA. Zniesiono je dopiero w drugiej połowie 19 wieku. Walka o równouprawnienie jednak na wielu płaszczyznach trwa do dzisiaj. 79 lat temu rozpoczęła się masowa zagłada Żydów dokonana przez III Rzeszę Niemiecką oraz państwa sojusznicze. Mordowano głównie Żydów za ich pochodzenie. Podobnie jak Romów oraz homoseksualistów za ich orientacje a także więźniów politycznych. Łączna liczba ofiar holocaustu wynosi około 11 milionów zamordowanych. Gdybym żył w tamtych latach istniały co najmniej dwa powody by odebrać mi wolność i życie. Po II wojnie światowej kiedy wydawało się, że świat ma dość okrucieństwa w Stanach zjednoczonych segregacja rasowa nadal zbierała swoje żniwa aż do lat 60. XXw. 25 maja 2020 na ulicach Minneapolis zginął 46 letni #georgefloyd . Zatrzymała go policja. Funkcjonariusz tak długo dociskał jego kark do asfaltu aż George przestał oddychać. To zdarzenie wywołało kolejną fale zamieszek w całych stanach. Towarzyszy mu hasło #blacklivesmatter W USA tylko w 2019 roku policja doprowadziła do śmierci ponad 1000 osób z czego 24% stanowili Afroamerykanie. Policja oskarżana jest o nierówne traktowanie ze względu na kolor skory. Jako mniejszość mówię stanowczo NIE wszelkim aktor dyskryminacji i prześladowań. #blacklivesmatter #weareone #SkinImIn #stopracism #whitesilenceisviolence #icantbreathe

A post shared by Michal Pirog (@michalpirog) on

View this post on Instagram

#blackouttuesday

A post shared by Julia Wieniawa-Narkiewicz 🐍 (@juliawieniawa) on

View this post on Instagram

#blackouttuesday

A post shared by Weronika Rosati (@weronikarosati) on

View this post on Instagram

#blackouttuesday 🙏🏻

A post shared by Joanna Krupa (@joannakrupa) on

View this post on Instagram

#blackouttuesday

A post shared by N🔺tH (@nataliasiwiec.official) on

AW

Kontynuuj czytanie

news

Radek Majdan zrobił luksusową niespodziankę Małgosi tuż przed porodem – dobry pomysł?

majdan

Radosław Majdan wie, jak zadbać o żonę!

1 czerwca Małgosia Rozenek-Majdan obchodziła 42. urodziny, które były inne niż wszystkie. Gwiazda jest w 9 miesiącu ciąży, a jej trzecie dziecko przyjdzie na świat lada moment. Pomimo tego, jej mąż Radosław przygotował dla niej wyśmienitą urodzinową niespodziankę!

HOT NEWS- Maria Sadowska zdradza prawdę jak się pracuje z Dodą – spięcia?

W tym momencie dalekie podróże nie są możliwe, więc Radek zabrał całą rodzinę do warszawskiego hotelu, który Małgosia bardzo lubi! W takich luksusowych warunkach gwiazda może czekać na rozwiązanie – Radosław zadbał bowiem o wszystko:

Zdaję sobie sprawę, że nie jest łatwo sprawić żonie w dziewiątym miesiącu ciąży, urodzinową niespodziankę 😂 tym bardziej doceniam @r_majdan który spakował nas wszystkich (również torby do szpitala😂) zawiózł do hotelu, który bardzo lubimy, gdzie spędziliśmy prawdopodobnie ostatnie spokojne chwile😉 i oczywiście znowu zjadłam za dużo 

Fani od razu zachwycali się wyglądem Małgosi, która promienieje:

Opalaj się,bądz nieokiełznana spożywczo,zakończ stan ciążowy z przytupem,na bogato😁
Mega kostium jak na 9 miesiąc petarda 
OMG! Jak Ty cudnie w tym kostiumie wyglądasz 😍🔥
Z takim brzuszkiem ciężko już nogi złączyć, sama dobrze to pamietam. Pozdrowienia dla was wszystkich
Ale bębolek piękny ❤️❤️
Piękny widok no mąż sprostał zadaniu jak widać 🙂 Szybkiego rozwiązania 😘

Piękny prezent?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Doda, Wieniawa i Wojciechowska świętują Dzień Dziecka chwaląc się zdjęciami sprzed lat – zobaczcie te maluchy!

AW

Kontynuuj czytanie
Reklama Enter ad code here

HITY

Copyright © 2019 Przeambitni.pl. Stworzona z miłością przez Agencję BEOKAY.