Śledź nas

news

Z programu “Ameryka Express” odpadła pierwsza para uczestników!

Zaledwie tydzień temu wystartował najbardziej egzotyczny wyścig jaki widzieli telewidzowie, gdzie głównymi bohaterami są gwiazdy rodzimego show-biznesu, chcący przeżyć przygodę życia w Ameryce Południowej. A już dziś z programem “Ameryka Express” musiała pożegnać się pierwsza para uczestników.

Nowy sezon “Ameryka Express” na antenie TVN rozpoczął się z impetem. W roli prowadzącej zadebiutowała Daria Ładocha znana widzom z kącika kulinarnego w Dzień Dobry TVN, zastępując tym samym dziennikarkę Agnieszkę Woźniak-Starak, która po tragicznej śmierci męża Piotra, nie wróciła już do pracy w telewizji. Jako miejsce wyścigu wybrano Gwatemalę i Kolumbię, gdzie na uczestników czekały ekstremalne warunki pogodowe od tropikalnych deszczy po uporczywy skwar. Mając dolara dziennie na osobę musieli udowodnić sobie oraz kompanowi podróży, że są wstanie przeżyć, mało tego dobiec na metę przed pozostałymi parami, żeby tylko nie odpaść z programu. 

POLECAMY – Pisarek, Wolszczak i Markowska na konferencji nowego sezonu Ameryka Express – zobacz zdjęcia

Do wyścigu o pieniądze przystąpiło ponownie 8 par:

Patrycja Markowska i Żaneta Lubera 

Karolina Pisarek i Marta Gajewska-Komorowska 

Iwona Benjamin z mężem Reggiem znani z show “Żony Hollywood”

Grażyna Wolszczak z synem Filipem Sikorą

Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał znani z serialu 19+

Paweł Deląg i Dariusz Lipka 

Marcin “Różal” Różalski i Bartosz Fabiński

bracia Grzegorz i Rafał Collins

Po pierwszym odcinku i wygranej konkurencji o immunitet bezpieczni okazali się aktorka Grażyna Wolszczak z synem Filipem Sikorą, którzy automatycznie awansowali do 3 odcinka. Walkę o pozostanie w programie stoczyło zatem 7 pozostałych par.

Pierwszym zadaniem była nauka tradycyjnego tańca Majów. W najgorszej sytuacji znaleźli się Małgosia i Ernest, ponieważ musieli nauczyć tańca aż 7 obcych osób, co wywołało u Małgosi łzy rozpaczy, gdyż nikt nie chciał z nią zatańczyć… Co ciekawe, inne pary poradziły sobie z tym zadaniem błyskawicznie, ale mieli do nauczenia mniej osób.

Kolejnym zadaniem było wyprodukowanie 1,5 metra kiełbasy. Z tym zadaniem poradzili sobie wszyscy oprócz Iwony i Reggiego Benjaminów, którzy po prostu zgubili się po drodze i nie dotarli do miejsca docelowego. Na mecie u Darii Ładochy jako pierwsi pojawili się bracia Collins oraz modelki Karolina i Marta. Obie pary dostały w prezencie nocleg i wyżywienie. Reszta par musiała znaleźć nocleg we własnym zakresie. Następnego dnia ww. pary zmierzyły się w walce o amulet o wartości 10 ooo zł. Konkurencję wygrali bracia Collins.

Ostatnim wyzwaniem w danym odcinku było zbudowanie latawca, który utrzyma się w powietrzu przez co najmniej  10 sekund. Największy problem z zadaniem mieli  Małgosia i Ernest, którym latawiec non stop upadał na ziemię. Koniec końców udało im się wznieść latawiec ponad ląd i jako przedostatnia para wyruszyli w dalszą podróż.

Po wyczerpującym dwóch dniach pełnych zadań i przeciwności losu wszystkim uczestnikom udało się dotrzeć do mety. Jako ostatnia para zameldowali się Iwona i Reggie Benjamin, co oznaczało jedno – eliminacja z programu “Ameryka Express”. Małżeństwo ucieszyło się na wieść o eliminacji, ponieważ podczas wyścigu okazało się, że Reggie ma ogromne problemy z kręgosłupem, do tego stopnia, że była potrzebna interwencja lekarza. Drugim powodem za odpadnięciem była tęsknota pary za ukochanymi pieskami Tobym i Puccim, z którymi nie rozstają się na krok. Wyjątek zrobili dla programu “Ameryka Express”.

Czy będziecie tęsknić za Iwoną i Reggim w “Ameryka Express”? Za kogo trzymacie kciuki w dalszych etapach?

ZOBACZ RÓWNIEŻ – Agnieszka Woźniak-Starak w nowej audycji Life Balance – to nie będą łatwe tematy

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

New songs and new projects ?? Rewona in the house. New song out March 1st. #zonyhollywood #zonyhollywoodtvn #amerykaexpress #tobyandpucci

Post udostępniony przez Iwona Benjamin??✂️ (@iwonaburnat)

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Red carpet event with the family ?? #zonyhollywood #zonyhollywoodtvn #amerykaexpress #tobyandpucci #redcarpet

Post udostępniony przez Iwona Benjamin??✂️ (@iwonaburnat)

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Who’s ready for @amerykaexpress.tvn ❤️?? #amerykaexpress #zonyhollywood #zonyhollywoodtvn #tobyandpucci #race #iwonabenjamin

Post udostępniony przez Iwona Benjamin??✂️ (@iwonaburnat)

Fot. screen z Instagram

DB 

news

Ida Nowakowska pokazuje dziecko i zdradza szczegóły porodu: Nawet punktualność synek odziedziczył po tacie

ida

Ida Nowakowska w zeszłym tygodniu powitała na świecie swoje pierwsze dziecko!

Fani Idy Nowakowskiej gorąco wspierali swoją idolkę w oczekiwaniu na przyjście jej pierwszego dziecka od czasu ogłoszenia wiadomości o ciąży na antenie “Pytania na Śniadanie”. Celebrytka w zeszłym tygodniu oficjalnie przeszła na urlop macierzyński i oczekiwała na narodziny potomka.

HOT NEWS- Ata ocenia Bibi i Simona w “Hotel Paradise 3” – pasują do siebie?

W poniedziałek rano media obiegła informacja, że Ida urodziła już zeszłym tygodniu! Magazyn Super Express poinformował, że synek gwiazdy przyszedł na świat w zeszły czwartek. Teraz tancerka oficjalnie potwierdziła te doniesienia publikując wpis na temat porodu oraz filmik świeżo upieczonego taty z synem:

Wykapany Tata. Like Father, like Son. Nawet punktualność nasz synek odziedziczył po tacie. Przyszedł na świat siłami natury dokładnie siódmego maja, jak wskazywał termin porodu. Prawie 4 kg szczęścia… Jakby to ująć… o godz. 1:04 mój świat obrócił się do góry nogami 

Podziękowała też lekarzom szpitala, który czuwali nad nią i dzieckiem:

Wielkie podziękowania dla Szpitala im. Świętej Rodziny na Madalińskiego – dla całej fantastycznej Załogi, wspaniałej Dyrekcji, i dla moich Aniołów Stróżów. (…) Żadne słowa nigdy nie opiszą mojej dozgonnej wdzięczności. Dziękujemy za wszystkie ciepłe słowa… i za modlitwę… i przesyłamy potrójną dawkę miłości! Z Bogiem! 

Słodko?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Maja Hyży zdradza kulisy procesu sądowego z Grzegorzem – wiemy, o co walczą!

Fot. Screen Instagram

AW

Kontynuuj czytanie

news

Ata ocenia Bibi i Simona w “Hotel Paradise 3” – pasują do siebie?

ata

Ata z Hotelu Paradise 2 ocenia parę z kolejnej edycji!

Ata Postek wygrała drugą edycję randkowego reality show Hotel Paradise. Teraz kolejna odsłona programu niedługo dobiega końca, a była uczestniczka ocenia obecnych rezydentów rajskiego hotelu.

HOT NEWS- Maja Hyży zdradza kulisy procesu sądowego z Grzegorzem – wiemy, o co walczą!

Beata zdradziła nam, że lubi Marcina, bo emanuje pozytywną energią. Nie jest jednak przekonana, czy kochają się z Natalią! A co sądzi o lubianej przez widzów parze Bibi i Simonie?

Śmieszni oni są! Oni się tak droczą ze sobą, fajna para. Zobaczymy! (…) Najbardziej lubię, jak on do niej mówi “To jest 2000, to jest 2000!”, bo ona jest rocznik 2000. Podobami się do to jak on to mówi. No to może pasują, pasują do siebie…

A czy według Beaty osoby urodzone w XXI wieku są inne? Odpowiedź w wideo!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Ida Nowakowska urodziła – chłopiec czy dziewczynka?

Fot. Screen Instagram

AW

Kontynuuj czytanie

news

Maja Hyży zdradza kulisy procesu sądowego z Grzegorzem – wiemy, o co walczą!

maja

Maja Hyży wyjawiła przedmiot sądowej batalii z byłym mężem!

Kilka tygodni temu Maja Hyży niespodziewanie opublikowała na Instagramie długi wpis, w którym oskarżyła swojego byłego męża Grzegorza o nękanie, prześladowanie i obwinianie. Na to wokalista szybko odpowiedział własnym oświadczeniem, w którym zaprzeczył oskarżeniom. Według niego była żona utrudnia mu kontakt z synami, a on wytoczy jej proces sądowy.

HOT NEWS- Ida Nowakowska urodziła – chłopiec czy dziewczynka?

Teraz celebrytka postanowiła opowiedzieć magazynowi Party, dlaczego spotkają się w sądzie. Przez pandemię koronawirusa data rozprawy nadal jest przesuwana. Maja wyjawiła, że chce uregulować rodzinne sprawy i żąda podwyższenia kwoty alimentów:

W sądzie domagam się uregulowania spraw związanych z opieką nad dziećmi i podwyższenia alimentów. Nigdy nie utrudniałam Grzegorzowi kontaktów z dziećmi. Przeciwnie, dopasowywałam się do terminów jego wyjazdów, koncertów i godziłam się na zmiany.

Natomiast Grzegorz chce domagać się częstszych kontaktów z chłopcami. Chce, aby Alexander i Wiktor spędzali z nim równo tyle czasu, co z matką:

Grzegorz domaga się ustalenia opieki naprzemiennej nad synami 

Co sądzicie?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Kamila Kamińska i Michał Meyer zostaną rodzicami – poród tuż tuż!

Fot. Screen Instagram

AW

Kontynuuj czytanie

news

Ida Nowakowska urodziła – chłopiec czy dziewczynka?

Ida Nowakowska

Ida Nowakowska miała urodzić już w zeszłym tygodniu!

Ida Nowakowska w styczniu ogłosiła, że jest w 6 miesiącu ciąży i spodziewa się pierwszego dziecka. Radosną wiadomość przekazała na planie programu “Pytanie na Śniadanie”, gdzie koledzy od razu obdarowali przyszłą mamę prezentami.

HOT NEWS- Kamila Kamińska i Michał Meyer zostaną rodzicami – poród tuż tuż!

Szczęśliwa celebrytka wzięła udział w kilku sesjach ciążowych i zaczęła reklamować rzeczy dla dzieci. Na Instagramie pokazała wyprawkę, a nawet poszła na spacer z pustym wózkiem, podczas którego wykonywała niełatwe baletowe figury. W pewnym momencie ujawniła, że razem z mężem Jackiem Herndonem spodziewają się syna.

Kilka dni temu Ida w końcu udała się na urlop macierzyński i już nie pojawiała się w “Pytaniu na Śniadanie”. Teraz z kolei magazyn Super Express donosi, że celebrytka urodziła! Na łamach gazety czytamy:

Ida urodziła w czwartek wieczorem w szpitalu przy ul. Madalińskiego. Powitała na świecie syna. W niedzielę wieczorem wróciła do domu  

Gratulujemy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Ola z Hotelu Paradise o trudnej sytuacji na Zanzibarze – program to 1. taki projekt od LAT

11.03.2020 WARSZAWA WAWER STUDIA ATM – REALIZACJA PROGRAMU DANCE DANCE DANCE N/Z IDA NOWAKOWSKA – JURORZY
scena z: Ida Nowakowska, fot. Podlewski/AKPA
scena z: Ida Nowakowska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Fot. Screen Instagram/Akpa

AW

Kontynuuj czytanie
Reklama Enter ad code here

HITY