Kolejny sukces!

Margaret sięga coraz wyżej! Jej pierwszy longplay pt. ,,Add the Blonde”, którego premiera odbyła się 26 sierpnia 2014, 19 listopada uzyskał status złotej płyty. Płyta znalazła się na 8. miejscu najczęściej kupowanych płyt w Polsce. Do tej pory sprzedana została w nakładzie przekraczającym 15 tys. egzemplarzy.

Na płycie znajduje się 14 anglojęzycznych piosenek, których większa część utrzymana jest w POPowym, DANCEowym klimacie. Młoda wokalistka pnie się coraz wyżej, aż trudno uwierzyć, że ma dopiero 23 lata, a na koncie już tyle sukcesów!

Za złotą płytę podziękowała na swoim facebook’u, zamieszczając specjalne podziękowania dla swoich fanów tzw. Toń.

Marzymy o pokoju na świecie, równości i dobrobycie- bo modnie. Siedzac w kapciach przed telewizorem marzymy o pieknym, zgrabnym ciele -marzenie te przegryzajac schabowym. Ja również potrafie marzyć. Marze kolorowo, żarliwie, przed snem i w czasie podróży.Czego ja nie zrobiłam, gdzie ja nie byla i jakich ja nagrod nie odebrałam-oczywiscie w marzeniach. W mych pobożnych życzeniach. Pragnieniach. Dzis spełniło się coś co trudno nazwac marzeniem. Bo chociaż kiedyś już śpiewałam z Beyonce ( jedynie w snach- wiadomo ) to nigdy nie zwizualizowałam swojej pierwszej w życiu ZŁOTEJ PŁYTY. Nie przygotowałam się na to kompletnie. Złota Płyta przyłapała mnie na kolejnej już dokładce obiadu, w trakcie podejmowania ciężkiej życiowej decyzji: schabowy VS no schabowy at all. Teraz siedzimy na kanapie i nieśmiało się do siebie uśmiechamy. Dziękuje wszystkim którzy przyczynili się do tego nigdy nie marzonego, a wymarzonego. Jesteście najlepsi. Kocham bardzo #toniaspower – czytamy na facebooku Małgosi

Margaret serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

[youtube http://www.youtube.com/watch?v=-fqbx6PoT6E]
[youtube http://www.youtube.com/watch?v=UZsG_0M9qew]
[youtube http://www.youtube.com/watch?v=d_RZldNnJPk]


Nie ma więcej wpisów