Gwiazdy przyzwyczaiły nas do swoich szczególnych wymagań kulinarnych oraz dziwnych wymagań zapisywanych w kontraktach koncertowych. Gdzie Szpak, Margaret, Maślak i wiele innych gwiazd jedzą owoce morza?

Jak wiemy gwiazdy potrafią mieć swoje wymagania. Mariah Carey podczas koncertu w Krakowie zażądała podgrzewanego i świecącego sedesu. W tym przypadku jednak sprawa dotyczy podniebienia i historii, która potwierdza, że czasem Salony Gwiazd potrafią mieć miejsce daleko od Warszawy.

Niedawno Michał Szpak zakończył program Voice of Poland i będzie miał więcej czasu na swoje przyjemności. Okazuje się, że jest wielkim smakoszem ryb i owoców morza. Potrafi przyjechać, a nawet przylecieć do Szczecina czy nad morze do ulubionych restauracji swojego przyjaciela – Norberta Dąbka. Panowie znają się i przyjaźnią od lat. Wokalista uwielbia tam zjeść łososia, dorsza,  halibuta czy krewetki. Wpada też tam, aby upiec własnoręcznie swoją pizzę. Norbert znany jest wśród naszych gwiazd jako doskonały kucharz i właściciel restauracji nadmorskich. Ma za sobą ponad dziesięcioletnią praktykę w zawodzie i uczył się od najlepszych w Polsce i za granicą. Gotowanie stało się dla niego pasją. Czyżby miał zagrozić Amaro? Na pewno ma wielkiego fana w osobie Michała.

Polecamy – Czyjej wygranej w The Voice of Poland 8 spodziewał się Michał Szpak?

Oprócz Szpaka gościli u niego znani politycy, sportowcy oraz przedstawiciele świata filmu i muzyki. Zajadali się stekiem z krokodyla, homarem czy żabimi udkami. Pytanie kogo tam nie było? Na specjały kuchni: szaszłyka z halibuta, gotowanego łososia w sosie kawiorowym, fileta z dorsza czy pstrąga z grilla wpadali między innymi: Jerzy Dudek, Czesław Mozil, Rafał Brzozowski, Staszek Karpiel-Bułecka, Rafał Maślak, Olivier Janiak. Margaret, Michał Kwiatkowski Ewelina Lisowska czy Jakub Kucner próbowali ryb, ale i muli, krewetek, ostryg czy steka z rekina. Restauracja Norberta jest zawsze otwarta dla wszystkich gwiazd, a one chętnie go odwiedzą. Na stołach poza nadmorskimi pysznościami nie zabraknie też mięsa czerwonego czy drobiu. Norbert Dąbek powoli wkracza w świat show-biznesu. Jeszcze nie raz zaskoczy swoimi pomysłami i wizjami na przyszłość, ale przede wszystkim zadba o gości.

Życzymy wielu smacznych chwil!

Zobacz również – Zwyciężczyni Voice of Poland Marta Gałuszewska: o pracy ze Szpakiem, wygranej i planach na przyszłość!

IMG_8380

fot. informacja prasowa.


Nie ma więcej wpisów