Śledź nas

news

Największe wpadki w śniadaniówkach: Kiedy program na żywo wymknie się spod kontroli

Opublikowano

w dniu

wpadki

Programy na żywo mają jedną wspólną cechę – nie da się ich do końca zaplanować, a o wpadki nie trudno!

Programy śniadaniowe cieszą się ogromną popularnością wśród widzów. Śniadaniówki są nadawane na żywo, związku z czym wydawcy i dziennikarze nie zawsze są w stanie nad wszystkim zapanować. W Polsce najpopularniejsze programy poranne to „Dzień dobry TVN” i „Pytanie na Śniadanie”.

HOT NEWS- Maryla Rodowicz odwołuje koncert z powodu choroby: Tak się cieszyłam

W 2016 roku do studia „Pytanie na Śniadanie” został zaproszony iluzjonista, niejaki Pan Ząbek, który miał zaprezentować jedną ze swoich sztuczek prowadzącym Marzenie Rogalskiej i Tomkowi Kammelowi oraz widzom. Niestety trik się nie udał, a Marzena Rogalska została ranna na oczach widzów w całym kraju. Wypadek zdawał się być dramatycznym, bo wyglądało, że palec dziennikarki został przebity! Później tłumaczyła, że doszło jedynie do skaleczenia. Czy w to wierzymy? Nie do końca, bo bandaż na dłoni Rogalskiej zagościł na kilka tygodni.

Natomiast w “Dzień Dobry TVN” małą wpadkę zaliczył lubiany duet: Marcin Prokop i Dorota Wellman. Na początku jednego z odcinków widzowie usłyszeli prośbę prowadzącego do producentki, którą słyszał w słuchawce o to, by na planie jak najszybciej pojawił się niejaki Wiesiek. Mężczyzna okazał się być złotą rączką, który ratuje program w każdej sytuacji. Dorota nie mogła powstrzymać śmiechu, bowiem okazało się, że tuż przed wejściem na antenę rozdarciu uległy spodnie Marcina. Dziennikarz oczywiście pokazał tę sławną dziurę!

Warto też przyjrzeć się innemu odcinkowi “Pytania na Śniadanie”, do którego została zaproszona słowacka wokalistka Karin Ann. Podczas swojego występu w telewizji niespodziewanie wyciągnęła tęczową flagę i wyraziła swoje wsparcie dla osób LGBT. Nie jest sekretem, że Telewizja Polska, mówiąc delikatnie, nie akceptuje osób ze środowiska LGBT. Oczywiście taka wpadka nie rozbawiła szefostwa stacji, a cała sytuacja miała poważne konsekwencje. Wydawca odpowiedzialny za to wydanie został dyscyplinarnie zwolniony z pracy. Warto dodać, że tuż przed wykonem w TVP2 artystka spotkała się z działaczkami ruchu „Marsz Kobiet” i podarowała im utwór „babyboy” jako hymn. Ups…

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Blake Lively i Ryan Reynolds spodziewają się kolejnego dziecka – aktorka pokazała brzuszek

Fot. Screen Instagram

AW

news

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka zrobili sobie identyczne tatuaże: Nasz drugi

Opublikowano

w dniu

przez

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka pochwalili się już drugą wspólną dziarą!

Nie jest tajemnicą, że Jakub Rzeźniczak należy do mężczyzn często zmieniających swoje partnerki. Piłkarz zdążył być mężem Edyty Zając, mieć córkę Inez z prawniczką Eweliną oraz burzliwą relację z Magdaleną Stępień. Owocem ich związku był syn Oliwier, który zmarł na raka. Od ponad roku jest związany z Pauliną Nowicką, z którą zaręczył się w grudniu.

HOT NEWS- Anna Głogowska potwierdza związek: Jestem szczęśliwie zakochana

Para nie ukrywa swojej relacji, publikując na Instagramie romantyczne kadry ze swojego życia. Tym razem zakochani pochwalili się, że zrobili sobie identyczne tatuaże. Na zamieszczonym filmie widzimy wizytę w studio oraz efekt końcowy. Para zdecydowała się na kwiat, którego łodyga przemienia się na napis “always”. Na końcu filmu uradowana Paulina wskakuje w ramiona Kuby. Pod filmem piłkarz zdradził, że to już kolejna wspólna dziara:

Nasz… drugi wspólny tatuaż ❤️🧩 🌼

Romantycznie?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Paweł Deląg został dziadkiem – wnuczka czy wnuczek?

Fot. Screen Instagram

AW

Kontynuuj czytanie

news

Anna Głogowska potwierdza związek: Jestem szczęśliwie zakochana

Opublikowano

w dniu

przez

głogowska

Anna Głogowska nieoczekiwanie przyznała, że jest zakochana! Czy jej wybrankiem jest Mikołaj Roznerski?

Anna Głogowska przez lata była związana ze starszym o 15 lat Piotrem Gąssowskim. Para poznała się na parkiecie “Tańca z Gwiazdami”, a w 2007 roku doczekała się wspólnie córki. Niestety związek nie przetrwał, ale byli zakochani mają pozostawać w przyjacielskich stosunkach.  

HOT NEWS- Paweł Deląg został dziadkiem – wnuczka czy wnuczek?

Jakiś czas temu niespodziewanie w mediach pojawiły się plotki, że tancerka spotyka się z Mikołajem Roznerskim. Aktor miał podobno zostawić dla Anny swoją ówczesną partnerkę, Adrianę Kalską. Jednak pomimo pojawiających się na portalach plotkarskich dowodów na ich związek, żadne z nich nie potwierdziło tych doniesień.

Z kolei teraz Anna udzieliła wywiadu portalowi Jastrząb Post, w którym nieoczekiwanie otworzyła się na tematy sercowe. Okazuje się, że jest zakochana:

Ekstra! Chyba mogę powiedzieć, że wreszcie jestem szczęśliwie zakochana

Jednak nie chciała zdradzić, z kim połączył ją los, żeby nie zapeszyć:

Tak się często zdarza, że ludzie się zakochują, a później im przechodzi. Więc chyba wolałabym poczekać 

Myślicie, że to faktycznie Mikołaj?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Marcin Hakiel zabiera głos w sprawie nowej ukochanej: Moja Kobieta podjęła decyzję

Fot. Screen Instagram

AW

Kontynuuj czytanie

news

Paweł Deląg został dziadkiem – wnuczka czy wnuczek?

Opublikowano

w dniu

przez

Paweł Deląg

Syn Pawła Deląga, Junior razem z żoną powitali na świecie swoje pierwsze dziecko!

Paweł Deląg należy do gwiazd chroniących swoją prywatność. Teraz, gdy jego dwaj synowie dorośli, aktor coraz chętniej pokazuje ich w swoich mediach społecznościowych. W lutym tego roku pochwalił się, że jego syn Paweł Junior wziął ślub z ukochaną Adą.

HOT NEWS- Marcin Hakiel zabiera głos w sprawie nowej ukochanej: Moja Kobieta podjęła decyzję

Z kolei teraz dowiadujemy się, że Paweł Senior został dziadkiem! Adrianna opublikowała na Instagramie zdjęcie z dziecięcym wózkiem, dodając hashtag “new born”. Para nie zdradziła, jakiej płci jest ich pociecha, ale internauci błyskawicznie rozpoczęli “śledztwo”. Bardzo możliwe, że Paweł Deląg został dziadkiem wnuczki, bo z wózka wystaje kawałek różowego kocyka, który tradycyjnie symbolizuje dziewczynkę!

Gratulujemy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Joanna Jabłczyńska jest prawniczką gwiazd – zdradziła, z czym się do niej zgłaszają

Fot. Screen Instagram

AW

Kontynuuj czytanie

news

Marcin Hakiel zabiera głos w sprawie nowej ukochanej: Moja Kobieta podjęła decyzję

Opublikowano

w dniu

przez

Marcin Hakiel

Marcin Hakiel w ostatnim czasie coraz śmielej pokazuje nową wybrankę w mediach społecznościowych. Teraz napisał wymowny komentarz

Marcin Hakiel mocno przeżył rozwód z Katarzyną Cichopek, z którą doczekał się dwójki dzieci. Tancerz udzielił bardzo emocjonalnego wywiadu, w którym zasugerował, że żona go zdradziła. Mimo to on sam szybko znalazł nową miłość i wydaje się bardzo szczęśliwy o boku ukochanej.

HOT NEWS- Joanna Jabłczyńska jest prawniczką gwiazd – zdradziła, z czym się do niej zgłaszają

Blondynka, z którą się spotyka nie jest związana ze światem show biznesu i unika medialnego rozgłosu. Jednak na Instagramie, Marcin coraz “odważniej” pokazuje kulisy życia z wybranką. Jak na razie mogliśmy zobaczyć zaplanowane kadry, na których kobieta jest tyłem lub widać jedynie jej fragment. Teraz Hakiel postanowił zabrać głos i wyjaśnił, skąd ta decyzja i zwrócił się do fanów:

Dziękuje za wszystkie komentarze! Żyjemy w wolnym kraju, każdy podejmuje swoje decyzje. Moja Kobieta podjęła decyzję o niepokazywaniu twarzy, co nie znaczy, że czasem nie wstawię wspólnego zdjęcia. Żyję według prostych zasad, pokazuję prawdę, to, co uznam za stosowne do upublicznienia. Będę wdzięczny za nieatakowanie się na moim profilu, szanujmy się! Każdy ma prawo do swojej opinii, każdy żyje według swoich wartości. Pozdrawiamy D&M

Myślicie, że wkrótce ją pokaże?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Jan Borysewicz wspiera transpłciowego wnuka: Dlaczego człowiek ma się męczyć w obcej skórze?

Fot. Screen Instagram

AW

Kontynuuj czytanie

HITY