Natalia Siwiec czołowa celebrytka polskich salonów znów zachwyciła! Swoją stylizacją przyćmiła pozostałe gwiazdy!

Popularność zyskała w 2012 roku podczas Mistrzostw Europy organizowanych w Polsce. Została wtedy okrzyknięta “Miss Euro 2012“.

Polecamy – Zjawiskowa kreacja Jessici Mercedes w Cannes. Zobaczcie komentarz Łukasza Jemioła!

Natalia jest osobą wzbudzającą wiele odmiennych opinii. Jedni ją kochają, uważając za piękną kobietę, inni nienawidzą za nadmierne korzystanie z usług z zakresu medycyny estetycznej. Coś w tym jest, gdyż usta Natalii są delikatnie mówiąc, bardzo duże.

Mimo wszystko modelka jest bardzo lubiana przez środowisko modowe. Jest stałą bywalczynią na salonach, pokazach mody, a pozując na ściankach widać, że czuje się jak ryba w wodzie

Ostatnio pojawiła się na jednym z pokazów gdzie  musimy przyznać – wyglądała obłędnie! Swoją stylizacją przyćmiła topowe polskie gwiazdy jak Maffashion, czy Gosię Rozenek – Majdan. Widać, że nad jej wyglądem tego wieczoru pracowało wiele osób, a stylista spisał się na pięć z plusem! 

Długa błyszcząca spódniaca w połączeniu z białym oversizowym swetrem wyglądała znakomicie! Dobór małej torebki, najnowszego modelu Nile od Chloe sprawiło, że nie przeszkadzały nam szerokie rękawy. Większa torebka spowodowałaby, że oversizu byłoby po prostu za dużo. Warto wspomnieć, że owa torba na całym świecie sprzedaje się jak świeże bułeczki, mimo iż kosztuje ponad 4,5 tys. zł.

Na plus zadziałało również to, że Natalia nie założyła klasycznych szpilek, a wysokie buty na grubym obcasie. Kolorystycznie wszystko się zgadza: do jasnych ubrać – bordowe dodatki. 

W związku z powyższym mamy apel do polskich gwiazd: bierzcie przykład z Natalii Siwiec!

Zobacz też – Niespodzianka od Sarsy. Artystka publikuje muzyczną zapowiedź albumu!

mkm_7638

Bądź na bieżąco – Polub nas na Facebooku!

fot. StrefaGwiazd


Nie ma więcej wpisów