Azulena Beachwear to polska marka produkująca stroje kąpielowe, które przyciągają uwagę kolorami i modnymi krojami. Najnowszą odsłonę marki niedawno mogliśmy zobaczyć na jej ambasadorce – Oli Ciupie.

Upalne lato w pełni, więc można śmiało korzystać z promieni słonecznych na plażach. To doskonała okazja, żeby odkryć trochę więcej ciała i pokazać to, nad czym wielu ciężko pracowało w pocie czoła na siłowni. 

Azulena Beachwear tworzy od kilku lat najgorętsze trendy w plażowej modzie, ale też wychodzi naprzeciw oczekiwaniom każdej kobiety, ponieważ w linii marki znajduje się wiele kolorów i krojów, które można z powodzeniem dopasować do swojej sylwetki i czuć się w nich pewnie.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ –  Majdanowie, Wieniawa, Mercedes i Warnke na otwarciu platformy About You! Kto jeszcze się pojawił?

W ofercie Azulena Beachwear znajdziemy mnóstwo modeli w soczystych i energetycznych odcieniach idealnych na lato oraz takich z oryginalnymi wycięciami, falbankami i wiązaniami. Miłośniczki klasyki również znajdą coś dla siebie wśród strojów z letniej kolekcji.

Ola Ciupa, modelka i prezenterka, która zasłynęła po udziale w teledysku Donatana, niedawno wypoczywała z partnerem w słonecznej Tunezji. Wakacyjny wyjazd był świetną okazją do tego, żeby modelka zaprezentowała na sobie najnowsze stroje, które tego roku Azulena przygotowała na lato.

Nie dziwi wybór ambasadorki – Ola Ciupa ma doskonałe ciało o jakim marzy wiele kobiet, a stroje kąpielowe świetnie podkreślają jej seksowne i ponętne kształty oraz długie nogi.

HOT NEWS –  The Voice Kids bez Edyty Górniak!?

Czy też uważacie, że modelka wygląda zachwycająco w najnowszej kolekcji Azulena Beachwear?

35296504_956314514541351_3171714252947849216_o


Nie ma więcej wpisów