alW71oMVAew

W jesiennej ramówce TVN Maja Ostaszewska otrzymała główną rolę w nowym serialu “Diagnoza”. Producentka zdradziła nam kilka tajemnic o produkcji!

Dorota Kośmicka-Gace jest cenioną producentką seriali. Na swoim koncie ma takie hity jak “Rodzinka.pl”, “Niania” czy “Kasia i Tomek”.

HOT NEWS – Michał Szpak o Marii Sadowskiej: potrafi się kłócić!

Do swojej długiej listy będzie mogła dopisać kolejny serial “Diagnoza“, który swoją premierę będzie miał jesienią. Na oficjalnej premierze serialu Dorota zdradziła tak na prawdę ile czasu i od jakiego elementu powstał nowy serial TVN:

Dorota Williams przyniosła powycinane kawałki Vogue i Harper’s Bazaar pokazując nam raptem jakiś płaszczyk w którym widzi główną bohaterkę w scenie wypadku. Zaczęło się od rozmowy o płaszczyku…

Kośmicka-Gacke zdradziła, że każdy na spotkaniu miał inny obraz roli granej przez Maję Ostaszewską i dyskusję były dość burzliwe.

Pamiętam to spotkanie. Każdy z nas przyniósł fragmenty na swoich iPadach, pokazywaliśmy fragmenty różnych filmów, rolę Nicole Kidman

Pomysł serialu zrodził się już półtora roku temu. Jesienią będziemy mogli zobaczyć pierwsze efekty i jak przyznała producent zobaczyć Maję Ostaszewską w scenie w płaszczyku!

KONIECZNIE PRZECZYTAJ – Sonia Bohosiewicz DZWONI PO LUDZIACH… W jakiej sprawie?

Bądź na bieżąco z informacjami o gwiazdach – polub nas na Facebooku!


Nie ma więcej wpisów