Kolejny film z wybitną obsadą.

Już 25 grudnia do kin trafi komedia w reżyserii Marcina Kryształowicza pt. ,,Pani z Przedszkola”. Film zbudowany z nieoczekiwanych zwrotów akcji.

Pani z przedszkola” przedstawia obraz rodziny, której życie z dnia na dzień staje na głowie, gdy wkracza w nie przedszkolanka syna, piękna i tajemnicza Karolina. To za jej sprawą rodzice chłopca – zapalony konstruktor latawców (Adam Woronowicz) i jego melancholijna małżonka (Agata Kulesza) odkryją, czym jest prawdziwa miłość i zrozumieją, że przez wszystkie lata małżeństwa tak naprawdę niewiele o sobie wiedzieli. 

W filmie swoją kolejną odsłonę pokaże Agata Kulesza, która po ,,Sali Samobójców”, ,,Róży” i ,,Idzie” coraz częściej kojarzona jest z trudnymi, dramatycznymi rolami. Tym razem wcieli się w pozytywną, chociaż melancholijną Mamę. Wraz z Adamem Woronowiczem stworzy duet jakiego w polskiej komedii jeszcze nie było!

Rola, którą gram, stanowiła dla mnie spore wyzwanie, bo zrywam nią z moim dotychczasowym wizerunkiem, związanym z postaciami dramatycznymi. Patchworkowa struktura tej znakomicie napisanej opowieści pozwoli mi zaprezentować pełną paletę emocji granej przeze mnie postaci, także jej komediowe elementy. – mówi o scenariuszu Agata Kulesza

[wzslider autoplay=”true” height=”600″]

[youtube http://www.youtube.com/watch?v=sotOiAWbgIU]

 


Nie ma więcej wpisów