Śledź nas

news

Prawniczka Smaszcz zabiera głos ws pisma od Kurzajewskiego: Moja mocodawczyni nie zamierza spełniać żądań

Opublikowano

w dniu

smaszcz

Prawniczka Pauliny Smaszcz udzieliła wywiadu, w którym odniosła się do pisma, które jej klientka otrzymała od byłego męża

Afera z udziałem Pauliny Smaszcz, Macieja Kurzajewskiego i Katarzyny Cichopek od kilku tygodni aktywnie przewija się przez portale plotkarskie. Niewątpliwie kulminacyjnym momentem było złożenie zawiadomienia na byłą żonę przez Macieja na policję, zarzucając jej naruszenie miru domowego. Wtedy kobieta petarda odwiedziła swoją byłą teściową w domu Kurzajewskiego, co pani Teresa miała mocno przeżyć.

HOT NEWS- Krzysztof Skiba jest w separacji z żoną – pokazał młodszą partnerkę

Wczoraj Paulina poinformowała swoich fanów, że została przesłuchana na komendzie. Z kolei portal Pudelek dotarł do informacji jakoby Kurzajewski i Cichopek zatrudnili prawników, którzy wystosowali pismo do Smaszcz z żądaniem przeprosin i zaprzestania kolejnych ataków.

Teraz głos zabrała prawniczka Pauliny, Joanna Borek. Radczyni prawna udzieliła wywiadu portalowi Plotek, w którym potwierdziła, że Maciej i Katarzyna wystosowali owo pismo do jej klientki. Wyjawiła, że Smaszcz nie zgadza się z zarzutami i jest gotowa spotkać się z nimi w sądzie. Mówiła dziennikarzom Plotka:

Otrzymaliśmy wezwanie zarówno od pani Katarzyny Cichopek, jak i pana Macieja Kurzajewskiego. Informuję, że moja mocodawczyni nie zgadza się z zarzutami zawartymi w wezwaniach oraz nie zamierza spełniać żądań w nim artykułowanych

Radczyni odniosła się też do przesłuchania na komendzie. Jak podała zawiadomienie złożył jedynie Kurzajewski, natomiast jego matka nie. Dodała, że sprawa zostanie umorzona, ponieważ Smaszcz nie wypełniła znamion popełnienia czynu zabronionego:

Potwierdzam, że dotychczas mama pana Macieja Kurzajewskiego nie złożyła zawiadomienia o naruszeniu miru domowego. Stroną złożonego zawiadomienia jest tylko pan Maciej Kurzajewski. Wyjaśniam, że zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa może złożyć każdy, a policja ma obowiązek je przyjąć. Nie powoduje to jednak, że jest wszczynane automatyczne postępowanie przygotowawcze. Sprawa, o której rozmawiamy, zostanie umorzona z powodu braku wypełnienia przez moją klientkę znamiona popełnienia czynu zabronionego 

Jak oceniacie tę sprawę?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Prokuratura oskarżyła Kurdej-Szatan o znieważenie Strażników Granicznych – wiemy, co dalej ze sprawą

Fot. Screen Instagram

AW

news

Sprawdź! Kto wystąpi podczas tegorocznej edycji Sunrise 2024?

Opublikowano

w dniu

przez

Sunrise Festival 2024, jedno z najważniejszych wydarzeń muzyki elektronicznej w Polsce, zbliża się wielkimi krokami. Tegoroczna edycja odbędzie się tradycyjnie w Podczelu, nad pięknym polskim wybrzeżem Morza Bałtyckiego. Festiwal, który odbędzie się w dniach 19-21 lipca, zapowiada się na niezapomniane muzyczne doświadczenie.

Line-up Pełen Gwiazd

Sunrise Festival 2024 przyciąga fanów z całego świata dzięki imponującemu line-upowi, który obejmuje zarówno legendy muzyki elektronicznej, jak i wschodzące gwiazdy. Organizatorzy zapowiedzieli występy takich gigantów jak:

Boris Brejcha – niemiecki twórca gatunku high-tech minimal, zyskał ogromną popularność dzięki swojemu unikalnemu brzmieniu i charakterystycznym maskom, które nosi podczas występów. Jego sety to prawdziwa podróż przez różnorodne dźwięki i rytmy, które wciągają słuchaczy od pierwszych chwil.

Armin van Buuren – holender jeden z najważniejszych DJ-ów i producentów muzyki trance, znany jest z niezwykle energetycznych setów, które porywają publiczność na całym świecie. Jego muzyka łączy emocjonalne melodie z potężnymi bitami, tworząc niezapomniane doświadczenia na festiwalach.

Aly & Fila (Egipt) – specjalizują się w muzyce trance, tworząc utwory pełne emocji i euforycznych melodii. Znani z niezwykle emocjonalnych setów, często współpracują z wokalistami, tworząc wyjątkowe doświadczenia muzyczne.

Lilly Palmer to utalentowana DJ-ka i producentka muzyki techno z Niemiec, która zdobyła uznanie na międzynarodowej scenie muzycznej dzięki swoim energetycznym i mrocznym setom. Jej unikalne brzmienie łączy głębokie basy, hipnotyzujące melodie i dynamiczne rytmy, tworząc niezapomniane muzyczne doświadczenia.

Sunrise Festival 2024 zapowiada się na wyjątkowe wydarzenie, które przyciągnie miłośników muzyki elektronicznej z całego świata. Znakomity line-up, liczne atrakcje i wspaniała atmosfera Kołobrzegu sprawią, że każdy uczestnik przeżyje niezapomniane chwile. Przygotujcie się na trzy dni pełne muzyki, tańca i pozytywnych emocji!

Szczegółowy Line up dostępny jest na oficjalnej stronie Sunrise.

Kontynuuj czytanie

news

Małgorzata Rozenek TWARDO o posłach PSL i adopcji DZIECI przez GEJÓW i LESBIJKI!

Opublikowano

w dniu

przez

Kontynuuj czytanie

news

Katarzyna Dowbor odpowiada hejterom: “ZA STARA” do “Pytania na Śniadanie” TVP?

Opublikowano

w dniu

przez

Kontynuuj czytanie

news

Małgorzata Rozenek o maturze syna oraz odejściu z Dzień Dobry TVN

Opublikowano

w dniu

przez

Kontynuuj czytanie

HITY

Copyright © 2019 Przeambitni.pl. Stworzona z miłością