Śledź nas

news

Przejęty Michał Szpak wspiera środowiska LGBT nowym utworem: Wszystkim Nam życzę wolności

szpak

Michał Szpak wystąpił w duecie z Barbarą Wrońską!

Niestety nadal żyjemy w czasach, kiedy rasizm i homofobia mają się dobrze na całym świecie. Na szczęście coraz więcej zmienia się na lepsze i ludzie rozumieją, że nie ma nic złego w “inności”. Michał Szpak, który nie boi się mówić to co myśl i zawsze wspiera środowiska LGBT, tym razem również zabrał bardzo ważny głos!

HOT NEWS- Krupa, Wieniawa i Piróg sprzeciwiają się rasizmowi – gwiazdy dołączają do światowej akcji!

Razem z Barbarą Wrońską nagrał utwór “Zanim“, który jest częścią  składanki Music 4 Queers & Queens, stworzonej przez Kayah oraz Paradę Równości. Muzyk po premierze przejmującego utworu napisał:

Żyjemy w jednym z najbardziej homofobicznych krajów w Europie, podczas gdy inne państwa uznają równość wszystkich niezależnie od rasy, wyznania, orientacji czy przynależności do jakiejkolwiek grupy. Mam nadzieję, że ten projekt będzie wsparciem dla wolności. To jest niezwykle ciekawa sytuacja i dowód na to, że jeśli się tylko chce i jest się zdecydowanym, to nie ma rzeczy niemożliwych

Barbara Wrońska dodała:

Jestem przerażona tym zjawiskiem, tym, że nie dajemy sobie prawa do życia i bycia w taki sposób, w jaki chcemy. Jako osoba, która jest przeciwko agresji, wywyższaniu się, dyskryminacji, rasizmowi i homofobii – napisałam o tym piosenkę. Utwór porusza kwestię tego, że ludzie niszczą się nawzajem, na oślep uderzając we wszystko, co czułe. Nie biorą pod uwagę tego, że łamią komuś życie. To tyczy się krytykowania czyjejś osobowości, sposobu bycia, twórczości, życia – każdej właściwie sfery. Do współpracy zaprosiłam Michała Szpaka, który bardzo często pada ofiarą takich zachowań. Choć jesteśmy stylistycznie różni, to czujemy to samo, a nasze światy się przeniknęły. To jest moja i Michała Parada Równości 

Słuchaliście już utworu Michała i Basi? Co sądzicie?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Radek Majdan zrobił luksusową niespodziankę Małgosi tuż przed porodem – dobry pomysł?

View this post on Instagram

#barbarawrońska #michałszpak #zanim ?

A post shared by Michał Szpak (@michal_szpakofficial) on

View this post on Instagram

#ZANIM już na YouTube! ???

A post shared by Michał Szpak (@michal_szpakofficial) on

AW

news

Ukradziono samochód Joanny Liszowskiej – auto było warte fortunę!

liszowskiej

Samochód Joanny Liszowskiej został ukradziony tydzień temu…

Joanna Liszowska cały czas cieszy się zainteresowaniem fanów i mediów przez swoje barwne życie osobiste. Aktorka “Przyjaciółek” wzbudzała sensację związkiem ze szwedzkim milionerem oraz wypadkiem, który spowodowała po pijanemu. Jakiś czas temu znowu zrobiło się o niej głośno za sprawą prezentu, który sprawiła sobie sama sobie.

HOT NEWS- Miss Polonia 2020: poznaj piękne finalistki konkursu!

Aktorka kupiła sobie Bentleya wartego niebagatelne 750 tys. złotych! Joanna bardzo cieszyła się z samochodu i jeździła nim, by załatwiać codzienne sprawy. Niestety radość nie trwała długo, bo w nocy z 10 na 11 lutego auto zostało skradzione z jej posesji. Sprawę opisał magazyn SuperExpress, a Komenda Powiatowa Policji w Piasecznie w rozmowie z PAP informuje:

42-letnia kobieta zgłosiła kradzież z włamaniem do pojazdu. Policjanci prowadzą w tej sprawie czynności pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Piasecznie. Zabezpieczany jest m.in. monitoring, przesłuchiwani są świadkowie. Wszystkie te czynności mają na celu odzyskanie skradzionego mienia i ustalenie sprawcy bądź sprawców zdarzenia

Tabloid dodał, że samochód należał właśnie do Liszowskiej, choć sama zainteresowana nie skomentowała sprawy.

Współczujemy…

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Sebastian Karpiel-Bułecka zmienia imię! Jego sekret zdradziła Paulina Krupińska

scena z: Joanna Liszowska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA
scena z: Joanna Liszowska, SK:, , fot. Krzemiński Jordan/AKPA
fot. AKPA
scena z: Joanna Liszowska, SK:, , fot. Krzemiński Jordan/AKPA
liszowska
scena z: Joanna Liszowska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

AW

Kontynuuj czytanie

news

Miss Polonia 2020: poznaj piękne finalistki konkursu!

polonia

Miss Polonia 2020 odbędzie się w marcu!

8 marca, w Dzień Kobiet odbędzie się finał najstarszego i najbardziej prestiżowego konkursu piękności w Polsce Miss Polonia. Jedna z 20 pięknych finalistek odbierze koronę z rąk 41. Miss Karoliny Bielawskiej. Nowa laureatka konkursu zdobędzie tytuł i bursztynową koronę wartą 50 tys. złotych oraz będzie reprezentować nasz kraj w najbardziej prestiżowych konkursach piękności na świecie w tym Miss World.

HOT NEWS- Sebastian Karpiel-Bułecka zmienia imię! Jego sekret zdradziła Paulina Krupińska

Podczas finału kandydatki zobaczymy w kilku pokazach mody m.in. kolekcji sukni koktajlowych i ślubnych projektu Sylwii Romaniuk, sukniach wieczorowych z kolekcji Roberta Czerwika – projektanta gwiazd, a także kolekcjach marek LAV-MAG, Gorsenia i Gabbiano. Galę w Teatrze Wielkim w Łodzi swoimi występami uświetnią Alicja Szemplińska, Marcin Sójka oraz Krystian Ochman – zwycięzcy The Voice of Poland!

Poznajcie wszystkie finalistki:

1. AMELIA TROCHIMCZUK

Międzyzdroje, woj. zachodniopomorskie, 19 lat, 165 cm wzrostu

Od ponad 15 lat jeżdżę na nartach, a od 4 na snowboardzie. Wyjazdy w góry i sporty zimowe od dziecka były moją pasją. W niedalekiej przyszłości chciałabym zdobyć tytuł instruktora narciarstwa. Od zawsze w moim sercu były również taniec i muzyka. Studiuję kosmetologię oraz działam w modelingu od kilku lat.

2. MAJA BISKUPSKA

Warszawa, woj. mazowieckie, 25 lat, 171 cm wzrostu

Jestem absolwentką wydziału Sztuki Nowych Mediów na ścieżce anglojęzycznej Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych w Warszawie. Obecnie pracuję jako junior graphic designer. Jestem zaangażowana w liczne akcje charytatywne. Szalenie uwielbiam sztukę, architekturę, muzykę i filmy.

3. JESSICA GUZEK

Warszawa, woj. mazowieckie, 22 lata, 171 cm wzrostu

W tym roku ukończyłam studia dziennikarskie na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. To właśnie z mediami, a dokładniej z telewizją wiążę swoją przyszłość. Jestem zakochana w świecie mody i fotografii, które towarzyszą mi w życiu codziennym.

4. DARIA SZWABA

Gdańsk, woj. pomorskie 20 lat, 172 cm wzrostu

Jestem studentką drugiego roku wychowania fizycznego. Sport jest moją największą pasją. Pracuje jako trener w Akademii Sportowej Pomorze, prowadząc głównie grupy dziecięce. Kocham taniec i podróże.

5. AGATA JAROSZ

Świdnik, woj. lubelskie, 23 lata, 172 cm wzrostu

Ukończyłam administrację na Uniwersytecie Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie. Moje zainteresowania są ściśle związane z kolejnymi studiami czyli kosmetologią. Uwielbiam także podróże, dzięki czemu mam okazję poznawać nowych ludzi ich kulturę, a także kuchnie. Od ponad 8 lat jeżdżę na motocyklach.

6. WIKTORIA SOLECKA

Rząśnia / Częstochowa, woj. śląskie, 19 lat, 172 cm wzrostu

Obecnie studiuję kryminalistykę i kryminologię na kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne. Interesuję się ratownictwem medycznym. Uwielbiam również analizować zachowania przestępców oraz badać motywy zbrodni.

7. KLAUDIA WONATOWSKA

Chełmża, woj. kujawsko-pomorskie, 23 lata, 172 cm wzrostu

Studiowałam kierunek prawo na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Po przeprowadzce do Warszawy, zajęłam stanowisko administracyjne w międzynarodowej korporacji, co połączyłam z moją największą pasją – modelingiem. 

8. WERONIKA DOMAGALSKA

Piastów, woj. mazowieckie, 25 lat, 172 cm wzrostu

Jestem magistrem prawa. W trakcie studiów pracowałam zarówno w międzynarodowych korporacjach, jak i polskich firmach – teraz już wiem, że wspaniale jest tworzyć coś od podstaw i w przyszłości chciałabym założyć własny biznes. Uwielbiam odkrywać świat, podróżować – najchętniej do Korei Południowej. W życiu najważniejsza dla mnie jest rodzina.

9. NATALIA GRYGLEWSKA

Częstochowa, woj. śląskie, 22 lata, 173 cm wzrostu

W ubiegłym roku skończyłam dietetykę kliniczną na Śląskim Uniwersytecie Medycznym i w dalszym ciągu kontynuuje naukę na studiach magisterskich w Warszawie. Moją największą pasją są podróże oraz nauka języków obcych. Wzięłam udział w konkursie Miss Polonia bo jestem osobą, która lubi nowe wyzwania.

10. KLAUDIA PLESIAK

Łódź, woj. łódzkie, 22 lata, 173 cm wzrostu

Jestem absolwentką dziennikarstwa. Rozpoczęłam naukę w Pro Makeup Academy w Warszawie. Wizaż i charakteryzacja filmowa to obecnie moje największe pasje, z którymi mam nadzieję związać się także zawodowo. W moim życiu ważną rolę odgrywa także sport, szczególnie gra w siatkówkę, którą trenuję od kilku lat.

11. NATALIA TARASIUK

Łosice, woj. mazowieckie, 22 lat, 173 cm wzrostu

Jestem na pierwszym roku studiów magisterskich na dwóch kierunkach – Analityki gospodarczej na UMCS w Lublinie oraz Informatyki i ekonometrii na SGGW w Warszawie. Ponadto pracuję w wolnych chwilach jako modelka, a także pomagam rodzicom w gospodarstwie, a jest to prawdziwy owocowy raj. Uwielbiam również aktywnie spędzać czas ze swoimi najbliższymi, przygotowując smakowitości w kuchni.

12. ROKSANA KAROLAK

Łagiewniki Nowe, woj. łódzkie, 22 lata, 173 cm wzrostu

Od czterech lat studiuje dwa kierunki jednocześnie – prawo oraz dziennikarstwo. Między zajęciami chętnie uczestniczę w sesjach zdjęciowych czy pokazach mody, sprawiają mi one wiele przyjemności. Interesuje mnie gotowanie – zawsze, gdy spróbuje czegoś spektakularnego w restauracji, natychmiast staram się odtworzyć to danie w swojej wersji.

13. DOMINIKA OLESZKO

Serock, woj. mazowieckie, 26 lat, 174 cm wzrostu

Jestem absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego oraz Akademii Leona Koźmińskiego, na której uzyskałam tytuł Magistra Zarządzania w Wirtualnym Środowisku. Obecnie pracuję jako junior media planner. Wolny czas lubię spędzać aktywnie, jeżdżąc na rolkach czy spacerując po parku. Bardzo lubię poznawać nowe miejsca, ludzi oraz obce mi kultury.

14. KATARZYNA GWIAZDA

Ostrołęka, woj. mazowieckie, 25 lat, 175 cm wzrostu

W ubiegłym roku obroniłam tytuł magistra zarządzania na Uniwersytecie Warszawskim. Na co dzień pracuję w branży nieruchomości. Moją największą pasją jest sport, który towarzyszy mi od dziecka. Przez kilka lat trenowałam lekkoatletykę, a w moim dorobku mam kilka medali Mistrzostw Polski w skoku w dal i trójskoku. W wolnych chwilach lubię czytać książki, gotować oraz uczyć się języków obcych.

15. FAUSTYNA WESPIŃSKA

Bydgoszcz, woj. kujawsko-pomorskie, 24 lata, 175 cm wzrostu

Na co dzień studiuję organizację produkcji filmowej i telewizyjnej. Od dziecka towarzyszy mi sport. Przez 7 lat trenowałam siatkówkę oraz lekkoatletykę. Moją pasją jest też modeling i wizaż. Interesuję się także rozwojem osobistym i duchowym. Sporo medytuję i pracuję nad sobą we wszystkich sferach życia. Jedną z moich pasji są podróże oraz poznawanie nowych kultur i obyczajów. 

16. ALEKSANDRA MRÓZ

Raszków, woj. wielkopolskie, 21 lat, 177 cm wzrostu

Jestem studentką na kierunku Wychowanie Fizyczne. Interesuję się szeroko pojętym rozwojem osobistym oraz psychologią i aktywnością fizyczną, z którymi również chciałabym związać przyszłość. Uwielbiam osiągać balans między duszą, a ciałem, dlatego na co dzień staram się czytać książki związane z rozwojem osobistym, słuchać podcastów psychologicznych oraz uprawiać różnego rodzaju aktywności.

17. PAULINA SOKOWICZ

Łęczyca, woj. wielkopolskie, 21 lat, 177 cm wzrostu

Jestem studentką kosmetologii, ponieważ odkąd pamiętam inspirował mnie świat piękna, biznesu i silnych kobiet. Najwięcej radości w życiu przynoszą mi podróże i nic nie jest w stanie ich zastąpić. Kocham modeling, nałogowo uprawiam sport: biegam, tańczę, jeżdżę na rolkach, trenuję pole dance, zaczytuję się w dobrych kryminałach, przyszłość chciałabym także związać z projektowaniem ubioru. 

18. MONIKA PRZYBYŁ

Bydgoszcz, woj. kujawsko-pomorskie, 21 lat, 179 cm wzrostu

Jestem studentką 3 roku prawa w biznesie na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Moją największą pasją jest lekkoatletyka. Od 8 lat trenuję skok wzwyż w bydgoskim klubie CWZS Zawisza. Jestem multimedalistką Mistrzostw Polski oraz półfinalistką Mistrzostw Europy. Interesuję się również ekologią i propaguję zdrowy styl życia. Uważam, że wszystko, co najlepsze, czerpiemy z natury.

19. JUSTYNA JARCZEWSKA

Zduńska Wola, woj. łódzkie, 19 lat, 180 cm wzrostu

Jestem studentką pierwszego roku Bankowości i Finansów Cyfrowych na Uniwersytecie Łódzkim. Interesuję się psychologią, a w wolnym czasie poświęcam się fotomodelingowi oraz aktorstwu. Nieustannie staram się rozwijać te pasje.

20. CINDY BARANOWSKA

Berlin, Polonia Niemiecka, 20 lat, 184 cm wzrostu

Studiuję marketing mody. Ponadto pracuję w kancelarii prawnej, gdyż oprócz mody i sportu interesuje mnie również prawo. Jestem modelką, uwielbiam tańczyć oraz kocham podróże, dzięki którym mam możliwość poznawania nowych tradycji i kultur.

Obejrzyjcie zdjęcia całej 20. w naszej galerii!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- The Voice Kids: popularny gwiazdor odchodzi z programu – wiemy, kto go zastąpi!

Fot. Materiały prasowe

AW

Kontynuuj czytanie

news

Sebastian Karpiel-Bułecka zmienia imię! Jego sekret zdradziła Paulina Krupińska

karpiel

Sebastian Karpiel-Bułecka wcale nie jest Sebastianem!

Sebastian Karpiel-Bułecka i Paulina Krupińska spotykają się od 2014 roku. Rok później przyszła na świat ich córka Antonina, a w 2017 roku ich rodzina powiększyła się o syna Jędrzeja. Rok po narodzinach drugiego dziecka para postanowiła się pobrać. Ich związek kwitnie, a była Miss Polonia wcale nie obawiała się zdradzić sekret męża! W zeszłym roku wyznała, że Sebastian ma tak na prawdę na imię Łukasz!

HOT NEWS- The Voice Kids: popularny gwiazdor odchodzi z programu – wiemy, kto go zastąpi!

Teraz Paulina udzieliła magazynowi Fakt obszernego wywiadu, gdzie opowiedziała o zamieszaniu z tym związanym. Dodała też, że mąż w końcu postanowił prawnie zmienić imię:

Na Wikipedii jest, że on ma na imię Łukasz, tylko jakoś to nikogo nie interesowało i w związku z tym, że funkcjonuje w mediach jako Sebastian, to już wszyscy się do tego przyzwyczaili. Oczywiście nagłówki wszystkich portali brzmiały później, że “Sebastian Karpiel-Bułecka wcale nie ma na imię Sebastian, tylko Łukasz”, ale dziś uważam, że to całkiem zabawna sytuacja. Wiem, że mój mąż chce zrobić z tym porządek, bo jest to frustrujące, gdy dzwonią z banku i on przez 5 sekund musi się zastanowić, czy to na pewno telefon do niego.

Trzeba przyznać, że zajęło mu to sporo czasu:

Chce wykreślić imię z dowodu. Ale jeszcze to mu się nie udało, chociaż ma 45 lat za rogiem.

Okazuje się, że dla Pauliny Sebastian nigdy nie był Łukaszem. Nigdy się do niego tak nie zwróciła:

Chociaż mój brat ma na imię Łukasz. Dużo jest tych Łukaszy w moim życiu, ale do niego tak absolutnie to imię nie pasuje, że nigdy nie przeszło mi to przez usta.

Zabawna sytuacja?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Uśmiechnięta i utalentowana – kim jest Kornelia z nowej edycji Hotelu Paradise!?

scena z: Paulina Krupińska-Karpiel, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA
scena z: Paulina Krupińska-Karpiel, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Paulina Krupińska-Karpiel, SK:, , fot. AKPA/AKPA
scena z: Paulina Krupińska, fot. Baranowski/AKPA
karpiel

AW

Kontynuuj czytanie

news

The Voice Kids: popularny gwiazdor odchodzi z programu – wiemy, kto go zastąpi!

kids

W “The Voice Kids” zaszły poważne zmiany!

Już 27 lutego rusza 4. edycja popularnego talent show dla dzieci “The Voice Kids”. Niestety z programu odszedł lubiany Jan Dąbrowski, który razem z Antkiem Scadiną byli komentatorami w programie i przemierzał Polskę, by wręczać koperty uczestnikom z zaproszeniem do wzięcia udziału w show.

HOT NEWS- Uśmiechnięta i utalentowana – kim jest Kornelia z nowej edycji Hotelu Paradise!?

Janek dobrze wspomina pracę w programie przez dwie edycje:

The Voice Kids” to cudowny program, pełen emocji i niesamowitych talentów, który wprowadził mnie do świata telewizji, dając mi ogromną dawkę edukacji. Na nowo poczułem miłość do muzyki, na nowo poczułem dziecięcą radość oraz nauczyłem się nowych rzeczy, poznając cudownych prowadzących, trenerów, producentów, operatorów. Mógłbym teraz kolejno wymieniać te osoby, ale to nie miejsce na rozległe rozprawki. W skrócie – dziękuję Wam koledzy z branży za te dwie piękne edycje. Niestety w tym roku nie uda mi się być częścią tak cudownej sprawy jak „The Voice Kids”

Młody tata, który lada dzień powita na świecie drugie dziecko wyznał, kto go zastąpi:

Ale nie martwię się, bo wiem, że zastąpi mnie Oliwier Szot – wspaniały, młody chłopak, z niebywałą ilością pozytywnej energii. Trzymam kciuki za niego oraz całą obsadę czwartej edycji programu, a teraz lecę przewinąć pieluchę

Oliwier Szot był uczestnikiem programu w drugiej edycji, a teraz będzie wręczał koperty innym młodym talentom. Jego wykonania cieszyły się wielką popularnością, utwór “Ulepimy dziś bałwana” w jego wykonaniu obejrzano 15 mln razy! 10-latek zyskał również miano najbardziej uroczego uczestnika ówczesnej edycji.

Dzisiaj Oliwier ma już 13 lat i nadal zachwyca pozytywną energią. Jego debiut w nowej roli będziemy mogli zobaczyć 27 lutego, o godz. 20:00 w TVP2!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Kasia Nosowska zdradza, kiedy nowa płyta! Opowiedziała, jak inspirują ją fani?!

The Voice Kids 2020 Edycja 4 Edycja IV Edycja czwarta Przesluchania w ciemno Blind Back stage 23.08.2020 Jan Dabrowski
The Voice Kids 2020 Edycja 4 Edycja IV Edycja czwarta Back stage 21.11.2020 Oliwier Szot Antoni Scardinia
The Voice Kids 2020 Edycja 4 Edycja IV Edycja czwarta Back stage 21.11.2020 Oliwier Szot
scena z: Sylwia Przybysz, Jan Dąbrowski, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Sylwia Przybysz, Jan Dąbrowski, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Fot. Natasza Młudzik / Jan Bogacz / TVP

AW

Kontynuuj czytanie

HITY